صفحه 111 از 148 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

اون کلید واژه ها چیه که تو خط قرمزشونه؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=pastill;2611943]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها

عزیزان مگه یادتون نمیاد یه دوستمون از ایتالیا با 5 سال سابقه زندگی و پاس ایتالیایی بعد از قبولی تو لاتاری رفته بودن سفارت و بهشون گفته بودن شما بالاخره ایرانی هستی و با کد 212f ریجکتشون کرده بودن؟
    تازه بنده خدا از برگه ریجکتی اش هم یه عکس گذاشته بود.
    به نظرم تا مطمین نشدید دنبال پاس دوم نرید و دردسرهاتونو افزایش ندید...درضمن من از همتون خواهش میکنم پول زبون بسته رو به این وکلی نماها ندید مخصوصا که من با وجود خرج 1000 دلاری با دلار 13500 تومانی نه تنها جواب نگرفتم بلکه با یه بند خیلی بد هم ریجکت شدم...!!!
    به خدا هیچ وکیلی نمیدونه چه خبره اونجا البته با توجه به اینکه این شرکتها هیچکدوم وکیل نیست و فقط مشاوره میدن..کافیه واسه اثبات حرفم هرجا که رفتید مدرک دانشگاهیشونو بخواید ببنید.فقط از رو حدس و گمان بهتون امید میدن یه مشت دختر کوچولو ریختن تو دفاترشون که به مردم فقط بگن "آره ما پارسال 500 تا کیس مثل شما داشتیم و همه ویزا شدن و از این حرفها..."سر آخر هم تو حرفاشون معلومه که دنباله پوله شما هستن و همه چی رو به گردن خودتون می اندازن.
    مثلا میگن موقع مصاحبه آفیسر سلیقه ای عمل میکنه...منکه رفتم مصاحبه و دیدم اصلا اینطور نیست و آفیسر یه آدم بسیار موجه و منطقیه که تو کله صحبتهای شما و سوالاتی که میپرسه دنباله یکسری کلیدواژه هاست که تو خط قرمزشونه و کافیه شما یکی از اونهارو بگی...پس سلیقه درکار نیست!!
    سلام کدوم دوست را میفرمایید؟اون که دانشجو بود؟ویزا اقامتی و پاس دوم نداشت.والا من کلی ادم میشناسم راحت همین امسال و یکی شون دوسال قبل رفته آمریکا از کانادا با پاس کانادایی و دارن کار میکنند امریکا.کلی میشناسم با پاس کانادایی بین کانادا و امریکا راحت رفت وامد میکنند.شانس بد ماست دیگه.اما با این موضوع که پول به وکیل ندین موافقم .در مورد بند ایرانی بودن هیچ وکیلی وهیچ کس کاری نمیتونه بکنه. تازه اون افسر کنسول هم که میگن مهمه میگه مدارک قابل بررسی است یا نه .مدارک میره واشنگتن تو صد تا سازمان خصوصی و دولتی امریکا از لحاظ های متفاوت چک میشه اگر خلاصه چیزی نبود و ندیدن حتی جد خدا بیامرزت هم دست از پا خطا نکرده -شاید اونم شاید- ویور بدن .الان باور کنید کیس من 49 یا 50 بار آپ دیت شده از اکتبر تا حالا اما هنوز هم که ای میل میزنم میگن هنوز در حال بررسی هستیم.خلاصه منم دیگر از لاتاری ناامید شدم.راستی خط قرمزشون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash123 نمایش پست ها
    اون کلید واژه ها چیه که تو خط قرمزشونه؟
    تو همین سایت اگه یه سرچ کنی حتما پیدا میکنی.مثلا در مورد رشته تحصیلیت/ محل و نوع شغلت / دلایلت واسه برگشتن / دلایلت واسه رفتن...همه و همه دارای یکسری کلید واژه هستن.
    چون اون آفیسر یه آدم معمولیه از این نظر که دکترای همه رشته ها رو نداره که تخصصی برخورد کنه.به همین خاطر بهش ازقبل یکسری کلید واژه دادن که تو صحبتهای شما فقط دنباله اینجور کلمات باشه که اگه پیدا کرد دیگه سوال بعدی رو نمیپرسه و سریع ریجکت میکنه.

Junior Member

سلام دوستان وقتی برای مصاحبه ریجیستر میکنی فقط باید کسی که متقاضی هست رجیستر کند یا بقیه اعضای خانواده همراهش هم رجیستر بشن؟؟

دوستان من صفحات قبلی رو خوندم ولی پاسخهای دوستان با هم فرق داشت. سوالم درباره اون قسمته که آدرس یک عضو فامیل یا دوست در آمریکا رو میخواد. بعضیها جواب داده بودن اگه فامیل نداشته باشی ریجکت میشی و بعضیها گفته بودن این برای ارسال گرین کارت هست و میشه ادرس هتل داد. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط azara2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتی برای مصاحبه ریجیستر میکنی فقط باید کسی که متقاضی هست رجیستر کند یا بقیه اعضای خانواده همراهش هم رجیستر بشن؟؟
    سلام هر سه تاتون باید رجیستر کنید چون هر نفر مستقل از بقیه است.و جدا جدا پول و انگشت نگاری میشین.

Junior Member

اخه جایی نداره برای اضافه کردن افراد خانواده ام

Junior Member

درود به همه
    دوستان ایا کسایی که برنده نشدن امکانش هست جایگزین کسایی بشن که برنده شدن ولی ویزا نگرفتن؟اخه داخل سایت نوشته کامفرمیشن نامبر رو تا سپتامبر نگه دارین...

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان من صفحات قبلی رو خوندم ولی پاسخهای دوستان با هم فرق داشت. سوالم درباره اون قسمته که آدرس یک عضو فامیل یا دوست در آمریکا رو میخواد. بعضیها جواب داده بودن اگه فامیل نداشته باشی ریجکت میشی و بعضیها گفته بودن این برای ارسال گرین کارت هست و میشه ادرس هتل داد. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    دوستان لطفا راهنمایی کنین، جای دوری نمیره. منظورم اون قسمت فرم DS260 هست که permanent adress بعد از ورود به امریکا رو پرسیده زیرش گزینه does not apply داره. میشه تیک زد یا باید آدرس هتل بدیم؟ آخرش هم پرسیده آیا این همون آدرسه که میخواین گرین کارت پست بشه؟ و yes , No داره. اگر No رو انتخاب کنیم چه اتفاقی میفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنین، جای دوری نمیره. منظورم اون قسمت فرم DS260 هست که permanent adress بعد از ورود به امریکا رو پرسیده زیرش گزینه does not apply داره. میشه تیک زد یا باید آدرس هتل بدیم؟ آخرش هم پرسیده آیا این همون آدرسه که میخواین گرین کارت پست بشه؟ و yes , No داره. اگر No رو انتخاب کنیم چه اتفاقی میفته؟
    بله اين آدرسي است كه بعد از ورود و يا يك ماه بعد گرين كارت به آن آدرس پست مي شود البته بعد از ورود به خاك امريكا و در فرودگاه زماني كه فرم هاي مربوط به گرين كارت را پر مي كنيد مي توانيد آدرس جديد بدهيد .
    دو راه برا آدرس است يا اينكه آدرس يك آشنا ( مهم نيست آشناي نزديك باشه ) را بدهيد يا آدرس هتل بدهيد .
    فكر نمي كنم اگر هم آدرس ندهيد مشكلي پيش بياد چون خودشان گزينه براي عدم ثبت آدرس گذاشتند البته باز هم تحقيق كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)