صفحه 113 از 148 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستان سلام. عدم مطابقت سال تولدی که زمان ثبت نام قرعه کشی وارد کردیم با اطلاعات پاسپورت چقدر جدی هست؟ آیا کیس کلا مردود میشه یا میشه ادامه داد؟ مثلا سال تولد من 1987 در پاسپورتم هست ولی زمان ثبت نام چون هنوز پاسپورت نداشتم به اشتباه 1984 وارد کردم. متوجهم که برای ورود به فرم DS260 باید حتما همون اطلاعات اولیه یعنی 1984 وارد کنم تا بتونم وارد مرحله تکمیل فرم بشم. ولی بعد برای اطلاعات فرم DS260 باید سال صحیح رو وارد کنم؟ یا راه دیگه ای هست؟ خیلی لطف میکنید اگر پاسخ دقیقی بدین

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان سلام. عدم مطابقت سال تولدی که زمان ثبت نام قرعه کشی وارد کردیم با اطلاعات پاسپورت چقدر جدی هست؟ آیا کیس کلا مردود میشه یا میشه ادامه داد؟ مثلا سال تولد من 1987 در پاسپورتم هست ولی زمان ثبت نام چون هنوز پاسپورت نداشتم به اشتباه 1984 وارد کردم. متوجهم که برای ورود به فرم DS260 باید حتما همون اطلاعات اولیه یعنی 1984 وارد کنم تا بتونم وارد مرحله تکمیل فرم بشم. ولی بعد برای اطلاعات فرم DS260 باید سال صحیح رو وارد کنم؟ یا راه دیگه ای هست؟ خیلی لطف میکنید اگر پاسخ دقیقی بدین
    تو فرم ۲۶۰ باید اطلاعات صحیح را وارد کنید.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    تو فرم ۲۶۰ باید اطلاعات صحیح را وارد کنید.
    پس یعنی مشکل خیلی حادی نیست؟ خیلی خیلی ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام٬‌من چون هیچ وقت نبردم وارد جزییات نشدم و جواب سوال شما را نمیدونم٬ اما در جستجوی گوگل فروم میتونید بگردید و سوال مشابه را پیدا کنید٬ مثلا من اینا را پیدا کردم :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1930419

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1592206

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1763280

من تو جستجوی گوگل فروم زدم : برندگان لاتاری سال تولدم اشتباه
    میتونید طور دیگه جستجو کنید و پست ها را بخونید
    امضا نامرئی

آمار و ارقام مربوط به لاتاری 2019:

تو 7 ماهه نخست سال مالی 2019 (از اکتبر تا آپریل) ایرانی ها تنها 5 ویزای لاتاری دریافت کردن که چهار تا از این ویزاها مربوط به اعضای یه خونواده ست که به احتمال زیاد دو تابعیتی بودن. طی همین مدت کشور نپال، کشوری که بعد از ایران بیشترین تعداد برنده ها رو تو آسیا داره تونسته تعداد خیره کننده 1710 ویزا رو بگیره. این 1710 ویزا رو 961 اپلیکنت اصلی دریافت کردن و بقیه شون مربوط به همسر و فرزندان اپلیکنت های اصلیه. به نظر میرسه که خونواده های نپالی پر جمعیت باشن. بنابراین با 500 تا اپلیکنت اصلی (500 تا کیس نامبر) دیگه سهمیه نپال رو به اتمام میذاره. یعنی تقریباً بیشتر از 2000 اپلیکنت اصلی از کل 3600 اپلیکنت اصلی نپالی نمیتونن گرین کارت بگیرن!
    ویرایش توسط farhoodinho : May 22nd, 2019 در ساعت 07:19 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh84 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برنده لاتاری پارسال بودم هفته پیش سفارت ابوذبی بودم افسر به من 2تا برگه داده یکی صورتی که همین 212f هست یکی هم برگه آبی کهاشاره کرده چند عدد مدرک اماده کنم و براشون ایمیل کنم میخواستم کسی از برندگان لاتاری به مساحبه رفته و اینکه شرایط اونا چطور بوده؟
    سلام میشه بفرمایید چه جور مدارکی ازتون خواسته؟ شما 2 تابعیتی هستین؟

سلام نگران نباشین مشکل نیست .من که اسم اصلی روبه دنبالش اسم مستعارم زده بودم و سفارت رفتم گفت اسم پاسپورت اینه .... و اسمتون اینجا اینه .. .... گفتم اشتباه کردم فکر کردم اسم مستعار همون اسم دوم است ولی تو ds260 درست گرده بودم گفت باشه اشکالی نداره.و مشکل پیش نیومد مشکلی نیست.نگران نباشین.
    ضمنا من به من دو برگه سفید دادن یکی ویور بود و یکی هم ظاهرا AP یا همون FBI چک بود.صورتی و آبی ندادن.من ترکیه رفتم.

من رفتم سفارت اول 1 باجه شماره میخونه که میرید یه سری مدارک لازم رو که میخواد میگه تحویلش میدید بعد منتظر میمونید که برید اطاق افیسر من که رفتم یه خانمی بود که فارسی باهام صحبت میکرد از مدرک تحصیلیم سوال کرد و از خدمت سربازی بعد هم از job offer که برده بودم ولی چون من طرف قرار داد خودم رو امضا نکرده بودم گفت این قرار داد رو قبول نکردی که امضا نکردی منم گفتم که منتظر بودم برم اونجا امضا کنم بعد گفت این مدرک برای ما قابل قبول نیست ویک برگه ابی داد گفت باید تکمیلش کنی و ایمیل کنی بلکه بشه از براتون معافیت از بن ترامپ بگیریم که شامل مالیات پرداختی شرکت امریکایی و مدارکهای دیگه میشد و 1 برگه صورتی که توش نوشته شما طبق بند قانون 212f شما شامل waiver نمیشید و چون ثابت نکردید که رد کردن شما مشکلی برای شما پیش نمیاورد . ورود شما امنیت امریکا رو تهدید نمیکند و ورود شما باعث منافعی برای امریکا میشود در انتها هم نوشته این تصمیم امروز قابل تجدید نظر نمیباشد
    اگر از شما دوستان کسی به سفارت رفته خواهش میکنم بگید ببینم شرایط شما چطوری بوده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    آمار و ارقام مربوط به لاتاری 2019:

تو 7 ماهه نخست سال مالی 2019 (از اکتبر تا آپریل) ایرانی ها تنها 5 ویزای لاتاری دریافت کردن که چهار تا از این ویزاها مربوط به اعضای یه خونواده ست که به احتمال زیاد دو تابعیتی بودن. طی همین مدت کشور نپال، کشوری که بعد از ایران بیشترین تعداد برنده ها رو تو آسیا داره تونسته تعداد خیره کننده 1710 ویزا رو بگیره. این 1710 ویزا رو 961 اپلیکنت اصلی دریافت کردن و بقیه شون مربوط به همسر و فرزندان اپلیکنت های اصلیه. به نظر میرسه که خونواده های نپالی پر جمعیت باشن. بنابراین با 500 تا اپلیکنت اصلی (500 تا کیس نامبر) دیگه سهمیه نپال رو به اتمام میذاره. یعنی تقریباً بیشتر از 2000 اپلیکنت اصلی از کل 3600 اپلیکنت اصلی نپالی نمیتونن گرین کارت بگیرن!

سلام میشه آدرس سایتی که این اطلاعاتو نوشته بدین...ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh84 نمایش پست ها
    من رفتم سفارت اول 1 باجه شماره میخونه که میرید یه سری مدارک لازم رو که میخواد میگه تحویلش میدید بعد منتظر میمونید که برید اطاق افیسر من که رفتم یه خانمی بود که فارسی باهام صحبت میکرد از مدرک تحصیلیم سوال کرد و از خدمت سربازی بعد هم از job offer که برده بودم ولی چون من طرف قرار داد خودم رو امضا نکرده بودم گفت این قرار داد رو قبول نکردی که امضا نکردی منم گفتم که منتظر بودم برم اونجا امضا کنم بعد گفت این مدرک برای ما قابل قبول نیست ویک برگه ابی داد گفت باید تکمیلش کنی و ایمیل کنی بلکه بشه از براتون معافیت از بن ترامپ بگیریم که شامل مالیات پرداختی شرکت امریکایی و مدارکهای دیگه میشد و 1 برگه صورتی که توش نوشته شما طبق بند قانون 212f شما شامل waiver نمیشید و چون ثابت نکردید که رد کردن شما مشکلی برای شما پیش نمیاورد . ورود شما امنیت امریکا رو تهدید نمیکند و ورود شما باعث منافعی برای امریکا میشود در انتها هم نوشته این تصمیم امروز قابل تجدید نظر نمیباشد
    اگر از شما دوستان کسی به سفارت رفته خواهش میکنم بگید ببینم شرایط شما چطوری بوده ؟
    شما ترکیه بودین ؟ میشه خواهش کنم شرایطتونو بگین ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)