صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در گرجستان

پیش فرض تحصیل در گرجستان

با سلام

دوستانی که اطلاعاتی در باره تحصیل در گرجستان و دانشگاهاش هزینه زندگی و هزینه دانشگاهها دارند در این تاپیک لطف کنن مطرح نمایند
    ویرایش توسط MMoHH : February 6th, 2018 در ساعت 02:23 PM

Junior Member arira آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering Hacettepe University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرجستان

این همه کشور هست
    حالا چرا گرجستان؟
    اینجا میتونی رتبه دانشگاههای گرجستان رو ببینی

توی لیست وزارت علوم فقط یک دانشگاه هست ان هم دانشگاه دولتی ایوانه جواشویلی تفلیس . گرچه سطح علمی چند تای دیگر از دانشگاه هایش هم بد نیست و احتمالا حضوری تائید میشود . شهریه دانشگاه ها از صفر تا چند هزار دلار متغیر است . هزینه زندگی دانشجویی در تفلیس ماهانه حدودا 500 لاری (300 هزار تومان) است و در شهر های دیگر کمتر . برای سفر اولیه ویزا نمیخواهید ولی برای اقامت دانشجویی ویزای تحصیلی میخواهید . قیمت بلیت رفت برگشت با پرواز ایر جورجیا تقریبا 300 هزار تومان است . از راه زمینی هم میشود رفت و امد کرد . یک لیتر بنزین 1100 تومان . یک خودرو متوسط کارکرده (گلف . 206 . اپل ) حدود 4 میلیون . بقیه قیمت ها در سطح ایران حتی ارزانتر .

گرجستان یک کشور روس زبان نیست زبان رسم الخط و فرهنگ و ادبیات خودش را دارد حتی عضو کشور های مشترک المنافع هم نیست و در پروسه عضویت در اتحادیه اروپا قرار دارد . لطفا محل تاپیک را عوض کنید . ضمنا من اطلاعات نسبتا کاملی در باره گرجستان دارم اگر دوستان راهنمایی لازم داشتند در خدمتم .

Junior Member amirehtsham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد

با سلام!
    من امیر هستم! دانشجوی رشته روانشناسی بالینی، و 22 ساله! برای ادامه تحصیلم، قصد دارم در رشته اپرا تحصیل کنم، و دوست دارم که در قفقاز این دوره رو ببینم! چون سبکشون رو خیلی دوس دارم! ولی اطلاعات چندانی ندارم! از دوستان عزیز به خصوص همین دوست بالایی که راهنمایی کرده بودن، تقاضا میکنم کمکم کنین! مرسی!
    اینم ایملم هست: amir.ehtsham@yahoo.ca

تفلیس یک اپرای بسیار مشهور دارد ولی این که تدریس هم میکنند یا نه اطلاع ندارم . فعلا دارن ساختمونشو مدرنیزه میکنن برا همین کسی توش نیست دوباره که راه افتاد میرم ازشون میپرسم براتون ایمیل میزنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirehtsham نمایش پست ها
    با سلام!
    من امیر هستم! دانشجوی رشته روانشناسی بالینی، و 22 ساله! برای ادامه تحصیلم، قصد دارم در رشته اپرا تحصیل کنم، و دوست دارم که در قفقاز این دوره رو ببینم! چون سبکشون رو خیلی دوس دارم! ولی اطلاعات چندانی ندارم! از دوستان عزیز به خصوص همین دوست بالایی که راهنمایی کرده بودن، تقاضا میکنم کمکم کنین! مرسی!
    اینم ایملم هست:
    دوست عزیز کشور آذربایجان یکی از بهترین ها برای رشته های هنری مثل اپرا هست اینم لینک یکی از دانشگاه هاش:
    http://www.admiu.edu.az/english/index.php
    ویرایش توسط Apdentist : March 18th, 2012 در ساعت 06:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوست عزیز کشور آذربایجان یکی از بهترین ها برای رشته های هنری مثل اپرا هست اینم لینک یکی از دانشگاه هاش:
    http://www.admiu.edu.az/english/index.php
    البته کشور اذربایجان چندان برای اقامت جالب نیست . عدم امنیت . فساد گسترده و رشوه (باج ) گیری علنی پلیس مخصوصا از خارجی ها از مشکلات این کشور هستند . من یکی انقدر رفتار زشت از اذریها دیدم که حتی حاضر نیستم برای مسافرت به گرجستان از خاک اذربایجان رد بشوم .همیشه صد ها کیلومتر راهم را دورتر میکنم و از خاک ترکیه به گرجستان میروم .

در ضمن باز هم از مدیران عزیز فروم میخواهیم جای این تاپیک را تغیر بدهند . گرجستان یک کشور روس زبان نیست . مگر هر کشوری که زمانی تحت اشغال روس ها بوده روس زبان است .

سلام دوستان
    من قراره برای یه سال به گرجستان برم . میخاستم هزینه کرایه جا و خورد و خوراک بدونم. متشکرم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)