صفحه 101 از 148 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام نه دوست عزیز ایشون خانوادگی f2bرفتن.برای ما هم اقدام کردن سال دیگه نوبتمون میشهf2a. شانس لاتاری برنده شدیم.الانم تو پروسه ap+wiever گیر افتادیم.ترامپ نبود یک ضرب میرفتیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

هزینه مدیکال حدودا چقدر میشه دو نفر بزرگ و یکنفر پسر 12 ساله

Junior Member

سلام بر همگی
    می خواستم بدونم نامه دوم که محل مصاحبه را مشخص می کنه حدوداچند روز قبل از تاریخ مصاحبه میاد ؟
    کیس ماه تو ماه می کارنت شد و یک‌هفته از ماه هم گذشته خبری از نامه دوم نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    می خواستم بدونم نامه دوم که محل مصاحبه را مشخص می کنه حدوداچند روز قبل از تاریخ مصاحبه میاد ؟
    کیس ماه تو ماه می کارنت شد و یک‌هفته از ماه هم گذشته خبری از نامه دوم نشده

سلام 40 روز قبل از روز مصاحبه جایگزین نامه اول میشود معمولا.

نقل قول نوشته اصلی توسط azara2000 نمایش پست ها
    هزینه مدیکال حدودا چقدر میشه دو نفر بزرگ و یکنفر پسر 12 ساله
    سلام برای دونفر بزرگو یک 8 ساله شد 714 دلار کلا.البته دو تا واکسن آبله مرغان داشتیم من و فرزند 8 ساله ام .پستهای قبلیام رو بخونید توش است.

Junior Member

جواب لاتاری 2020 هم اومد و الان برنده ها خوشحالن...
    امیدوارم لااقل امسال یه فرجی واسه ایرانیها بشه و هم وطنامون بتونن یه زندگی بدور از آشوب و دلهره و تشویش ذهن و بیکاری و گرونی و بی برنامه گی و هزار دغدغه دیگه داشته باشن...
    خب شانس ما این بود که طی این همه سال که به راحتی آمریکا اجازه ورود به ایرانیا رو میداد قبول نشدیم و درست زمانی برنده شدیم که این قانون تصویب شد که بعد از یه سرخوشی و شور و هیجان نهایتا چند هفته ای بعد از دیدن نتایج لاتاری 2019 دوباره به همون روال سابق برگردیم...
    البته من نمیخوام به روال سابق برگردم و شروع کردم به برنامه ریزی و واسه چندجا اقدام کردم و امیدوارانه و با تمام انرژی میخوام جلو برم، زندگیمو جلو ببرم و میخوام از باقی عمرم لذت ببرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    جواب لاتاری 2020 هم اومد و الان برنده ها خوشحالن...
    امیدوارم لااقل امسال یه فرجی واسه ایرانیها بشه و هم وطنامون بتونن یه زندگی بدور از آشوب و دلهره و تشویش ذهن و بیکاری و گرونی و بی برنامه گی و هزار دغدغه دیگه داشته باشن...
    خب شانس ما این بود که طی این همه سال که به راحتی آمریکا اجازه ورود به ایرانیا رو میداد قبول نشدیم و درست زمانی برنده شدیم که این قانون تصویب شد که بعد از یه سرخوشی و شور و هیجان نهایتا چند هفته ای بعد از دیدن نتایج لاتاری 2019 دوباره به همون روال سابق برگردیم...
    البته من نمیخوام به روال سابق برگردم و شروع کردم به برنامه ریزی و واسه چندجا اقدام کردم و امیدوارانه و با تمام انرژی میخوام جلو برم، زندگیمو جلو ببرم و میخوام از باقی عمرم لذت ببرم.
    طبق معمول من برنده نشدم..

بچه ها سلام ،
    من پلسپورتم یکسال دیگه انقضاش تموم میشه ولی صفحات خالی برای ویزا زیاد نمونده،بعد از مصاحبه اگه اینطوریکه چند ماه طول میکشه، اگه بخوام پاسم و قبل از مصاحبه عوض کنم بهتره یا اینکه بعد از مصاحبه هم عوض کنم ایرادی ندارهو فقط باید بهشو ن اطلاع بدم ؟با توجه به اینکه توی فرم ۲۶۰ اطلاعات این پاسمو وارد کردم . یا پیشنهاد دیگه ای دارین ؟!

Junior Member

سلام . من برنده شدم میخواستم ببینم اولین مرحله چیه؟ مدارک مورد نیاز چی هست؟

Junior Member

سلام همگی
    همسر من برنده لاتاری 2020 شد و کلا کامنتای 2019 رو که خوندم ناامید شدم . کیس ما 8500 شده که ظاهرا خرداد سال آینده است و پدر و مادر من و خواهر همسرم که برنده شدن سیتی زن امریکا هستند . به نظر شما و تجربیات شما احتمال موفقیت هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)