نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
سلام
دوستاني كه آنكارا مصاحبه داشتند لطفا" راهنمايي كنيد
در بخش از مدارك مورد نياز جمله زير نوشته شده است
Original or certified copies of birth certificates for all children of the principal applicant (even if he or she is not
accompanying).
آيا منظور شناسنامه است؟ و اگر بايد شناسنامه را ارائه شود آيا بايد كپي به همراه اصل ترجمه شناسنه در چند نسخه تهيه كنيم ؟ چون يك نسخه هم براي پرونده بچه ها لازم است
سلام شناسنامه اصلش و ترجمه اصلش برای همه خانواده لازم است .فکر کنم یک ترجمه کافی باشه (از تمامی مدارک).بازم تو سایت چک کنید .البته من خودم یکی از همه اضافه برده بودم.عکس فراموش نشه.ضمنا در مورد کارت واکسن و واکسیناسیون گم برای ایران رو قبول کرد خانم دکتر اونگان تو ترکیه.
من از انستیتو پاستور گرفتم البته پول گرفت 100 تومن فکر کنم حتی واکسن آنفلونزام هم قبول کرد فقط انتی آبله مرغان را واسه سنهای زیر 40 میپذیرن و بالای 40 واکسن لازمه.خود انستیتو(تجریش) دکترش راهنمایی میکنه.خانم دکتر خوبی داره.ضمنا واکسنها رایک سری انستیتو پاستور و یک سری هلال احمر و یک سری هم مطب خصوصی باید تزریق کنید.تو همین فروم سرچ کنید است.mmr را را مطب شخصی (من میدون شیراز زدم)میزنند و هپاتیت را هلال احمر و تست آنی و ابله و بقیه انستیتو پاستور.