صفحه 104 از 148 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

تا الان کسی تونسته لاتاری برنده شده باشه و ویزا بگیره؟ طبق بررسی که کردم سال 2018 از 5 هزار نفر ایرانی فقط 1000 نفر تقریبا تونستن ویزا بگیرن! که اینم به نظرم برمیگرده به ویزای دانشجویی و... آیا کسی تونسته با ویور ویزا بگیره؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=arioamir;2610660]تا الان کسی تونسته لاتاری برنده شده باشه و ویزا بگیره؟ طبق بررسی که کردم سال 2018 از 5 هزار نفر ایرانی فقط 1000 نفر تقریبا تونستن ویزا بگیرن! که اینم به نظرم برمیگرده به ویزای دانشجویی و... آیا کسی تونسته با ویور ویزا بگیره؟[/QUO

سلام تو 2018 تعداد 318 نفر ایرانی dv با ویور گرفت که احتمالا بیشتر شون پاس دوم داشتن.
    لینکش https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html
    امسال هم 2019 تعدادی گرفتن.که خوب با توجه به زمان که خودشون گفتن 6 تا 10 ماه اینا احتمالاا پاس دوم داشتن.لینک بالا امار ماهانه تمام سالها رو داره .البته قبلا هم تو پستای قبلی هم بوده.موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    سلام من فرم ds260 دارم پر میکنم . بعد آدرس آمریکا ازم میخواد. آخه آدرس چی ؟ کجا؟ رو هوا آدرس بدم؟
    درود و تبریک به شما
    شما باید ادرسی رو توی امریکا بدید که گرین کارتتون به اونجا پست بشه ,اگه کسی یا اشنایی اونجا دارین ادرس اونو بدین یا اگه ندارین باید با هتلی در اونجا هماهنگ کنین که به اون ادرس فرستاده بشه..

Junior Member

[QUOTE=ARTIANA;2610713]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها
    تا الان کسی تونسته لاتاری برنده شده باشه و ویزا بگیره؟ طبق بررسی که کردم سال 2018 از 5 هزار نفر ایرانی فقط 1000 نفر تقریبا تونستن ویزا بگیرن! که اینم به نظرم برمیگرده به ویزای دانشجویی و... آیا کسی تونسته با ویور ویزا بگیره؟[/QUO

سلام تو 2018 تعداد 318 نفر ایرانی dv با ویور گرفت که احتمالا بیشتر شون پاس دوم داشتن.
    لینکش https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html
    امسال هم 2019 تعدادی گرفتن.که خوب با توجه به زمان که خودشون گفتن 6 تا 10 ماه اینا احتمالاا پاس دوم داشتن.لینک بالا امار ماهانه تمام سالها رو داره .البته قبلا هم تو پستای قبلی هم بوده.موفق باشین.

اگر پاس دوم داشته باشیم که جزو اکسپشن ها میشه و اصلا نیازی به بررسی ویور نداره. طبق چیزایی که من خوندم احتمال گرفتن ویور تقریبا صفره، چون سه تا شرط رو باید اثبات کرد که مهم ترینش اینه که ثابت کنی اگر سریعا به امریکا وارد نشی به سختی می افتی. خود این اثباتش خیلی سخته. حتی از نظرشون بودن پدر مادر اونجا لزومی برای ورود سریع ایجاد نمیکنه!! متاسفانه تقریبا شانس برای همه به جز کسایی که پاس دوم دارم صفره...

[QUOTE=arioamir;2610765]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها

اگر پاس دوم داشته باشیم که جزو اکسپشن ها میشه و اصلا نیازی به بررسی ویور نداره. طبق چیزایی که من خوندم احتمال گرفتن ویور تقریبا صفره، چون سه تا شرط رو باید اثبات کرد که مهم ترینش اینه که ثابت کنی اگر سریعا به امریکا وارد نشی به سختی می افتی. خود این اثباتش خیلی سخته. حتی از نظرشون بودن پدر مادر اونجا لزومی برای ورود سریع ایجاد نمیکنه!! متاسفانه تقریبا شانس برای همه به جز کسایی که پاس دوم دارم صفره...
    سلام این طور نیست تو همین بخش صفحه 54 را بخونید خانمی به نام نسیم که 2018 از طریق خواهرش ویور گرفته .خواهرش گرین کارتی و شوهر خواهر سیتی زن بودن.بعد نه ماه ویورگرفتن. یکی هم تو سال 2018 میدونم از طریق جاب آفر ویور گرفت.تو آخرین لحظات سپتامبر اونم!!!!و اتفاقا بودن پدر و مادر خیلی هم خوبه چون این جور افراد معمولا تو Nvc پرونده دارن و لاتاری مثلا اگر چند سال آینده نوبتش میشده کارشو جلو تر میندازه.موفق باشین بیشتر تحقیق کنید در میبابید دوست من.داشتن خواهر و برادر و پدر و مادر خصوصا شخص برنده زیر 21 سال عالیه.

Junior Member

[QUOTE=ARTIANA;2610816]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها

سلام این طور نیست تو همین بخش صفحه 54 را بخونید خانمی به نام نسیم که 2018 از طریق خواهرش ویور گرفته .خواهرش گرین کارتی و شوهر خواهر سیتی زن بودن.بعد نه ماه ویورگرفتن. یکی هم تو سال 2018 میدونم از طریق جاب آفر ویور گرفت.تو آخرین لحظات سپتامبر اونم!!!!و اتفاقا بودن پدر و مادر خیلی هم خوبه چون این جور افراد معمولا تو Nvc پرونده دارن و لاتاری مثلا اگر چند سال آینده نوبتش میشده کارشو جلو تر میندازه.موفق باشین بیشتر تحقیق کنید در میبابید دوست من.داشتن خواهر و برادر و پدر و مادر خصوصا شخص برنده زیر 21 سال عالیه.
    مرسی دوست عزیز از اطلاعاتی که دادین، حالا سوال من اینجاست اینایی که ویور گرفتم مخصوصا اون بنده خدایی که سپتامبر گرفته تونسته ویزا برای لاتاری بگیره؟ اینکه میگن محدوده و ممکن هست تموم بشه! والا من یه گزارش تو سی ان ان دیدم که یه زن یمنی نمیتونست بره پیش بچه مریضش که در حال مرگ بود و تو پروسه طولانی ویور بیچاره مونده بود!!! آیا داشتن پسر عمه و دختر عمو تاثیری داره؟ حتی از لحاظ مالی هم گفتن که اسپانسرمون میشن. من خودم برنده 2020 هستم ولی با توجه به چیزهایی که میبینم دلسرد شدم. از نظر تحصیلات و سابقه کار من و همسرم هر دو اوکی هستیم. هر دو هم اونجا first cousin داریم. اما با توجه به دلار الان این همه وقت، انرژی و پول بزاری و آخرشم نشه خیلی سخته.... شما خودتون کار ویزاتون به کجا رسید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من نشستم ۱۰۴ صفحه تاپیک رو از اول خوندم و با این حال چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ۱- پاسپورت من تا اردیبهشت سال دیگه مهلت داره، با توجه به این که این پروسه ویزا طولانیه و من نمیدونم کی بهم وقت مصاحبه بدن و برای خروج از کشور پاسپورت باید حداقل تا ۶ ماه وقت داشته باشه و ممکنه تا نوبت مصاحبه من برسه من مجبور شم پاسپورت تعویض کنم و شماره پاسپورت جدید با شماره پاسپورت که در فرم زدم قطعا فرق خواهد کرد. لازمه که تا من فرم ds260 رو هنوز سابمیت نکردم برم پاسپورت عوض کنم که بعدا شماره ها متفاوت نشه. یا این که این موضوع مهمی نیست اصلا و میشه بهشون بگی بعد از پر کردن فرم پاسپورت منقضی شده؟

۲- پست های قبل رو خوندم گفته بود اسپانسر داشتن برای ورود محدودیت داره. چه محدودیتی؟
    چون من تمکن مالی خوبی نمیتونم ارائه بدم با این وضع دلار ولی برادرم که آمریکا کار میکنه میتونه

۳- اسپانسر داشتن فرم جدا داره ؟ و اگه آره باید چه زمانی پر کنم بعد از ds260؟ یا اصلا چجور فرمیه؟ آنلاینه؟ یا فرمیه که باید با خودم دستی ببرم سفارت؟

۴- میشه یه نفر بگه شرط ویور که ضرر نداشتن برای آمریکاستو چجوری باید ثابت کرد؟

۵- من خوندم که ویور تهیهکردنی نیست. پس چطوری باید ویور داشت؟وقتی افسر شمارو ریجکت میکنه باید درخواست ویور کنی یا همون اول مصاحبه درخواست بدی؟ یا این که افسر خودش میگه شما ویور داری یا نه و درخواست شما مهم نیست؟

۶-روز مصاحبه چون نمیشه کیف باخودمون ببریم چقدر پولنقد باید همراهم باشه؟

۷- این پروسه واکسن رو ازکی باید شروع کنم؟ از همین الان که تازه دارم فرم ds260 پرمیکنم؟ یا قبل از مشخص شدن وقت مصاحبه؟

Junior Member

سلام دوستان، آیا ممکنه کسی که برنده لاتاری شده، قبل از اینکه کیسسش کارنت بشه، برای ویزای دانشجویی اقدام کنه که موقع مصاحبه توی خاک آمریکا باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh03 نمایش پست ها
    درود و تبریک به شما
    شما باید ادرسی رو توی امریکا بدید که گرین کارتتون به اونجا پست بشه ,اگه کسی یا اشنایی اونجا دارین ادرس اونو بدین یا اگه ندارین باید با هتلی در اونجا هماهنگ کنین که به اون ادرس فرستاده بشه..
    خیلی ممنون . مثلا 1% اگه قبول بشم فکر کنم آدرس شخص بهتر باشه . خوب شد هتل ندادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bauer نمایش پست ها
    سلام دوستان، آیا ممکنه کسی که برنده لاتاری شده، قبل از اینکه کیسسش کارنت بشه، برای ویزای دانشجویی اقدام کنه که موقع مصاحبه توی خاک آمریکا باشه؟
    اگه ویزای دانشجویی بگیره که تو اونجا گرین کارتش قطعیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)