صفحه 100 از 148 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستان یه سوالی داشتم. وقتی یه نفر شماره اش واسه یه ماهی کارنت میشه، ممکنه که تو ماه بعدیش تاریخ مصاحبه اش رو بذارن؟ یا اینکه هر طور شده توی همون ماهی که کارنت شده وقت مصاحبه بهش میدن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام فعلا هنوز در پروسه ap+ویور گیر افتادم آخرش هم فکر کنم ندن.متاسفانه هنوز نه.امیدوارم سال دیگه پاییز 2020 که شد رییس جمهور عوض شود و شانس بیاریم والا تا این جناب است ایرانی ستیز است و محاله به این راحتی ها ویزا بده.فکر پاسپورت دوم از ترکیه و ...هر کشور دیگر باشیم حتی عراق و افغانستان ازما اوضاعشون بهتره.لااقل بهشون ویزا میدن.!!!!!!ضمنا ایرانیها رو شرکت میدن یعنی تو محاسبات تعدادی که شرکت کردن میآرن اما نهایتا ویزا بهشون نمیرسه چون میافته آخرهای سپتامبر بعد میگن سهمیه ویزای لاتاری تموم شد.AP و ویورتون هم اکی میشه اما تعداد ویزا به اتمام میرسه و فقط اعصابتون رو خرد کردن و وقت گرفتن و دلاراتونو. من جزو نفرات ماه اکتبر مصاحبه بودم یعنی اولین ماه سال مالی ویزا - دوستانی که تازه میخوان برم مصاحبه امیدوارم اتفاق خوبی در سیاست بیافته و معجزه ای بشه وراهی باز شه برای همه. موفق باشید.

یعنی شما بررسی پروندتون تا اون زمان منقضی نمیشه؟
    مگه فرصت فقط تا پایان سال مالی نیست؟

[QUOTE=pastill;2608757]یعنی شما بررسی پروندتون تا اون زمان منقضی نمیشه؟
    مگه فرصت فقط تا پایان سال مالی نیست؟[/QUOTE

سلام چرا تا اول اکتبر ۲۰۱۹ وقت است. جهت قبولیهای جدید ۲۰۲۰ گفتم.البته ۲۰۲۰ ها هم نمیرسن.۲۰۲۱ یعنی سال دیگه دوباره ثبت نام کنیم اگر بزنده شدیم!!!

Junior Member

[QUOTE=ARTIANA;2608864]
    نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    یعنی شما بررسی پروندتون تا اون زمان منقضی نمیشه؟
    مگه فرصت فقط تا پایان سال مالی نیست؟[/QUOTE

سلام چرا تا اول اکتبر ۲۰۱۹ وقت است. جهت قبولیهای جدید ۲۰۲۰ گفتم.البته ۲۰۲۰ ها هم نمیرسن.۲۰۲۱ یعنی سال دیگه دوباره ثبت نام کنیم اگر بزنده شدیم!!!
    بنظرتون اگه برنده های دوره قبل مصاحبه نرن یا اگر برن ولی رد بشن تاثیری توی شانس برنده شدن شون توی سال های بعدی که در حالت عادی چه میدونم یک در صدهزار هست نداره!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    جالبه که کسایی مثل Paristook و elham1988 که میومدن اینجا سوال میکردن درباره مصاحباشون الان نمیان بگن چی شد! رفتن اصلا؟ هیچ خبری نمیدن که ما حداقل حساب کار بیشتر دستمون بیاد.
    متاسفانه درسته این دوستان به بقیه هیچ اطلاعاتی ندادن فکر کنم رد شدن.تو ترکیه من دیدم ایرانیا را همون اول ریجکت میکنند.ندیدم قبول کنند مصاحبه برند بعد ریجکت کنند مگر ویور بدن که بره جهت بررسی.تو شرایط عادی هر ایرانی ریجکته.مگر ویور بده که اونم معلوم نیست تکلیفش چیه.قبولیهای ایرانی نود درصدشون پاس دوم دارند و محل تولدشون فقط ایرانه و تابعیت دوگانه دارند.

Junior Member

متاسفانه درسته این دوستان به بقیه هیچ اطلاعاتی ندادن فکر کنم رد شدن.تو ترکیه من دیدم ایرانیا را همون اول ریجکت میکنند.ندیدم قبول کنند مصاحبه برند بعد ریجکت کنند مگر ویور بدن که بره جهت بررسی.تو شرایط عادی هر ایرانی ریجکته.مگر ویور بده که اونم معلوم نیست تکلیفش چیه.قبولیهای ایرانی نود درصدشون پاس دوم دارند و محل تولدشون فقط ایرانه و تابعیت دوگانه دارند.
    سلام
    ایا ممکنه کسی ویور داشته باشه و یک ضرب ویزا بدن؟

Junior Member

ببخشید متوجه منظور شما نشدم که گفتید ندیدید قبول کنند اول مصاحبه برند بعد ریجکت کنند . یعنی بدون مصاحبه متوجه می شوند ویور ندارند و دعوت به مصاحبه نمی کنند؟

Junior Member

دوستان فرم ds 260 تغییر کرده یعنی سوالاتی که در فرم 5333 بود در اون درج کردن شاید به خاطر همینه که تشخیص میدن ویور دارن یا خیر..

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh03 نمایش پست ها
    سلام
    ایا ممکنه کسی ویور داشته باشه و یک ضرب ویزا بدن؟
    سلام نه به هیج وجه ویور برای ایرانیا یک ضرب نمیدن شاید اگر تبعه کشور دیگر باشین شاید ap چک کمتر طول بکشه ولی الان یک ضرب به متولدین ایران فکر نمیکنم بدن.و دوم اینکه ویور یعنی درخواست چشم پوشی از دولت امریکا جهت ممنوعیت ورود طبق بند ریاست جمهور که نمیدونم ۹۶۵۶ و ای چیزاست .که اون هم خوب شرایطش مشخصه فامیل درجه یک پدر و مادر و همسر و فرزندت اونجا باشد و اگر نری اونا به سختی بیافتن و مشکل بهر نحوی پیدا کنند و یا درخواست کاری از امریکا داشته باشی همون جاب افر اگر نری شخص امریکایی یا شرکت متضرر میشه و ورودت به نفع امریکا باشه .یعنی کلا امریکا و شهرونداش مد نظرن نه من و شما که تابعیت ایران داریم.این اقا ترامپه کلا از ایران و مسلمونا بدش میاد و راه نمیده!!! ویور من جزو محکمترینه

رفته که بررسی شه.هر سری ای میل میدم میگن فعلا ریجکتی هستی تا نتیجه ap و ویورت بیاد .ظاهرا تا کل فامیلتو بررسی نکنن ول کن نیستن حتی فکر کنم رفتگانمو تو اون دنیا هم بررسی میکنند!!!!😂😂

Junior Member

سلام نه به هیج وجه ویور برای ایرانیا یک ضرب نمیدن شاید اگر تبعه کشور دیگر باشین شاید ap چک کمتر طول بکشه ولی الان یک ضرب به متولدین ایران فکر نمیکنم بدن.و دوم اینکه ویور یعنی درخواست چشم پوشی از دولت امریکا جهت ممنوعیت ورود طبق بند ریاست جمهور که نمیدونم ۹۶۵۶ و ای چیزاست .که اون هم خوب شرایطش مشخصه فامیل درجه یک پدر و مادر و همسر و فرزندت اونجا باشد و اگر نری اونا به سختی بیافتن و مشکل بهر نحوی پیدا کنند و یا درخواست کاری از امریکا داشته باشی همون جاب افر اگر نری شخص امریکایی یا شرکت متضرر میشه و ورودت به نفع امریکا باشه .یعنی کلا امریکا و شهرونداش مد نظرن نه من و شما که تابعیت ایران داریم.این اقا ترامپه کلا از ایران و مسلمونا بدش میاد و راه نمیده!!! ویور من جزو محکمترینه

رفته که بررسی شه.هر سری ای میل میدم میگن فعلا ریجکتی هستی تا نتیجه ap و ویورت بیاد .ظاهرا تا کل فامیلتو بررسی نکنن ول کن نیستن حتی فکر کنم رفتگانمو تو اون دنیا هم بررسی میکنند!!!!�����������
    شما که همسرت اونجاس یعنی همگی لاتاری برنده شدین که ایشون رفتن و شما موندین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)