صفحه 136 از 148 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    بچه ها، شمایی که رفتید مصاحبه، میشه بگید چه برگه هایی بهتون دادند؟

افسره به من یه برگه آبی داد که توش مدارکی که ناقصه رو نوشته بود، ولی واسه من هیچی رو تیک نزد به جز گزینه سایر و خودش جلوش نوشت: تصمیم در مورد ویور. به علاوه یه برگه قرمز که توش نوشته ریجکت.

بهم گفت پرونده ات از نظر من کامله، اما به خاطر تراول بن، الان ریجکتت می کنم، ولی باید با همکارام توی واشنگتن صحبت کنم و من تمام سعیمو می کنم که ویورت قبول بشه. ولی بهت قولی نمیدم. و اگر قبول شد باهات تماس می گیریم ولی اگر از 30 سپتامبر گذشت و تماس نگرفتیم یعنی کارت درست نشده. (من فامیل درجه یک نداشتم. جاب آفر نشد که پیدا کنم، ولی اینترنشیپ به عنوان ویور ارائه دادم)

الان، یک روز بعد از مصاحبه، من سایت https://ceac.state.gov/ رو چک کردم و دیدم واسم زدم refused. بهم ایمیل هم اومده که شما شرایط رو نداشتید و رد شدید.
    حالا به نظر شما، من کامل رد شدم به سلامتی!، و افسره دروغ گفته و فقط خواسته مهربانانه ردم کنه! یا اینکه این ایمیل رد به خاطر اون برگه قرمزه است و برگه آبیه ممکنه اثر کنه و وضعیتم تغییر کنه؟ میخوام بدونم پیگیر باشم یا دیگه کارم تمومه، آخه به افسره نمی اومد اهل پیچوندن و دروغ باشه. گفت اگر باهات تماس نگرفتیم یعنی موفق نشدی. از طرفی من از چندین نفر شنیده بودم که رفته بودند ابوظبی و چون تنها علت ویزا ندادن بهشون این تراول بن ترامپ بوده، یه ضرب ردشون نکردن و بهشون گفتند تا دوماه دیگه صبر کنید شاید قانون تغییر کرد، و برای همین واسم سواله که یعنی من در حدی نبودم که حتی تا اخر سپتامبر کارم رو معلق نگهدارند؟

نه عزیز آفیسر قصد پیچوندن نداره مشکل اینجاست که خودشونم نمیدونن چی میشه و چکار باید کرد. این قانون تراول بن و شروط ویور به شدت گنگه و هر کی میتونه ازش هر برداشتی بکنه اینه که خیلیاشون میخوان مطمئن بشن دارن کار درست رو انجام میدن. من نظرم اینه شما پیگیری خودتون رو بکنین یه ماه وقت هست. پناه برخدا شاید از این ستون به اون ستون فرجی شد. نمیگم خیلی احتمالش قویه ولی بالاخره صفر هم نیست.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    میشه بپرسم منظورتون از سابمیت ویور با پکیج چیه؟ به کجا سابمیت میشه کرد؟
    والا عزیز من از خارج از خاک آمریکا مطمئن نیستم ولی در داخل هر بار که به دلیلی یه پتیشن ریجکت میشه شخص اپلیکنت میتونه مدارک ناقص رو کامل کنه و دوباره بفرسته برای دفتر امور مهاجرت. برای شما هم نمیدونم چطور مدارکتون رو میفرستین به سفارتی که بناست توش مصاحبه کنین. ولی هر جا باشه باید قاعدتا بتونین مدارک ویور رو آماده کنین و همراه با یه پکیج نو بفرستین به همون سفارت قبلی. باز من مطمئن نیستم روند کار از خارج از آمریکا به چه شکله ولی دیدم مثلا شخصی خانومش ایران بوده خودش آمریکا و مصاحبه تو ترکیه انجام شده و نقص مدرک خورده بعد مدارک رو کامل کردن و فرستان حل شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    والا عزیز من از خارج از خاک آمریکا مطمئن نیستم ولی در داخل هر بار که به دلیلی یه پتیشن ریجکت میشه شخص اپلیکنت میتونه مدارک ناقص رو کامل کنه و دوباره بفرسته برای دفتر امور مهاجرت. برای شما هم نمیدونم چطور مدارکتون رو میفرستین به سفارتی که بناست توش مصاحبه کنین. ولی هر جا باشه باید قاعدتا بتونین مدارک ویور رو آماده کنین و همراه با یه پکیج نو بفرستین به همون سفارت قبلی. باز من مطمئن نیستم روند کار از خارج از آمریکا به چه شکله ولی دیدم مثلا شخصی خانومش ایران بوده خودش آمریکا و مصاحبه تو ترکیه انجام شده و نقص مدرک خورده بعد مدارک رو کامل کردن و فرستان حل شده.
    سوال منم همینه. مدارک رو کامل کنیم و بفرستیم همون سفارتی که توش مصاحبه دادیم؟ آخه مثلا سفارت ابوظبی گزینه ای واسه ارسال مدارک نداره.
    هیچ بخش سایت اون سفارت کار نمی کنه اصلا! مدارک فیزیکی رو هم که نمی پذیرن دیگه. همه چی الکترونیکی شده.

Junior Member

سلام
    میتونم بپرسم کجا مصاحبه شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    تماس گرفتين باهاشون؟ بار اول مدارك رو آپلود كردين ؟

به ۳۲ نفر از ایران جولای ویزا لاتاری دادند.

Junior Member

سلام دوستان .کسی میدونه از زمانی که Ceac آپدیت میشه به AP تا دادن ویزا Visa Issued حدودا چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    سلام دوستان .کسی میدونه از زمانی که Ceac آپدیت میشه به AP تا دادن ویزا Visa Issued حدودا چقدر طول میکشه؟
    از چند روز تا ابد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    به ۳۲ نفر از ایران جولای ویزا لاتاری دادند.
    چرا هیچ خبر خوبی از بچه های فروم نمشنویم پس!
    اینا کیا هستن که ویزا گرفتن؟
    شرایطشون چی بود؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لاتاری 2019 قبول شدم و 10 سپتامبر وقت مصاحبه دارم می خواستم بدانم که با توجه به شرایط ایران و 20 روز مانده به پایان لاتاری مصلحت می دانید برای مصاحبه بروم و ریسک زیاد انرا بپذ یرم
    و تا حالا دوبار به ارمنستان وترکیه برای F1 زبان مراجعه کردم و رد شدم

ویک اختراع دارم و از سیلیکون ولی دعوتنامه دارم
    لطفا در این خصوص راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)