صفحه 93 از 148 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    دوستان مصاحبه برای ویزای لاتاری در سفارت در آنکارا با زبان فارسی انجا میشه یا انگلیسی؟ با زبان انگلیسی صحبت کنیم پوینت مثبت محسوب میشه؟
    هیچ پوینه مثبتی نداره

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    منظورم همون ایمیل ارسال مدارک بود...
    برا من که نیومده هنوز!!!
    من 10 هزار خورده‌ای بودم، گرفتم.
    ایمیل ات رو هر لحظه چک کن که کم کم برای تو هم میاد.

دوستان کسی از شیراز هست که سفارت ارمنستان رفته یا وقت داشته باشه؟

Junior Member

لطفا دوستانی که مصاحبه رفتن تجربیات و آنچه اتفاق افتاد و دیدن را بفرمایند.
    اینکار به همه کمک خواهد کرد .
    ممنون

Junior Member

دوستان در فرم Supplemental Questions For Visa Applicants قسمتی که سوال شده اگر پاسپورت های دیگه ای هم داشتیم اعلام کنیم، منظورش پاسپورت متفاوت و متعلق به کشورهای متفاوته یا اینکه باید مشخصات پاسپورت ایرانی قبلی (منقضی شده )خودمون رو هم بدیم؟

Junior Member

دوستان در فرم Supplemental Questions For Visa Applicants قسمتی که سوال شده اگر پاسپورت های دیگه ای هم داشتیم اعلام کنیم، منظورش پاسپورت متفاوت و متعلق به کشورهای متفاوته یا اینکه باید مشخصات پاسپورت ایرانی قبلی (منقضی شده )خودمون رو هم بدیم؟
    راجع به این فرمه چیزی نمیدونم٬ بنظرم بعیده سفارت اطلاعات پاسپورت های منقضی شده رو بخواد...

باید منظورش پاسپورت کشورهای مختلف باشه

هم پاسپورتای قبلیتون و هم اگر پاسپورت کشور دیگه ای هم داشتین.
    ببخشید شما که وقت مصاحبتون نزدیکه میشه، به سفارت آنکارا
    AnkaraIV@state.gov ایمیل بزنین و بپرسین با توجه به وضعیت ایرانیا، میشه بعد از مصاحبه، وقت دکتر بگیرن و مدارک پزشکی رو ارسال کنن.
    خیلی ممنون میشم ازتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها

هم پاسپورتای قبلیتون و هم اگر پاسپورت کشور دیگه ای هم داشتین.
    ببخشید شما که وقت مصاحبتون نزدیکه میشه، به سفارت آنکارا
    AnkaraIV@state.gov ایمیل بزنین و بپرسین با توجه به وضعیت ایرانیا، میشه بعد از مصاحبه، وقت دکتر بگیرن و مدارک پزشکی رو ارسال کنن.
    خیلی ممنون میشم ازتون.
    من ایمیل زدم و پرسیدم، به من امروز پاسخ دادن ک این امکان وجود داره که بعد از مصاحبه مدیکال رو انجام داد. حالا به نظر شما دوستان من وقت مدیکالم رو که برای شنبه گرفته بودم کنسل کنم؟ چه پاسخی به غیر از ریجکت شدن باید روز مصاحبه دریافت کنیم که نشانگر این باشه قطعا مدیکال رو انجام ندیم؟

من ایمیل زدم و پرسیدم، به من امروز پاسخ دادن ک این امکان وجود داره که بعد از مصاحبه مدیکال رو انجام داد. حالا به نظر شما دوستان من وقت مدیکالم رو که برای شنبه گرفته بودم کنسل کنم؟ چه پاسخی به غیر از ریجکت شدن باید روز مصاحبه دریافت کنیم که نشانگر این باشه قطعا مدیکال رو انجام ندیم؟
    روز مدیکال بعد مصاحبه ات رزرو کن، که اگه خبری شد بری انجامش بدی. به هر حال اگه پاسخشون بررسی بیشتر هم باشه باید بری انجامش بدی، و بهشون تحویل بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    روز مدیکال بعد مصاحبه ات رزرو کن، که اگه خبری شد بری انجامش بدی. به هر حال اگه پاسخشون بررسی بیشتر هم باشه باید بری انجامش بدی، و بهشون تحویل بدی.
    سلام سفرت ترکیه فکر میکنم مدیکال را میخواد و ایروان نمیخواد موقع مصاحیه بهر حال اگر گفتن موقع نصاحبه نمیخوان انجام ندین صبر کنیدویزا اومد انجام بدین چون هزینه اش زیاده اگر نپذیرن پول الکی دادین در ثانی اگر پذیرفته شوید زودتر از شش ماه دیگه جواب نمیدن و دوباره وقتی بخواهین برین باید مدیکال انجام بدین و ضرر میکنید.کیس ما الان از اکتبر تا حالا بیش از شش ماه طول کشیده و مدیکالمون باطل شد دوباره باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ دلار واسه سه نفر هزینه کنم اونم اگر پذیرش بدن!!سفارت ما ترکیه بود و اون موقع مدیکال لازم بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)