صفحه 10 از 148 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

۱.برای فرم sd-260چقدر وقت داریم ؟
    ۲.میشه لطفا کارهای که کلا باید انجام داد ذو کسی بگه کلا باید چکارایی کرد بترتیب ؟بعد از فرم sd260 چکار باید کرد ؟
    ۳.معمولا چند وقت بعد از تکمیل فرم به مصاحبه دعوت میشیم ؟
    ۴.چه مدارکی باید برای مصاحبه داشته باشیم ؟
    ۵.بعد از اعلام نتایج چند وقت بعد باید به امریکا وارد شد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان

چندتا سوال داشتم.

1-کسایی که اسمشون درمیاد باید برن وکیل بگیرن واسه همه کارای مهاجرتیشون؟ مثلا واسه همین پر کردن این فرم اولیه، من می ترسم اگه خودم پر کنم یه اشتباهی انجام بدم و این فرصتو به باد بدم!
    2-این آدرسی که میگن باید تو فرم وارد کنیم، از کجا بیاریم؟

لطفا اگر کسی یه دفتر مهاجرتی خیلی خوب و معتبر توی شیراز می شناسه به من معرفی کنه.

خیلی خیلی ممنون.
    ویرایش توسط melikappp : May 17th, 2018 در ساعت 09:26 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid22_1 نمایش پست ها
    دوستان پس از وارد کردن کیس نامبر برای DS260 با این ارور مواجه میشم در حالی که کیس نامبر و تاریخ تولد درسته! پیشنهادی دارین؟

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.
    ظاهرا ما از دست رفتیم، یعنی یک بار ثبت نام ها لفو شده و دوباره ثبت نام انجام دادن که منم در جریان نبودم، برای منم همینطوره!!!

Junior Member

با درود به همه دوستان. در ابتدا خیلی خوشحالم برای اونایی که برنده شدن و قدرشو بدونن و استفاده کنن ازین شانس هرچند فعلا مشکلات زیادی تا رسیدن به خاک آمریکا هست و به اما اگر کشیده شده ولی دلتون روشن باشه،50 درصد راهو رفتین مابقیشم میرین قطعا.
    متاسفانه من برای بار چهارم هم قبول نشدم. یادمه سال اول که شرکت کردم دوستانی در همین فروم میگفتن به بار دوم سوم احتمالش زیاده قبولشه طرف با اینکه شانسی هست اما بی راه هم نمیگفتن اون موقع اما من چهارم رو هم رد کردم! امسال گفتم قبولم دیگه ولی خب قسمت بازم نبود. گویا جز دانشجویی راه دیگه ای ندارم برم و دوباره باید برگردم سر منابع زبان. گرچه برای لاتاری باز هم برای سال دیگه تلاش میکنم.

امیدوارم بهترین ها اقبال هممون بشه.

Junior Member

سلام
    کسسی که کیس نامبرش **81 باشه اصلا شانسی داره که ویزا بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندتا سوال داشتم.

1-کسایی که اسمشون درمیاد باید برن وکیل بگیرن واسه همه کارای مهاجرتیشون؟ مثلا واسه همین پر کردن این فرم اولیه، من می ترسم اگه خودم پر کنم یه اشتباهی انجام بدم و این فرصتو به باد بدم!
    2-این آدرسی که میگن باید تو فرم وارد کنیم، از کجا بیاریم؟

لطفا اگر کسی یه دفتر مهاجرتی خیلی خوب و معتبر توی شیراز می شناسه به من معرفی کنه.

خیلی خیلی ممنون.

راهنمای پر کردن فرم sd260 توی اینترنت پر هستش کافیه جستجو کنید : راهنمای پر کردن فرم sd260

نمونه فرم پارسال : https://www.uplooder.net/files/72520...dited.pdf.html

احتیاجی به وکیل گرفتن و این خرج های اضافه نیستش چون همه اینا اطلاعات شخصی شما هستش که اولا درست نیست به بقیه ارائه بدید دوما بقیه شاید بخوان با ندانم کاری برای شما موضوعی رو لاپوشانی کنن و این باعث دردسر بشه خودتون فرم رو پر کنید سوالی پیش اومد مطرح کنید

بهتره نمونه فرم رو دانلود کنید و اول اونرو پر کنید و بعدا فرم اصلی رو پر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    ۱.برای فرم sd-260چقدر وقت داریم ؟
    ۲.میشه لطفا کارهای که کلا باید انجام داد ذو کسی بگه کلا باید چکارایی کرد بترتیب ؟بعد از فرم sd260 چکار باید کرد ؟
    ۳.معمولا چند وقت بعد از تکمیل فرم به مصاحبه دعوت میشیم ؟
    ۴.چه مدارکی باید برای مصاحبه داشته باشیم ؟
    ۵.بعد از اعلام نتایج چند وقت بعد باید به امریکا وارد شد ؟
    1 : همین ماه may که الان داخلش هستیم و امروز 17م هستش البته بازم وقت هستش ولی سریعتر بهتر
    2 . آماده سازی لیست واکسن هایی که زدید + ترجمه مدارک تحصیلی و ازدواج و سربازی
    3 . نامه دوم بعد یه مدت جایگزین نامه اول ( قبولی ) میشه - شما به ترتیب case number کارنت میشید - از مهرماه فکرمیکنم
    مدارک رو توی صفحه هر سفارت میشه دید و فکر میکنم در ایمیل سفارت هم لیست میشه
    5 : اگر ویزای آمریکا رو گرفتید فکر میکنم تا پایان ماه سپتامبر سال اینده 2019باید وارد بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها
    سلام
    کسسی که کیس نامبرش **81 باشه اصلا شانسی داره که ویزا بشه؟

قبلا من دیدم با 8500 هم کسی کارنت شده و خداخواسته حتی AP هم شده ولی جوابش یک ماهه اومده

منتظر اعلام لیست کارنتی ها باشید
    ویرایش توسط javadth : May 17th, 2018 در ساعت 04:39 PM
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

قبلا من دیدم با 8500 هم کسی کارنت شده و خداخواسته حتی AP هم شده ولی جوابش یک ماهه اومده

منتظر اعلام لیست کارنتی ها باشید[/QUOTE]

سپاس از پاسختون. لیست کارنتی ها را کی و کجا اعلام میکنن؟ به ایمیل میاد یا در بازه خاصی باید دوباره سایتDV رو چک کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    راهنمای پر کردن فرم sd260 توی اینترنت پر هستش کافیه جستجو کنید : راهنمای پر کردن فرم sd260

نمونه فرم پارسال : https://www.uplooder.net/files/72520...dited.pdf.html

احتیاجی به وکیل گرفتن و این خرج های اضافه نیستش چون همه اینا اطلاعات شخصی شما هستش که اولا درست نیست به بقیه ارائه بدید دوما بقیه شاید بخوان با ندانم کاری برای شما موضوعی رو لاپوشانی کنن و این باعث دردسر بشه خودتون فرم رو پر کنید سوالی پیش اومد مطرح کنید

بهتره نمونه فرم رو دانلود کنید و اول اونرو پر کنید و بعدا فرم اصلی رو پر کنید

1 : همین ماه may که الان داخلش هستیم و امروز 17م هستش البته بازم وقت هستش ولی سریعتر بهتر
    2 . آماده سازی لیست واکسن هایی که زدید + ترجمه مدارک تحصیلی و ازدواج و سربازی
    3 . نامه دوم بعد یه مدت جایگزین نامه اول ( قبولی ) میشه - شما به ترتیب case number کارنت میشید - از مهرماه فکرمیکنم
    مدارک رو توی صفحه هر سفارت میشه دید و فکر میکنم در ایمیل سفارت هم لیست میشه
    5 : اگر ویزای آمریکا رو گرفتید فکر میکنم تا پایان ماه سپتامبر سال اینده 2019باید وارد بشید

منتظر اعلام لیست کارنتی ها باشید
    سپاس از پاسختون. لیست کارنتی ها را کی و کجا اعلام میکنن؟ به ایمیل میاد یا در بازه خاصی باید دوباره سایتDV رو چک کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها

https://travel.state.gov/content/tra...june-2018.html

سایت رو مجدد چک میکنید و نامه جدید جایگزین متن فعلی خواهد شد بعد از اعلام کارنتی ها

فکر میکنم از مهر و آبان شروع میکنن برای دعوت که وقت زیاده تا اونموقع

این برنامه سال های پیش بوده
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

من هم امسال قبول شدمممممممممممممممممم بعد از 5 سال ثبت نام
    حالا باید چیکار کنم؟ نمیدونم واقعا
    من خدمتم رو تموم کردم، ارتش بودم. ولی به واسطه پروژه کسر خدمتم که 6 ماه ازش کم کردن مجموعا 15 ماه خدمت کردم. اگر تو مصاحبه بپرسه که این 6 ماه کم بودن خدمت قضیه اش چیه، چی بگم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)