نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ازدواج درحین تحصیل و با ویزای tier 4

Junior Member

پیش فرض ازدواج درحین تحصیل و با ویزای tier 4

دوستان

می خواستم ببینم آیا دانشجویی که با ویزای تایر 4 در انگلیس هست میتونه در تعطیلات بین ترم خارج از انگلیس سفر کنه و ازدواج کنه؟ در این صورت هنگام برگشت و ورود به انگلیس باید اعلام کنه که ازدواج کرده؟ مشکلی برای ویزایش پیش نمیآد؟ ممنون می شوم اگر کسی تجربه دست اول داره بگه که چه طور بوده.

من تازه سپتامبر امسال اومدم انگلیس و در حال حاضر در فکر ازدواج در بازه تعطیلات ترم در خارج از انگلیس هستیم. همسر آینده ام شهروند اتحادیه اروپا هست و برای ورود به انگلیس احتیاج به ویزا نداره. به علاوه ایشون تا قبل از اون موقع برای کار ساکن انگلیس قراره بشند. الان فقط سوالم اینه که چون من وقتی ویزا گرفتم مجرد بودم اگر خارج از انگلیس ازدواچ کنم و متاهل بشم ورود دوباره ام به انگلیس مشکل دار میشه یا موردی نداره؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : ازدواج درحین تحصیل و با ویزای tier 4

سلام، متاسفانه من جواب این سوال رو دیر میدم ولی امیدوارم به درد دیگران بخوره. شما به عنوان دانشجوی بین المللی با پلیس رجیستر هستید و داخل برگه رجیستر نوشته شده که تغییر در هر یک از شرایط زیر رو باید به اداره پلیس اعلام کنید تا اطلاعاتتون به روز بشه:

تغییر آدرس سکونت، تغییر دانشگاه، تغییر وضغیت تاهل، تغییر پاسپورت، تغییر ویزا یا کارت BRP، به دنیا آمدن فرزند در انگلستان. اگر هم زمانی خواستید از انگلستان برید برگه رجیستر با پلیس رو به اداره پلیس برمیگردونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman198 نمایش پست ها
    دوستان

می خواستم ببینم آیا دانشجویی که با ویزای تایر 4 در انگلیس هست میتونه در تعطیلات بین ترم خارج از انگلیس سفر کنه و ازدواج کنه؟ در این صورت هنگام برگشت و ورود به انگلیس باید اعلام کنه که ازدواج کرده؟ مشکلی برای ویزایش پیش نمیآد؟ ممنون می شوم اگر کسی تجربه دست اول داره بگه که چه طور بوده.

من تازه سپتامبر امسال اومدم انگلیس و در حال حاضر در فکر ازدواج در بازه تعطیلات ترم در خارج از انگلیس هستیم. همسر آینده ام شهروند اتحادیه اروپا هست و برای ورود به انگلیس احتیاج به ویزا نداره. به علاوه ایشون تا قبل از اون موقع برای کار ساکن انگلیس قراره بشند. الان فقط سوالم اینه که چون من وقتی ویزا گرفتم مجرد بودم اگر خارج از انگلیس ازدواچ کنم و متاهل بشم ورود دوباره ام به انگلیس مشکل دار میشه یا موردی نداره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)