صفحه 117 از 148 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام دوستان من از برندگان لاتاری 2020 هستم یکی از آشناهای بنده تو آمریکاست میگه جاب آفر درست و حسابی جور کنی اوکی هستش و ویزا رو میدن خودش تو کار مهاجرت هستش بدبختی جاب آفر هم هزینه داره 3000 هزار دلار حساب کردم 45 میلیون تومان ولی میگفت خودم 4 نفر رو جاب آفر دادم بیشتر نمیتونم باید از کسه دیگه برات بگیریم خودش هم تو کارایی مهاجرتی هستش تو آمریکا 25 سال داره زندگی میکنه تو آمریکا حالا خواستم نظر دوستان رو بپرسم آیا راهی هستش برای گرفتن ویزا بدین شکل.
    عجب آشنایی داری شما. میخواد سرت کلاه بذاره !!
    اولاً خود رئیس جمهور آمریکام نمیتونه تضمین کنه کسی حتماً ویزا میگیره. ثانیاً جاب آفر اصلاً هزینه نداره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام
    بالاخره نامه دوم ما هم آمد و با دو ماه تاخیر از تاریخ مصاحبه ای که باید طبق ویزا بولتن می رفتیم جولای مصاحبه افتاد آنکارا . حالا دو سه روزه است که برای تایید وقت مصاحبه تو سایت سفارت به مشکل خوردیم و هر چه اطلاعات را وارد می کنیم پیام میده که پرونده شما آماده نیست . آیا کسی همچین مشکلی داشته و چه کار باید کرد؟
    چند دکتر برای مدیکال تو آنکارا هست و از کدام وقت بگیریم بهتره ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    عجب آشنایی داری شما. میخواد سرت کلاه بذاره !!
    اولاً خود رئیس جمهور آمریکام نمیتونه تضمین کنه کسی حتماً ویزا میگیره. ثانیاً جاب آفر اصلاً هزینه نداره!
    دوست عزیز شرکت باید باشه که مالیاتش رو داده باشه و همچیز شرکت رو قانون باشه نه هر شرکت درپیتی که جاب آفر صادر کنه جاب آفر کسی صادر میکنه باید خونه کار رو برای شما محیا کنه این دوستانی که جاب آفر بردن من فکر کنم جاب آفر پدر مادر داری نیست و در ضمن این آشنای بنده میگفت حتما باید با سفارت هم برای شما اون کارفرما مکاتبه داشته باشه وگرنه خود جاب آفر هم یک نوع ویزای هستش برای سفر به آمریکا این چیزی بود که من پرسیدم حالا دیگه نمیدونم این دوستانی که جاب آفر دادن چجوری جور کردن به این راحتی نمیشه گرفت جاب آفر

Junior Member

دوست عزیز شرکت باید باشه که مالیاتش رو داده باشه و همچیز شرکت رو قانون باشه نه هر شرکت درپیتی که جاب آفر صادر کنه جاب آفر کسی صادر میکنه باید خونه کار رو برای شما محیا کنه این دوستانی که جاب آفر بردن من فکر کنم جاب آفر پدر مادر داری نیست و در ضمن این آشنای بنده میگفت حتما باید با سفارت هم برای شما اون کارفرما مکاتبه داشته باشه وگرنه خود جاب آفر هم یک نوع ویزای هستش برای سفر به آمریکا این چیزی بود که من پرسیدم حالا دیگه نمیدونم این دوستانی که جاب آفر دادن چجوری جور کردن به این راحتی نمیشه گرفت جاب آفر
    سوال این هست که پولی که شما واریز می کنید به حساب کی واریز میشه!؟

مثلا اگر شرکت کاریابی باشه عاقلانه هست و درآمد عملیاتیش محسوب میشه و میشه شرکت رو وریفای کرد و بهش اعتماد کرد در غیر این صورت ریسک و عدم اطمینانش زیاده مخصوصا اگر پول رو اول بخواد و پرداخت از طریق درآمد آتی شما اونور نباشه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره نامه دوم ما هم آمد و با دو ماه تاخیر از تاریخ مصاحبه ای که باید طبق ویزا بولتن می رفتیم جولای مصاحبه افتاد آنکارا . حالا دو سه روزه است که برای تایید وقت مصاحبه تو سایت سفارت به مشکل خوردیم و هر چه اطلاعات را وارد می کنیم پیام میده که پرونده شما آماده نیست . آیا کسی همچین مشکلی داشته و چه کار باید کرد؟
    چند دکتر برای مدیکال تو آنکارا هست و از کدام وقت بگیریم بهتره ؟
    ممنون
    نامه دوم منم اومد برای ارمنستان ولی توش علاوه بر تاریخ ساعت مصاحبه هم توش ذکر شده.
    الان منم باید برم سایت سفارت ثبت نام انجام بدم!؟

من دوست عزیز طی کردم ه 1500 تا رو میدم ویزا دادن رفتم آمریکا بقیه رو میدم اگر هم نشد نصف 1500 تا رو پس میده خودش چون چهارتا جاب آفر صادر کرده نمیتونه دیگه از دوستش برام گرفته که اونم شرکتش کاملا قانونی و مالیات و هرچیزی که لازم باشه رو ارائه میده به سفارت که وقتی میره تو بگراند چک ویزا رو صادر میکنن حالا من نمیدونم این جاب آفر های دوستان چجوری بوده اگر قرار بود همین راحتی هرکی جاب آقر درست کنه دیگه نیازی به آمریکا نبود یکجای دیگه رو برای زندگی انتخاب میکردن منظروم کشور دیگه ای بغییر از آمریکا هستش.

Junior Member

۲تا سوال دارم؛

اولیش اینکه وقتی توی لینکhttps://www.dvlottery.state.gov/ESC وضعیت کیس نامبرم رو چک میکنم میگه کارنتی و تاریخ و ساعت مصاحبه رو توی سفارت ایروان بهم میگه آیا روال همینه و همون تاریخ و ساعت باید برم!؟

دوم اینکه وقتی که روند خود سایت رو دنبال میکنم برای وقت گرفتن از طریق این لینکhttps://ais.usvisa-info.com/en-am/iv/account/inactive و کیس نامبرم رو وارد میکنم میکه کیس نامبر شما کارنت نشده!؟

فک کنم بعضی از دوستان تجربه مشابه داشتن فقط سوالم اینه که آیا توی بررسی وضعیتشون از طریق لینک اولی ساعت و تاریخ مصاحبه سفارت بوده یا نه؟
    ویرایش توسط manitl : May 27th, 2019 در ساعت 06:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    نامه دوم منم اومد برای ارمنستان ولی توش علاوه بر تاریخ ساعت مصاحبه هم توش ذکر شده.
    الان منم باید برم سایت سفارت ثبت نام انجام بدم!؟
    به سایت سفارت ارمنستان مراجعه کنید راهنما داره .
    شاید داشته باشه و شاید هم نه ولی حتما چک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    ۲تا سوال دارم؛

اولیش اینکه وقتی توی لینکhttps://www.dvlottery.state.gov/ESC وضعیت کیس نامبرم رو چک میکنم میگه کارنتی و تاریخ و ساعت مصاحبه رو توی سفارت ایروان بهم میگه آیا روال همینه و همون تاریخ و ساعت باید برم!؟

دوم اینکه وقتی که روند خود سایت رو دنبال میکنم برای وقت گرفتن از طریق این لینکhttps://ais.usvisa-info.com/en-am/iv/account/inactive و کیس نامبرم رو وارد میکنم میکه کیس نامبر شما کارنت نشده!؟

فک کنم بعضی از دوستان تجربه مشابه داشتن فقط سوالم اینه که آیا توی بررسی وضعیتشون از طریق لینک اولی ساعت و تاریخ مصاحبه سفارت بوده یا نه؟
    سلام من دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید بری تو سایت سفارت ارمنستان زبان سایت رو روی فارسی بزار بعدش داخل سایت ثبت نام کن اطلاعاتت رو پر کنم بعدش کیس نامبر و هرچی رو که میخواد وارد کن که قرار مصاحبه فیکس بشه .
    اگر برای ارمنستان هستش به این آدرس برو
    https://ais.usvisa-info.com/fa-am

Junior Member

سلام من دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید بری تو سایت سفارت ارمنستان زبان سایت رو روی فارسی بزار بعدش داخل سایت ثبت نام کن اطلاعاتت رو پر کنم بعدش کیس نامبر و هرچی رو که میخواد وارد کن که قرار مصاحبه فیکس بشه .
    اگر برای ارمنستان هستش به این آدرس برو
    https://ais.usvisa-info.com/fa-am
    ممنون همین کار رو کردم(البته لینکی که شما فرستادید برای ویزای غیر مهاجرتی هست نه ویزای لاتاری که زیر مجموعه مهاجرتی هست)....

مشکل این هست که سایت سفارت بهم ارور میده میگه کیس نامبرت کارنت نیست در حالی وقتی وضعیت کیسم رو توی این لینک چک میکنمhttps://www.dvlottery.state.gov/ESC/...)/default.aspx میگه کارنت شدی و تاریخ و ساعت ممصاحبت هم فلان تاریخ و ساعت هست!!!!!
    ویرایش توسط manitl : May 28th, 2019 در ساعت 07:46 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)