صفحه 11 از 148 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    https://travel.state.gov/content/tra...june-2018.html

سایت رو مجدد چک میکنید و نامه جدید جایگزین متن فعلی خواهد شد بعد از اعلام کارنتی ها

فکر میکنم از مهر و آبان شروع میکنن برای دعوت که وقت زیاده تا اونموقع

این برنامه سال های پیش بوده

سلام میشه بگید من چه طوری تاپیک بزنم

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوست عزیز
    برای امضا کردن فرم DS260 شما باید شماره کیس خودتون را با حذف کردن صفر های وسط وارد کنید و حواستون باشه که برای ورود هم اگر کیس نامبر را کپی نکنید و تایپ کنید.

Junior Member

دوستان من که برنده نشدم ولی به اونایی که برنده شدن تبریک میگم. در ضمن تو فروم مهاجرسرا کل اطلاعات مربوط به کارایی که باید بعد برنده شدن انجام بدین کاملا توضیح داده شده. خوش باشید.

Junior Member

دوستان کسی دسترسی به DS260 داره با کیس نامبرش در وبسایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx ؟

من مطمئنم هیچ کسی الان نباید دسترسی داشته باشه چون هنوز کیس نامبر ما فعال نشده. ارور مذکور هم به همین جهته و باید یه دو ماهی صبر کنیم تا DS260 فعال بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid22_1 نمایش پست ها
    دوستان پس از وارد کردن کیس نامبر برای DS260 با این ارور مواجه میشم در حالی که کیس نامبر و تاریخ تولد درسته! پیشنهادی دارین؟

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    شما از اين خبر مطمئن هستيد ؟
    من این خبر رو چند ماه پیش شنیدم و از چند نفر پرسیدم.مثل اینکه متاسفانه جدید گذاشته شده ولی هنوز دادگاه در جریانه که لغوش بکنن.ای کاش لغو بشه

Junior Member

۱.اسپانسر چیه جریانش و چه فرمی و باید ایپانسر پر کنه ؟
    ۲.مبلغی که اسپانسر میکنه باید چقدر باشه ؟باید روز مصاحبه بذگه اسپانسر و سابقه کاری رو داشته باشیم ؟
    ۳.واکسنهها رو کجا باید زد ؟جای خاصی هست ؟من شنیدم روز مصاحبه خودشون میگن کجا بریم برای ازمایش ،حتی برای واکسن هم همینطوره ؟
    ۴.سابقه کاری فقط نامه از محل کار با ترجمه کافیه یا باید سابقه بیمه هم باشه ؟
    ۵.شناسنامه و کارت ملی هم ترجمه میخواد ؟
    ۶.من مدارک دانشگاهیم از دانشگاه هندوستانه ،و به انگلیسی هست همون قبوله یا باید سفارت امریکا توی هند تایید کنه مدارکم و ؟
    من نتونستم لیست کامل مدارک و پیدا کنم اگه کسی لینکشو داره ممنون میشم اینجا بذاره

1-اسپانسر میتونه خود شخص یا شخصی در آمریکا باشه. یا ترکیبی از این دو تا. البته شما میتونید با ثابت کردن دارایی هاتون اسپانسر خودتون بشین. مثلا خونه ماشین پول نقد.
    2-فکر میکنم برای سال اول کفایت میکنه که میزان دارایی های شما بیشتر از 15000 دلار آمریکا باشه.
    3-اطلاع دقیقی ندارم. امیدوارم دوستان جوابتون رو بدن.
    4- فقط نامه کافیه.
    5- بله
    6-همون کافیه
    7- دوستان کمک کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    ۱.اسپانسر چیه جریانش و چه فرمی و باید ایپانسر پر کنه ؟
    ۲.مبلغی که اسپانسر میکنه باید چقدر باشه ؟باید روز مصاحبه بذگه اسپانسر و سابقه کاری رو داشته باشیم ؟
    ۳.واکسنهها رو کجا باید زد ؟جای خاصی هست ؟من شنیدم روز مصاحبه خودشون میگن کجا بریم برای ازمایش ،حتی برای واکسن هم همینطوره ؟
    ۴.سابقه کاری فقط نامه از محل کار با ترجمه کافیه یا باید سابقه بیمه هم باشه ؟
    ۵.شناسنامه و کارت ملی هم ترجمه میخواد ؟
    ۶.من مدارک دانشگاهیم از دانشگاه هندوستانه ،و به انگلیسی هست همون قبوله یا باید سفارت امریکا توی هند تایید کنه مدارکم و ؟
    من نتونستم لیست کامل مدارک و پیدا کنم اگه کسی لینکشو داره ممنون میشم اینجا بذاره

دوستان از همه خواهش میکنم که به من کمک کنن. پیشاپیش سپاسگزارم.

من با ویزای f1 الان در آمریکا هستم و ترم اول دانشگاهم تموم شده. شکر خداوند بزرگ, برای لاتاری 2019 قبول شدم.

بعد از کمی تحقیق در اینترنت متوجه شدم که پروسه ی کارهای من کلا با کسانی که خارج از آمریکا هستن متفاوته. کسی میتونه یه طرح کلی از کارهایی که باید انجام بدم به من معرفی کنه.

کسی از دوستان با این شرایط من تا به حال بوده؟

اگه کسی رو با شرایط من میشناسین. لطفا به من معرفی کنین.

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط bitakazemiz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای امضا کردن فرم DS260 شما باید شماره کیس خودتون را با حذف کردن صفر های وسط وارد کنید و حواستون باشه که برای ورود هم اگر کیس نامبر را کپی نکنید و تایپ کنید.
    حذف صفر نمیخواد
    من با کیس نامبر کامل ام وارد فرم شدم

دوستان من الان آمریکا هستم با ویزای دانشجویی. و لاتاری 2019 رو برنده شدم. با توجه به قانون 90 روز, بزارم 90 روز تموم بشه و بعد ds260 رو پر کنم یا اینکه این قانون فقط مربوط به فرآیند adjustment of status هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)