صفحه 103 از 148 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    این police certificates که جزء مدارکی هست که باید داشته باشیم چیه دقیقا؟ از کجا باید گرفت؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام واسه ایرانیا لازم نیست.پستهای قبل رو بخونید به دردتون خیلی میخوره.

سلام نه هنوز.آخرش هم ردم میکنند یا زمان کم میارن میگن ببخشید زمان لاتاری تموم شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام نه هنوز.آخرش هم ردم میکنند یا زمان کم میارن میگن ببخشید زمان لاتاری تموم شد.
    درود بر شما کاربر محترم
    ایا شما مجددا 2021 شرکت میکنید؟میخوام بدونم امیدی ب برنده شدن و رفتن هست ؟اخه شما با این همه شرایط رفتن هنوز موفق نشدین دیگه چ برسه به ما...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    تابعیت کشورهای اطراف و چطوری میشه ظرف این مدت کوتاه بگیرن ؟
    مثلا کدوم کشور ؟
    دقیق نمیدونم ولی ترکیه و بعضی از کشورهای دیگه تابعیت میدن با سرمایه گذاری...

فک کنم مبلغش برای ترکیه ۲۵۰ هزار دلار بود

پسر از پارسال این موقع داریم حرس می خوریم به هیچ جایی هم نرسیدیم
    آرزوی موفقیت برای برنده های امسال

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال درباره پرکردن فرم ds260 داشتم. در شرایط عادی و معمول (کاری به تراول بن و وضعیت موجود ایرانیها ندارم) این که کار داشته باشیم یا بیکار باشیم فرقی می کنه؟ و اگه شاغل بودن امتیاز حساب میشه لازمه اگه به صورت فریلنس و آزاد کار میکنیم جزء شغل ها بنویسیم؟ بازم میگم کاری ندارم که الان به خاطر ترامپ اینا هیچ کدوم مهم نیست کلی میپرسم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام واسه ایرانیا لازم نیست.پستهای قبل رو بخونید به دردتون خیلی میخوره.
    راستش من گیج شدم الان. شما گفتین لازم نیست پست های قبلی رو کلی گشتم تا یه پست پیدا کردم که یه نفر گفته بود باید بری پلیس +10 گواهی بگیری.

[QUOTE=paperstar;2610456]راستش من گیج شدم الان. شما گفتین لازم نیست پست های قبلی رو کلی گشتم تا یه پست پیدا کردم که یه نفر گفته بود باید بری پلیس +10 گواهی بگیری.[/
    سلام از من که نخواستن.من مصاحبه داده ام.مدرک مهمه بالای دیپلم خوب تجربه کاری خوبه داشته باشی ولی نداشته باشی هم مهم نیست.اصلا ویزا میگیری که بری اونجا کار و زندگی کنی.کار آزاد به شرطی وابسته به شرکتهای تحریمی سپاه و... نباشه خوب بهتره.

دوست عزیز! سفارت حتما گواهی عدم سو پیشینه را جزو مدارک مورد نیاز از متقاضیان درخواست می کنه - لطفا اطلاعات کامل در اختیار دیگران قرار دهید. این کپی قسمتی از ایمیل سفارت آمریکا در آنکارا هستش:

• Police Certificate (Original and English translation with copy), If any applicant has lived in any other foreign country for more than 12 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived there. Police certificates for Turkey must include the archive records check (Arsiv kayitli Adli Sicil Kaydi), but do not need to be translated. For Fiancée (K1) visa applicants, any applicant who has lived in any foreign country more than 6 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived there.

[QUOTE=ARTIANA;2610503]
    نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    راستش من گیج شدم الان. شما گفتین لازم نیست پست های قبلی رو کلی گشتم تا یه پست پیدا کردم که یه نفر گفته بود باید بری پلیس +10 گواهی بگیری.[/
    سلام از من که نخواستن.من مصاحبه داده ام.مدرک مهمه بالای دیپلم خوب تجربه کاری خوبه داشته باشی ولی نداشته باشی هم مهم نیست.اصلا ویزا میگیری که بری اونجا کار و زندگی کنی.کار آزاد به شرطی وابسته به شرکتهای تحریمی سپاه و... نباشه خوب بهتره.
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

سلام من فرم ds260 دارم پر میکنم . بعد آدرس آمریکا ازم میخواد. آخه آدرس چی ؟ کجا؟ رو هوا آدرس بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)