صفحه 110 از 148 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    بعد خوندن چند صفحه آخر که بعضی از دوستان نوشتند که بعد از کارنت شدن کیس نامبر خودمان باید اقداماتی انجام بدهیم برام سوال شد که بعد از ارسال مدارک به KCC و همانطور که خودشان نوشتن مگه نباید منتظر جایگزینی نامه دوم بشیم ؟ تا زمان و محل مصاحبه مشخص بشه . ما کیس نامبرنان حدود۷۵۰۰ است و تو می کارنت شد تو ویزا بولتن الان آخر می هستیم ولی خبری از نامه دوم نشده چند بار ایمیل زدیم ولی هر بار انگار یک ماشین داره به ما جواب میده . جالبه تو ایمیل آخر یک جمله اضافه شده بود که KCC زمان و تاریخ مصاحبه را مشخص نمی کنه و ما باید منتظر خبر از وزارت امور خارجه باشیم که تا حالا خبری نشد
    دوست عزیز،
    این صحبت هایی که تو چند صفحه آخر شده مربوط به افرادی که داخل خاک آمریکان و باید از روش دیگه ای اقدام کنن. ارتباطی به شما که داخل ایران هستید نداره. اینکه مصاحبه شما کی برگزار میشه به KCC ربط داره و به کارنت شدن و این حرفا نیست.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    من این حرف شما رو قبول ندارم که میگید FBI check آسیایی ها بیشتر از اروپایی ها و ... طول میکشه. تو لینک زیر که حتماً قبلاً یه نگاهی بهش انداختید میشه دید که خیلی از اروپایی ها که ماه اکتبر کارنت شدن مصاحبه شون پنج شیش ماه بعد انجام شده و آسیایی هایی رو میبینید که آخرین ماه یعنی سپتامبر کارنت شدن ولی تونستن تو همون بازه یه ماهه پروسه رو با موفقیت به اتمام برسونن. ربطی به طول کشیدن FBI Check نداره. بیشتر به مساله مدیریت تعداد ویزاهای صادر شده برمیگرده. به نظر میرسه هر چه قدر به ماه های انتهایی نزدیک میشیم سعی میکنن پروسه رو زیاد طولش ندن چون نهایت سعی شون اینه که 50000 ویزا تا پایان سال مالی اعطاء بشه. آمارهای سال 2018 نشون میده که تا ماه May فقط 17000 ویزا از 50000 ویزای لاتاری صادر شده. یعنی بیشتر ویزاها تو ماه های انتهایی صادر میشه حتی برای اونایی که خارج از خاک آمریکان. در کل هیچ حساب و کتابی این وسط وجود نداره.
    https://docs.google.com/spreadsheets...IEg/edit#gid=0
    آسیایی ها کیا هستند؟ تایوان و ژاپنو مالزی معلومه دو ماهه شایدم کمتر کلیر بشوند. اما آسیا میانه مثل ایران سوریه و عراق خیلی اذیت میکنند. هر دوتاشون هم آسیا هستند.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    آسیایی ها کیا هستند؟ تایوان و ژاپنو مالزی معلومه دو ماهه شایدم کمتر کلیر بشوند. اما آسیا میانه مثل ایران سوریه و عراق خیلی اذیت میکنند. هر دوتاشون هم آسیا هستند.
    اصلاً آسیایی ها رو کلاً بیخیال شیم. تو همون spreadsheet اروپایی میبینید اکتبر کارنت شده ولی 9 ماه بعد یعنی تو ماه June رفته مصاحبه. این یعنی FBI Check ش اینقدر طول کشیده؟!!
    همونطور که گفتم این طول کشیدن بیشتر به مسأله مدیریت تعداد ویزاهای صادر شده ربط داره. وقتی کسی براش تاریخ مصاحبه تعیین میکنن یعنی پروسه بررسی I-485 ش تقریبا تکمیل شده. به همین خاطره که میبینید یکی دو هفته بعد مصاحبه طرف گرین کارتش رو دریافت میکنه. در واقع مصاحبه یعنی آخرین فرایند از پروسه I-485. خیلی بعیده که بعد از مصاحبه دوباره بیان ادامه FBI Check رو انجام بدن. اگه بدونن کسی ّFBI Check ش تکمیل نشده یا تا فلان تاریخ تکمیل نخواهد شد اصلاً به مصاحبه دعوتش نمیکنن.
    البته ناگفته نماند که این موضوع برای افرادی که خارج از خاک آمریکان و از طریق کنسولگری اقدام میکنن صادق نیست. چون وقتی کسی مصاحبه نرفته بیخودی نمیان براش وقت بذارن و روش FBI Check انجام بدن!

آقا دقیقاً چی نوشته تو نامه denial؟ نوشته که بخاطر زود فرستادن مدارک ریجکت شدید؟
    تو همون spreadsheet که خودتون هم بهش نگاه انداختید یه مورد دیدم که به خاطر زود فرستادن مدارک ریجکت شده
    ريجكت ننوشته قربان. فقط نوشته داريم پتيشنتو deny ميكنيم چون در زمانيكه فايل كردي شمارت كارنت نبوده يعني available نبوده

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام واقعا متاسفم توی اینترویو افسر تصمیم گیرنده قطعی است تو متن است افیسر کنسول تصمیم گیرنده نهایی است بد شانسی به آدم جمهوریخواه و ایالت جمهوریخواه هستین ظاهرا.انشالله ویزای بعد از تحصیلاتتون درست میشه تا اون موقع امیدوارم شرایط فرق کند.ولی اصلاا فکرشم نمیکردم تو امریکا باشی و رد شین.پس ماهم دیگه فاتحه ویزا را بخونیم.ببخشیداینو میپرسم تیپتون مثل آقازاده های مثبت بوده؟بعدشم من همون ماه می که اسمم دراومد مدارک فرستادم و کارنت شدنم اکتبر بود!!!!!بهونه الکی گرفته.
    خير قربان بنده براي بار دوم تو زندگيم بعد عروسي خواهرم كت و شلوار و كراوات زده بودم و هيچ شباهتي با آقازاده ها نداشتم

اصلاً آسیایی ها رو کلاً بیخیال شیم. تو همون spreadsheet اروپایی میبینید اکتبر کارنت شده ولی 9 ماه بعد یعنی تو ماه June رفته مصاحبه. این یعنی FBI Check ش اینقدر طول کشیده؟!!
    همونطور که گفتم این طول کشیدن بیشتر به مسأله مدیریت تعداد ویزاهای صادر شده ربط داره. وقتی کسی براش تاریخ مصاحبه تعیین میکنن یعنی پروسه بررسی I-485 ش تقریبا تکمیل شده. به همین خاطره که میبینید یکی دو هفته بعد مصاحبه طرف گرین کارتش رو دریافت میکنه. در واقع مصاحبه یعنی آخرین فرایند از پروسه I-485. خیلی بعیده که بعد از مصاحبه دوباره بیان ادامه FBI Check رو انجام بدن. اگه بدونن کسی ّFBI Check ش تکمیل نشده یا تا فلان تاریخ تکمیل نخواهد شد اصلاً به مصاحبه دعوتش نمیکنن.
    البته ناگفته نماند که این موضوع برای افرادی که خارج از خاک آمریکان و از طریق کنسولگری اقدام میکنن صادق نیست. چون وقتی کسی مصاحبه نرفته بیخودی نمیان براش وقت بذارن و روش FBI Check انجام بدن!
    خیلی ها رفتند مصاحبه و آخر مصاحبه گفتند خیلی همه چیز خوب پیش رفت ولی هنوز بکگراند چکتون کامل نشده و باید منتظر بشیم بک گراند چک کامل بشه تا گرین کارد بدیم. تو همون اسپریت شیت می‌بینید هستند کسایی که کریت کارت را ماهها بعد مصاحبه گرفتند. این اسپریت شیت مال ۲۰۱۸ هست سالهای قبل هم ببینید. و دوباره. من کسی را از ایران میشناسم که مصاحبشون تو اگست بود و بهش گفتن تو مصاحبه همه چیز عالی بود و اپروو شدی منتظر بکگراند چک میمو نیم و بعد گرین کارد می‌دیم و بکگراند چکش از سپتامبر گذشت و گرین کارت بهش نرسید. همه سناریویی وجود داره. ولی من فقط یک ایرانی تا الان دیدم از طریق لاتری تو آمریکا سه ماهه گرین کارتش اومده. بقیه بیشتر از شش ماه طول کشید. ممکن هست تو بیشتر بشناسی

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gh_kadkhoda نمایش پست ها
    سلام دوستان من تقریبا 7500 بودم دیشب ی ایمیل اومد
    You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
    بعد رفتم توی آدرسی که گفته بود دیدم وقت مصاحبه ام رو زده اوایل می واسه ایروان
    ولی هنوز ایمیل مستقیم نیومده که وقت سفارت توش نوشته باشه من از طریق لینک بالا دیدم
    دوستان کسی از شیراز هست که مصاحبه رفته باشه یا بخواد بره؟
    دوست عزیز، میتونم بپرسم چند وقت بعد از ارسال مدارک برای KCC، ایمیل مصاحبه برای شما اومد؟ مدارک رو در چه ماهی ارسال کرده بودید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    خیلی ها رفتند مصاحبه و آخر مصاحبه گفتند خیلی همه چیز خوب پیش رفت ولی هنوز بکگراند چکتون کامل نشده و باید منتظر بشیم بک گراند چک کامل بشه تا گرین کارد بدیم. تو همون اسپریت شیت می‌بینید هستند کسایی که کریت کارت را ماهها بعد مصاحبه گرفتند. این اسپریت شیت مال ۲۰۱۸ هست سالهای قبل هم ببینید. و دوباره. من کسی را از ایران میشناسم که مصاحبشون تو اگست بود و بهش گفتن تو مصاحبه همه چیز عالی بود و اپروو شدی منتظر بکگراند چک میمو نیم و بعد گرین کارد می‌دیم و بکگراند چکش از سپتامبر گذشت و گرین کارت بهش نرسید. همه سناریویی وجود داره. ولی من فقط یک ایرانی تا الان دیدم از طریق لاتری تو آمریکا سه ماهه گرین کارتش اومده. بقیه بیشتر از شش ماه طول کشید. ممکن هست تو بیشتر بشناسی
    والا چی بگم. حالا اصلاً DV-Related I-485 Applications رو بذاریم کنار. من از چند نفر از بچه هایی که برای NIW اقدام کردن پرسیدم چیزی راجع به این نگفتن که I-485 ما که ایرانی هستیم بیشتر از بقیه طول کشیده و اکثراً تو همون بازه ای که USCIS تو سایتش برای processing time سنترهای مختلف منتشر کرده اپلیکیشنشون بررسی شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    ريجكت ننوشته قربان. فقط نوشته داريم پتيشنتو deny ميكنيم چون در زمانيكه فايل كردي شمارت كارنت نبوده يعني available نبوده
    دوست عزیز به نظرم شما اشتباه بزرگی کردید بدون وکیل مهاجرت برای I-485 اقدام کردید. خیلی از بچه ها که برای National Interest Waiver یا همون NIW که I-485 براش یه چیز فرمالیته ست اقدام میکنن از وکیل کمک میگیرن. حالا شما اومدی برای گرین کارت لاتاری که I-485 ش خیلی حساسه خودت رفتی جلو؟! همین تجربه مصاحبه وحشتناکت رو به وکیل میگفتی قطعاً یه کاری میتونست برات بکنه. وکیل میتونه با USCIS تماس بگیره و پیگیر پرونده ت باشه. 2500 دلار پول وکیل در مقابل گرین کارتی که خواهی گرفت در واقع هیچه!

Junior Member

Unhappy پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=arioamir;2610765]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها

اگر پاس دوم داشته باشیم که جزو اکسپشن ها میشه و اصلا نیازی به بررسی ویور نداره. طبق چیزایی که من خوندم احتمال گرفتن ویور تقریبا صفره، چون سه تا شرط رو باید اثبات کرد که مهم ترینش اینه که ثابت کنی اگر سریعا به امریکا وارد نشی به سختی می افتی. خود این اثباتش خیلی سخته. حتی از نظرشون بودن پدر مادر اونجا لزومی برای ورود سریع ایجاد نمیکنه!! متاسفانه تقریبا شانس برای همه به جز کسایی که پاس دوم دارم صفره...
    عزیزان مگه یادتون نمیاد یه دوستمون از ایتالیا با 5 سال سابقه زندگی و پاس ایتالیایی بعد از قبولی تو لاتاری رفته بودن سفارت و بهشون گفته بودن شما بالاخره ایرانی هستی و با کد 212f ریجکتشون کرده بودن؟
    تازه بنده خدا از برگه ریجکتی اش هم یه عکس گذاشته بود.
    به نظرم تا مطمین نشدید دنبال پاس دوم نرید و دردسرهاتونو افزایش ندید...درضمن من از همتون خواهش میکنم پول زبون بسته رو به این وکلی نماها ندید مخصوصا که من با وجود خرج 1000 دلاری با دلار 13500 تومانی نه تنها جواب نگرفتم بلکه با یه بند خیلی بد هم ریجکت شدم...!!!
    به خدا هیچ وکیلی نمیدونه چه خبره اونجا البته با توجه به اینکه این شرکتها هیچکدوم وکیل نیست و فقط مشاوره میدن..کافیه واسه اثبات حرفم هرجا که رفتید مدرک دانشگاهیشونو بخواید ببنید.فقط از رو حدس و گمان بهتون امید میدن یه مشت دختر کوچولو ریختن تو دفاترشون که به مردم فقط بگن "آره ما پارسال 500 تا کیس مثل شما داشتیم و همه ویزا شدن و از این حرفها..."سر آخر هم تو حرفاشون معلومه که دنباله پوله شما هستن و همه چی رو به گردن خودتون می اندازن.
    مثلا میگن موقع مصاحبه آفیسر سلیقه ای عمل میکنه...منکه رفتم مصاحبه و دیدم اصلا اینطور نیست و آفیسر یه آدم بسیار موجه و منطقیه که تو کله صحبتهای شما و سوالاتی که میپرسه دنباله یکسری کلیدواژه هاست که تو خط قرمزشونه و کافیه شما یکی از اونهارو بگی...پس سلیقه درکار نیست!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)