صفحه 118 از 148 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    ۲تا سوال دارم؛

اولیش اینکه وقتی توی لینکhttps://www.dvlottery.state.gov/ESC وضعیت کیس نامبرم رو چک میکنم میگه کارنتی و تاریخ و ساعت مصاحبه رو توی سفارت ایروان بهم میگه آیا روال همینه و همون تاریخ و ساعت باید برم!؟

دوم اینکه وقتی که روند خود سایت رو دنبال میکنم برای وقت گرفتن از طریق این لینکhttps://ais.usvisa-info.com/en-am/iv/account/inactive و کیس نامبرم رو وارد میکنم میکه کیس نامبر شما کارنت نشده!؟

فک کنم بعضی از دوستان تجربه مشابه داشتن فقط سوالم اینه که آیا توی بررسی وضعیتشون از طریق لینک اولی ساعت و تاریخ مصاحبه سفارت بوده یا نه؟
    سلام این تاریخ را kcc بهون داده تا سفارتم کاراش رو انجام بده وقفه ای دارد .یعنی kccو سفارت همزمان نیستند.اما شما به سفارت ای میل حتما بزن .اداره است و کارمند از آسمون نیومدن باید پیگیری کنید.فقط یک توصیه دوستانه به دوستان دارم اونایی که الان میرن مصاحبه حتی با ویور یا جاب آفر توی دوست و آشنا نگین یک وقت زمان کم میآرین و نمیرسین به گرفت ویزا و ممکنه ناراحت شین و اطرافیان هم ناراحت تر کنندتون. برین مصاحبه و به خدا بسپارین بقیه اشو و به کسی هم نگین که رفتین بهتره.موفق باشین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    من دوست عزیز طی کردم ه 1500 تا رو میدم ویزا دادن رفتم آمریکا بقیه رو میدم اگر هم نشد نصف 1500 تا رو پس میده خودش چون چهارتا جاب آفر صادر کرده نمیتونه دیگه از دوستش برام گرفته که اونم شرکتش کاملا قانونی و مالیات و هرچیزی که لازم باشه رو ارائه میده به سفارت که وقتی میره تو بگراند چک ویزا رو صادر میکنن حالا من نمیدونم این جاب آفر های دوستان چجوری بوده اگر قرار بود همین راحتی هرکی جاب آقر درست کنه دیگه نیازی به آمریکا نبود یکجای دیگه رو برای زندگی انتخاب میکردن منظروم کشور دیگه ای بغییر از آمریکا هستش.
    خیلی خوبه اینطوری که میگید...وحید جان میشه اینباکست رو خالی کنی؟
    ویرایش توسط pastill : May 28th, 2019 در ساعت 04:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    من دوست عزیز طی کردم ه 1500 تا رو میدم ویزا دادن رفتم آمریکا بقیه رو میدم اگر هم نشد نصف 1500 تا رو پس میده خودش چون چهارتا جاب آفر صادر کرده نمیتونه دیگه از دوستش برام گرفته که اونم شرکتش کاملا قانونی و مالیات و هرچیزی که لازم باشه رو ارائه میده به سفارت که وقتی میره تو بگراند چک ویزا رو صادر میکنن حالا من نمیدونم این جاب آفر های دوستان چجوری بوده اگر قرار بود همین راحتی هرکی جاب آقر درست کنه دیگه نیازی به آمریکا نبود یکجای دیگه رو برای زندگی انتخاب میکردن منظروم کشور دیگه ای بغییر از آمریکا هستش.
    دوست عزیز،
    اگر اینجا زندگی میکردی و با سفارت و اداره مهاجرت و این چیزا سر و کار داشتی، می دونستی چقدر این آفری که بهت دادن بو داره و باید با پولت خداحافظی کنی! شرکت هایی هم که با دادن آفر تقلبی برای افراد گرین کارت یا ویزای کار درخواست می دادن (قبل از تراول بن) رقم خیلی بالاتری می گفتن ( که دیگه الان اصلاً به خاطر تراول بن نمیشه). اساساً 3000 دلار در آمریکا هیچی نیست و این کار اونقدر ریسک داشت که با آفر 30هزارتایی شاید کسی انجامش میداد. در آخر هم برای بار چندم بگم که داشتن جاب آفر در تراول بن 2 موجب مستثنی شدن متقاضی از قانون میشد و در تراول بن 3 که الان اجرایی هست، آفر کاری از مایکروسافت برای پوزیشن CEO هم داشته باشی و با پاسپورت ایرانی بری سفارت، هیچ فایده ای نداره. باور نمی کنی برو آمار ویزاهای صادر شده توسط DOS رو در یک سال گذشته یه نگاهی بنداز ببین چند تا ویزای کاری صادر شده!
    موفق باشی
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    اگر اینجا زندگی میکردی و با سفارت و اداره مهاجرت و این چیزا سر و کار داشتی، می دونستی چقدر این آفری که بهت دادن بو داره و باید با پولت خداحافظی کنی! شرکت هایی هم که با دادن آفر تقلبی برای افراد گرین کارت یا ویزای کار درخواست می دادن (قبل از تراول بن) رقم خیلی بالاتری می گفتن ( که دیگه الان اصلاً به خاطر تراول بن نمیشه). اساساً 3000 دلار در آمریکا هیچی نیست و این کار اونقدر ریسک داشت که با آفر 30هزارتایی شاید کسی انجامش میداد. در آخر هم برای بار چندم بگم که داشتن جاب آفر در تراول بن 2 موجب مستثنی شدن متقاضی از قانون میشد و در تراول بن 3 که الان اجرایی هست، آفر کاری از مایکروسافت برای پوزیشن CEO هم داشته باشی و با پاسپورت ایرانی بری سفارت، هیچ فایده ای نداره. باور نمی کنی برو آمار ویزاهای صادر شده توسط DOS رو در یک سال گذشته یه نگاهی بنداز ببین چند تا ویزای کاری صادر شده!
    موفق باشی
    سلام تراول بن ۳ از چه زمانی اجرایی شده یا میشه ؟!
    اساسا جاب آفر کدوم یکی از سه شرط تراول بن رو قبل از این بن سوم کاور میکرد ؟!

دوست عزیز،
    موفق باشی
    حرف شما درست است من برای این میگم که شاید افسر تشخیص بده شما شرایط ویور را دارید بعد اگه جاب افر داشته باشید قبول کنن شما رو چون دیدم که کسی 3 ماه پیش رفته از ایران افسر بهش گفته شرایط ویور رو دارید فقط باید یک جاب آفر معتبر تهیه کنید من گفتم جاب آفر شاید افسر قبول کرد ویزا شما رو وگرنه فقط به ویزای نوع f , m , j ویزا میدن به ایرانیا در حال حاضر

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام تراول بن ۳ از چه زمانی اجرایی شده یا میشه ؟!
    اساسا جاب آفر کدوم یکی از سه شرط تراول بن رو قبل از این بن سوم کاور میکرد ؟!
    تراول بن 3 از 24 سپتامبر 2017 اجرایی شده و داشتن جاب آفر شرط Having a bona fide with an entity in the US رو در بن2 کاور می کرد
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

تراول بن 3 از 24 سپتامبر 2017 اجرایی شده و داشتن جاب آفر شرط Having a bona fide with an entity in the US رو در بن2 کاور می کرد
    پس اینایی که خود آفیسر بهشون وقت میده تا جاب آفر و بعد از مصاحبه بفرستن چطور میشه کیسشون ؟!
    اگه آفیسر تصمیم بگیره میتونه جاب آفر مفید باشه ؟! یا بازم تاثیری نداره ؟!

[QUOTE=Butterfly64;2613369]پس اینایی که خود آفیسر بهشون وقت میده تا جاب آفر و بعد از مصاحبه بفرستن چطور میشه کیسشون ؟!
    اگه آفیسر تصمیم بگیره میتونه جاب آفر مفید باشه ؟! یا بازم تاثیری نداره ؟![/QUOTE
    سلام شاید این سایت کمکی بهتون بکنه

www.jobs77.com
    سایت کاریابی اینترنتی تو امریکاست.مراقب باشید پولتون رو دور نریزین.خدا پشت و پناهتون باشه.

Junior Member

سلام من دو ماه پیش مصاحبه داشتم در انکارا بعدش 5 بار اپدیت داشتم و از ان موقع هیچی بعد 2 ماه وضعیت کیسم نشون میده هنوز تو انکاراست .سوال من این است کی کیس من میره واشینگتن ؟؟ ایا این نرمال ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vida2019 نمایش پست ها
    سلام من دو ماه پیش مصاحبه داشتم در انکارا بعدش 5 بار اپدیت داشتم و از ان موقع هیچی بعد 2 ماه وضعیت کیسم نشون میده هنوز تو انکاراست .سوال من این است کی کیس من میره واشینگتن ؟؟ ایا این نرمال ؟
    سلام.میشه درمورده کیستون و معافیتی که داشتید و تجربه مصاحبتون تو سفارت کمی توضیح بدید..باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)