صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: دوستان ویکی رو دریابید!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض دوستان ویکی رو دریابید!

دوستان شما که این همه وقت می ذارید و سر می زنین به فروم، (http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=2309.0) هر بار چند دقیقه از اون زمان رو اختصاص بدید به ویکی. اگه هر کسی که وقت داره در هر بار مراجعه یه مطلبی از فروم رو استخراج کنه و با ایجاد طبقه بندی مناسب توی ویکی بذاره بعد از مدت نسبتا کوتاهی ویکی کامل و خوبی خواهیم داشت که بسیاری از سوالات متداول رو جواب می ده. این اطلاعات می تونه از کلی ترین سر فصلها مثل انواع scholarship تا جزئی ترین اونها مثل شماره تلفن Studera رو شامل بشه. متاسفانه چون تعداد پستها زیاده یواش یواش جستجوی فروم کارایی خودش رو از دست می ده و تنها راه نجات، ویکی ست. ویکی رو دریابید.
    مرسی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دوستان ویکی رو دریابید!

من هم صد در صد موافقم. وجود یک ویکی منسجم و کامل کمک خیلی بزرگی به همه‌ی بچه‌ها خواهد بود.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیشنهاد خیلی خوبیه. من هم می خواستم جایی اشاره کنم که چند سال دیگه حجم فروم خیلی خیلی زیاد می شه و پیدا کردن مطالب کار خیلی سختی خواهد شد. علاوه بر نیاز به همکاری همه برای عدم ایجاد یا ارسال پاسخ یا موضوع های غیر مرتبط به بحث apply، احتیاج داریم که ویکی رو تقویت کنیم.

به نظر من با یک کار تیمی و هدفمند می تونیم ویکی رو غنی کنیم. پیشنهاد می کنم گروه هایی از بچه ها ایجاد بشن و هر گروه مطالب مفید یک زیر مجموعه رو به ویکی منتقل کنن تا به کارایی افزوده بشه.
    بچه های خیلی علاقه مند و با پشتکاری توی گروه داریم که مطمئن هستم می تونن ویکی رو غنی کنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

پیشنهاد ars خیلی خوبه. لطفا کسانی که در این زمینه مایلند کمک کنند، همین جا اعلام آمادگی کنند. همچنین لطفا اعلام کنید که در انتقال اطلاعات کدوم انجمن یا زیرگروه به ویکی مایل به همکاری هستید.
    البته لزومی هم نداره که حتما اطلاعات از فروم منتقل بشه. ممکنه بعضی از دوستان منابع دیگه‌ای هم داشته باشند و بخواهند اطلاعاتی رو از اون منابع هم به ویکی منتقل کنند. در این صورت هم می‌تونید اعلام کنید که مایلید چه قسمت‌هایی از ویکی رو بنویسید.

ApplyAbroad Veteran

من یواش یواش روی بخش تافل کار خواهم کرد.

و یه پیشنهاد: فکر می کنم نیاز داریم به یه انجمن مجزا برای بحث در مورد موضوعات ویکی. کار کردن با صفحات "بحث" ویکی یه کمی سخته و بحثها رو نمی شه راجع به هر صفحه به شکل منسجمی انجام داد. اگه توی فورم انجمنی برای ویکی داشته باشیم، بحثها رو می شه اونجا انجام داد و تصمیم گرفت و تغییرات رو اعمال کرد.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    پیشنهاد ars خیلی خوبه. لطفا کسانی که در این زمینه مایلند کمک کنند، همین جا اعلام آمادگی کنند. همچنین لطفا اعلام کنید که در انتقال اطلاعات کدوم انجمن یا زیرگروه به ویکی مایل به همکاری هستید.
    البته لزومی هم نداره که حتما اطلاعات از فروم منتقل بشه. ممکنه بعضی از دوستان منابع دیگه‌ای هم داشته باشند و بخواهند اطلاعاتی رو از اون منابع هم به ویکی منتقل کنند. در این صورت هم می‌تونید اعلام کنید که مایلید چه قسمت‌هایی از ویکی رو بنویسید.
    منم هستم تو بخش کشور ها.
    بابک جان نمیشه تو قسمت بارگذاری پرونده عکس آپلود کرد؟!!!

ApplyAbroad Veteran

من هم حاضر به همکاری در هر بخشی که شما صلا بدونین هستم. در ضمن من مالزیم و میتونم در مورد دانشگاهاش و پروسه اپلایش کمک کنم. هر جور که مدیران صلاح بدونن من آماده همکاری هستم.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

خیلی عالیه. شما می تونید در قسمت دانشگاه ها ویکی به معرفی دانشگاه های کشور مالزی بپردازید و امکانات شهرهاشون رو بیان کنید.

خیلی ممنون از همکاری همه بچه ها
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

شاید برای کسی که نمی تونه کمکی بکنه، پیشنهاد دادن زیاد کار خوبی نباشه، ولی من الان ویکی رو چک کردم، منطق ایجاد اون کاملا محکم و درسته. اما به غیر از صفحه گرفتن بذیرش، بقیه صفحات فقط لینک هستند به applyabroad خودمون، که در دراز مدت همون سردرگمی رو ایجاد میکنه، ما تو اینجا خیلی بحث های حاشیه ای و یا اختصاصی داریم که ممکنه بدرد یکی که دنبال اصل اطلاعاته نخوره!
    ای کاش می شد در حد یک صفحه کلیات مربوط به هر بخش تو همون ویکی ارایه میشد و برای اطلاعات بیشتر طرف به اینجا لینک بشه.
    مطمینم به کمک بچه ها ویکی روز به روز کامل تر و قوی تر میشه (فقط مواظب باشیم، یه وقت جای applyabroad رو نگیره ) - پیروز باشید

دقيقا همينطوره... حجم بالاي اطلاعات اينجا رو به زودي با مشكل روبرو ميكنه... همچنين اينجا داده زياد هست و بايد ازش knowledge استخراج بشه...

به نظرم بهترين كار اينه كه چند نفري كه تجربه شون بيشتره (moderator ها ) يه فهرستي تهيه كنند از مطالبي كه بايد باشه بعد افراد داوطلب بشن و هر كسي يه قسمتيشو بنويسه كه يواش يواش تكميل بشه...

به نظرم اگه موضوعات به تكه هاي خيلي كوچيك تقسيم نشه مثل سنگ بزرگ ميمونه و ويكي پيشرفتي نميكنه ( دليلش هم شايد تا به حال همين بوده)

مثلا همين تافل بايد به چندين زير موضوع تقسيم بشه :
    ثبت نام تافل
    آمادگي براي تافل با زبان خوب
    آمادگي براي تافل با زبان متوسط و ضعيف
    نقدي بر منابع تافل
    PBT or IBT
    گزارش نمره هاي تافل
    و حتي قسمتهاي جداگانه اي براي بخشهاي مختلف تافل و توصيه هاي مربوطه

به همين ترتيب براي همه تمام موضوعات فروم اگه يه همچين تقسيم بندي صورت بگيره، كار خيلي ساده تر ميشه و خيلي سريع پيشرفت ميكنه..

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)