صفحه 112 از 148 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh03 نمایش پست ها
    درود به همه
    دوستان ایا کسایی که برنده نشدن امکانش هست جایگزین کسایی بشن که برنده شدن ولی ویزا نگرفتن؟اخه داخل سایت نوشته کامفرمیشن نامبر رو تا سپتامبر نگه دارین...
    نه. اصلاً چنین چیزی امکان نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنین، جای دوری نمیره. منظورم اون قسمت فرم DS260 هست که permanent adress بعد از ورود به امریکا رو پرسیده زیرش گزینه does not apply داره. میشه تیک زد یا باید آدرس هتل بدیم؟ آخرش هم پرسیده آیا این همون آدرسه که میخواین گرین کارت پست بشه؟ و yes , No داره. اگر No رو انتخاب کنیم چه اتفاقی میفته؟
    وقتی پارسال نتایج اعلام شد، من رفتم یکی از دفاتر مشاوره. اون آقا که مثلا مشاوره میداد، وقتی گفتم کسی رو اونجا ندارم، خودش گفت خواهرم واشنگتن زندگی می کنه و ادرسشو می تونم بهت بدم که اونجا بنویسی. اگه شما هم بتونی به یه نحوی اینطوری آدرس بگیری خوبه.این آدرسه واقعا مهم نیست چون میشه عوضش کرد بعدا، ولی در هر صورت اگر ادرس کسی رو پیدا کنید بهتر از آدرس هتله. وقتی ادرس رو نوشتید هم در جواب سوال گرین کارت بزنید yes.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    نه. اصلاً چنین چیزی امکان نداره.
    درود به شما و سپاس
    من ی ایمیل زدم به kcc و این جوابو بهم دادن درباره همین سوال که پرسیدم:
    There is no need to monitor the Entrant Status Check (ESC) if you have received a notification that your entry “has not been selected at this time,” however we do suggest that you keep your confirmation number until September 2020. This is because in some past years the Department of State has occasionally selected additional entrants later in the fiscal year in order to ensure that we will have sufficient qualified applicants to use all visa numbers allocated to the DV program. This is a very rare occurrence, and we do not expect to select additional applicants for DV-2020.

درود به شما و سپاس
    من ی ایمیل زدم به kcc و این جوابو بهم دادن درباره همین سوال که پرسیدم:
    There is no need to monitor the Entrant Status Check (ESC) if you have received a notification that your entry “has not been selected at this time,” however we do suggest that you keep your confirmation number until September 2020. This is because in some past years the Department of State has occasionally selected additional entrants later in the fiscal year in order to ensure that we will have sufficient qualified applicants to use all visa numbers allocated to the DV program. This is a very rare occurrence, and we do not expect to select additional applicants for DV-2020.
    بله. فقط یه سال چنین اتفاقی افتاد که همونطور که آخر ایمیل گفتن خیلی بعیده امسال چنین اتفاقی بیفته. چون تقریباً دو برابر تعداد ویزای سالانه (50000) برنده اعلام میکنن. یعنی چیزی نزدیک 100000 یا حتی 1200000.
    حتی با وجود اینکه تو آسیا ایران و یمن، دو کشور از 3 کشوری که بیشترین برنده های هر سال رو دارن مشمول قانون تراول بن هستن و تقریباً تعداد انگشت شماری ویزا میگیرن بازم این باعث نمیشه که تعداد کل ویزاها کم بیاد!
    زیاد نارحت نباشید که انتخاب نشدید. تو این شرایط خیلی خیلی سخت نزدیک به محاله که بشه ویزا گرفت. برنده شدن و ویزا نگرفتن خیلی دردناک تر از برنده نشدنه.

Junior Member

بله. فقط یه سال چنین اتفاقی افتاد که همونطور که آخر ایمیل گفتن خیلی بعیده امسال چنین اتفاقی بیفته. چون تقریباً دو برابر تعداد ویزای سالانه (50000) برنده اعلام میکنن. یعنی چیزی نزدیک 100000 یا حتی 1200000.
    حتی با وجود اینکه تو آسیا ایران و یمن، دو کشور از 3 کشوری که بیشترین برنده های هر سال رو دارن مشمول قانون تراول بن هستن و تقریباً تعداد انگشت شماری ویزا میگیرن بازم این باعث نمیشه که تعداد کل ویزاها کم بیاد!
    زیاد نارحت نباشید که انتخاب نشدید. تو این شرایط خیلی خیلی سخت نزدیک به محاله که بشه ویزا گرفت. برنده شدن و ویزا نگرفتن خیلی دردناک تر از برنده نشدنه.

یعنی می فرمایین توو اون سالی که چنین اتفاقی افتاد مجددا قرعه کشی شد؟دوم اینکه من نمیدونم دقیقا چ تاریخی ثبت نام کنم که شانس برنده شدنم بیشتر بشه..

یعنی می فرمایین توو اون سالی که چنین اتفاقی افتاد مجددا قرعه کشی شد؟دوم اینکه من نمیدونم دقیقا چ تاریخی ثبت نام کنم که شانس برنده شدنم بیشتر بشه..
    نه. چنین چیزی نگفتم. اصلاً ربطی نداره که چه موقع ثبت نام کنید.

سلام دقیقا درست میفرمایند.من دیروز حساب کردم تا حالا حدود 14580 نفر تا ماه مارچ ویزا لاتاری دادن ماه قبل هنوز امار ندان اما میانگین 1500 بگیریم واین ماه هم 1500 نفر تفریبا تا اخر می حدود 18000 نفر ویزا DV1+DV2_DV3 گرفتن .تو چها ماه باقی مانده بیشتر ویزا میدن.همون طور که یکی از دوستان گفت.شاید به خاطر اینکه بهترینها رو بتونند انتخاب کنند.بهر حال پروسه فرسایشی است.بیشتر اونایی که ویزا گرفتن از مصر و کشورهای افریقایی بود.

سلام دوستان من برنده لاتاری پارسال بودم هفته پیش سفارت ابوذبی بودم افسر به من 2تا برگه داده یکی صورتی که همین 212f هست یکی هم برگه آبی کهاشاره کرده چند عدد مدرک اماده کنم و براشون ایمیل کنم میخواستم کسی از برندگان لاتاری به مساحبه رفته و اینکه شرایط اونا چطور بوده؟

Junior Member

[QUOTE=pastill;2611943]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها

عزیزان مگه یادتون نمیاد یه دوستمون از ایتالیا با 5 سال سابقه زندگی و پاس ایتالیایی بعد از قبولی تو لاتاری رفته بودن سفارت و بهشون گفته بودن شما بالاخره ایرانی هستی و با کد 212f ریجکتشون کرده بودن؟
    تازه بنده خدا از برگه ریجکتی اش هم یه عکس گذاشته بود.
    به نظرم تا مطمین نشدید دنبال پاس دوم نرید و دردسرهاتونو افزایش ندید...درضمن من از همتون خواهش میکنم پول زبون بسته رو به این وکلی نماها ندید مخصوصا که من با وجود خرج 1000 دلاری با دلار 13500 تومانی نه تنها جواب نگرفتم بلکه با یه بند خیلی بد هم ریجکت شدم...!!!
    به خدا هیچ وکیلی نمیدونه چه خبره اونجا البته با توجه به اینکه این شرکتها هیچکدوم وکیل نیست و فقط مشاوره میدن..کافیه واسه اثبات حرفم هرجا که رفتید مدرک دانشگاهیشونو بخواید ببنید.فقط از رو حدس و گمان بهتون امید میدن یه مشت دختر کوچولو ریختن تو دفاترشون که به مردم فقط بگن "آره ما پارسال 500 تا کیس مثل شما داشتیم و همه ویزا شدن و از این حرفها..."سر آخر هم تو حرفاشون معلومه که دنباله پوله شما هستن و همه چی رو به گردن خودتون می اندازن.
    مثلا میگن موقع مصاحبه آفیسر سلیقه ای عمل میکنه...منکه رفتم مصاحبه و دیدم اصلا اینطور نیست و آفیسر یه آدم بسیار موجه و منطقیه که تو کله صحبتهای شما و سوالاتی که میپرسه دنباله یکسری کلیدواژه هاست که تو خط قرمزشونه و کافیه شما یکی از اونهارو بگی...پس سلیقه درکار نیست!!
    دوست عزیز داشتن اقامت با شهروند بودن و داشتن پاسپورت فرق میکنه، حتی کسانی که مقیم جایی باشن (حتی اروپا یا کانادا) جزو اکسپشن های ترول بن نیستن و باید ویور بدن برای ورود به آمریکا. ولی اگر کسی پاسپورت داشته باشه قطعا جزو اکسپشن هست و میتونه وارد آمریکا بشه... من خودم با هیچ وکیلی صحبت نکردم و تمام چیزهایی هم که خوندم از داکیومنتهای اصلی بوده و با آمار رسمی که دیدم تنها تعداد اندکی از ویورها پذیرفته شدن متاسفانه و پروسه گرفتنش سخت و بسیار طولانیه. شما وکیلتون چه ویوری ارائه داد براتون (با وجود هزینه 1000 دلاری که متاسفانه متضرر شدید) که ریجکتتون کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh84 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برنده لاتاری پارسال بودم هفته پیش سفارت ابوذبی بودم افسر به من 2تا برگه داده یکی صورتی که همین 212f هست یکی هم برگه آبی کهاشاره کرده چند عدد مدرک اماده کنم و براشون ایمیل کنم میخواستم کسی از برندگان لاتاری به مساحبه رفته و اینکه شرایط اونا چطور بوده؟
    سلام اگه میشه لطفا یکم از کیستون و تجربه مصاحبتون بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)