صفحه 119 از 148 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    ممنون همین کار رو کردم(البته لینکی که شما فرستادید برای ویزای غیر مهاجرتی هست نه ویزای لاتاری که زیر مجموعه مهاجرتی هست)....

مشکل این هست که سایت سفارت بهم ارور میده میگه کیس نامبرت کارنت نیست در حالی وقتی وضعیت کیسم رو توی این لینک چک میکنمhttps://www.dvlottery.state.gov/ESC/...)/default.aspx میگه کارنت شدی و تاریخ و ساعت ممصاحبت هم فلان تاریخ و ساعت هست!!!!!
    دوستان من به سفارت ایمیل دادم و در پاسخ بهم گفتن که باید شماره کیس رو کامل بنویسی یعنی اگه شماره کیست ۱۱۱۱۱ هست نباید 2019AS11111 وارد کنی باید 2019AS00011111 وارد کنی که همین کار رو کردم و درست شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام. دوستان معمولا چند روز بعد از سابمیت کردن فرم DS 260 ایمیل درخواست مدارک رو از KCC دریافت کردند؟

سلام کیس من از اکتبر تا ژانویه ترکیه بود ۳ ژانویه رفت واشنگتن.یعنی ماه چهارم .تا الان هم بیش از ۵۰ تا آپدیت داشتم اما هنوز جواب نیومده.ولی بهر حال ای میل بزنید چون وقتتون محدوه پیگیری کنید نن سه چهار تا ای میل تا حالا زدم البته میگن دست ما نیست و.. اما یکی از شرایط اینه که بفهمند نرفتن واسه اتون و اون طرف که امریکا دارین دچار مشکل شده.البته من که امیدی به قبولی ندارم.موفق باشین .این جواب پست دوستمون vida2019است.

نقل قول نوشته اصلی توسط vida2019 نمایش پست ها
    سلام من دو ماه پیش مصاحبه داشتم در انکارا بعدش 5 بار اپدیت داشتم و از ان موقع هیچی بعد 2 ماه وضعیت کیسم نشون میده هنوز تو انکاراست .سوال من این است کی کیس من میره واشینگتن ؟؟ ایا این نرمال ؟
    کیس شما چه ویوری گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان.
    از الان میشه فهمید برندگان لاتاری 2020 با توجه به کیس نامبرشون حدودا کی نوبتشون میشه برای مصاحبه؟ چه سایتیه که همه با توجه به شماره های آخر کیس حدود تاریخ مصاحبه را میفهمن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از الان میشه فهمید برندگان لاتاری 2020 با توجه به کیس نامبرشون حدودا کی نوبتشون میشه برای مصاحبه؟ چه سایتیه که همه با توجه به شماره های آخر کیس حدود تاریخ مصاحبه را میفهمن؟
    اینکه چه موقع به مصاحبه دعوت میشید به کیس نامبر ربط داره. اینکه کیس نامبرها کی کارنت میشن از طریق ویزا بولتن میشه فهمید. ویزا بولتن ماهانه منتشر میشه. ویزا بولتن سال 2020 هنوز منتشر نشده. از لینک زیر میشه ویزا بولتن ماه های مختلف برای سال های اخیر رو مشاهده کرد. تو فایل excel از اون tab پایین باید Asia رو انتخاب کنید. مثلاً اگه سال 2019 رو در نظر بگیریم کیس نامبر 9700 ماه June دعوت به مصاحبه میشه چون طبق بولتن ویزا این کیس نامبر تو ماه June کمتر از 10000 که تو جدول قید شده. هر چند بازم گفتم اینا برای سال های قبله و نمیشه گفت امسال هم همینطوره ولی با تقریب خوبی سال 2020 هم نزدیک همین خواهد بود.

http://britsimonsays.com/historical-...letin-numbers/

Junior Member

سلام .واکسیناسیون را کجا انجام دادین؟آیا میتونیم انسیتو پاستور انجام بدیم براشون قابل قبول هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kian2018 نمایش پست ها
    سلام .واکسیناسیون را کجا انجام دادین؟آیا میتونیم انسیتو پاستور انجام بدیم براشون قابل قبول هست؟
    از پاستور كارت واكسيونسون زرد را بگيريد. معمولا" بخشي را قبول مي كنند ولي تو سايت سفارت آمريكا تو آنكارا در بخش مديكال چيزي ديگري نوشته است
    A copy of your immunization records (medical records from Iran will not be accepted).
    فكر مي كنم همه واكسن ها را قبول نكنند . باز دوستاني كه مصاحبه رفتند بهتر مي توانند كمك كنند

Junior Member

سلام
    دوستاني كه آنكارا مصاحبه داشتند لطفا" راهنمايي كنيد
    در بخش از مدارك مورد نياز جمله زير نوشته شده است
    Original or certified copies of birth certificates for all children of the principal applicant (even if he or she is not
    accompanying).
    آيا منظور شناسنامه است؟ و اگر بايد شناسنامه را ارائه شود آيا بايد كپي به همراه اصل ترجمه شناسنه در چند نسخه تهيه كنيم ؟ چون يك نسخه هم براي پرونده بچه ها لازم است

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    دوستاني كه آنكارا مصاحبه داشتند لطفا" راهنمايي كنيد
    در بخش از مدارك مورد نياز جمله زير نوشته شده است
    Original or certified copies of birth certificates for all children of the principal applicant (even if he or she is not
    accompanying).
    آيا منظور شناسنامه است؟ و اگر بايد شناسنامه را ارائه شود آيا بايد كپي به همراه اصل ترجمه شناسنه در چند نسخه تهيه كنيم ؟ چون يك نسخه هم براي پرونده بچه ها لازم است
    سلام شناسنامه اصلش و ترجمه اصلش برای همه خانواده لازم است .فکر کنم یک ترجمه کافی باشه (از تمامی مدارک).بازم تو سایت چک کنید .البته من خودم یکی از همه اضافه برده بودم.عکس فراموش نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)