صفحه 12 از 148 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=javadth;2534603]راهنمای پر کردن فرم sd260 توی اینترنت پر هستش کافیه جستجو کنید : راهنمای پر کردن فرم sd260

نمونه فرم پارسال : https://www.uplooder.net/files/72520...dited.pdf.html

احتیاجی به وکیل گرفتن و این خرج های اضافه نیستش چون همه اینا اطلاعات شخصی شما هستش که اولا درست نیست به بقیه ارائه بدید دوما بقیه شاید بخوان با ندانم کاری برای شما موضوعی رو لاپوشانی کنن و این باعث دردسر بشه خودتون فرم رو پر کنید سوالی پیش اومد مطرح کنید

بهتره نمونه فرم رو دانلود کنید و اول اونرو پر کنید و بعدا فرم اصلی رو پر کنید

ممنون از پاسختون
    راهنما رو خوندم. پر کردن فرم سادست. تنها جایی که مشکل دارم آدرسایی هست که باید در آمریکا بدیم.

ظاهرا دو جا هست که آدرس میخواد
    اولی برای محل زندگی بلافاصله بعد از ورود به خاک آمریکا و دومی برای دریافت گرین کارت.
    من کسی رو اونجا ندارم. یه جا خوندم که پیشنهاد داده بودن آدرس یه هتل بدید. این درسته؟ اگر درسته اصلا چه هتلی و چه شهری باید بنویسیم؟ واسه یکی از آدرسا اسم شخصی که الان داره تو اون آدرس زندگی می کنه هم خواسته!

ممنون میشم راهنمایی کنید. این مساله رو بفهمم می تونم همین امروز فرم رو پر کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام بر همگی
    من امسال برنده شدم با کیس نامبر 7500
    الان باردار هستم آیا می تونم تا دو هفته دیگه که نی نی به دنیا می یاد برای پر کردن فرم DS-260 صبر کنم . و اگر الان پر کنم بعدا می تونم اطلاعات بچه را اضافه کنم ؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم داشتم.

در قسمتی که اطلاعات شغل/تحصیلات گذشته رو می خواد، منظور از "تحصیلات" دوره هایی هست که گذروندیم؟
    ((دوره منظورم کارآموزی و دوره های آموزشی دیگست که حقوقی بابتش نگرفتیم .مثلا من یه دوره کارآموزی نظارت ساختمان گذروندم تا بتونم پروانه اشتغال نظارت بگیرم.))

اصلا این چیزا رو باید بنویسیم؟ یا این فقط شامل سابقه اشتغال میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    توی خانواده ما پدرم برنده شدن امسال،فقط کیس نامبر 11000 هست، خواستم ببینم چقدر جای امیدواری هست برای دریافت ویزا؟

Junior Member

با سلام
    دوستان چند تا سوال داشتم لطفا کمکم کنید-برنده لاتاری ۲۰۱۹ شدم با کیس **۵۰
    ۱-سربازیم ۱ اسفند ۹۶ تموم شد..کارتم هنوز نیومده..با برگه پایان خدمت موقت میشه پاسپورت گرفت؟
    ۲- پاسپورت برای فرم ds260 الزامیه؟
    ۳-اگه کارتم دیرتر بیاد و من فرمو تا یه ماه دیگه پر نکنم مشکل پیش نمیاد؟
    ۴-من ۲ماه یه شرکت پیمان کاری مربوط به نفت میرم سر کار..مشکل برام پیش میاد بگم شرکت نفت کار میکنم؟ اگه نگم کار میکنم اشکال داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان چند تا سوال داشتم لطفا کمکم کنید-برنده لاتاری ۲۰۱۹ شدم با کیس **۵۰
    ۱-سربازیم ۱ اسفند ۹۶ تموم شد..کارتم هنوز نیومده..با برگه پایان خدمت موقت میشه پاسپورت گرفت؟
    ۲- پاسپورت برای فرم ds260 الزامیه؟
    ۳-اگه کارتم دیرتر بیاد و من فرمو تا یه ماه دیگه پر نکنم مشکل پیش نمیاد؟
    ۴-من ۲ماه یه شرکت پیمان کاری مربوط به نفت میرم سر کار..مشکل برام پیش میاد بگم شرکت نفت کار میکنم؟ اگه نگم کار میکنم اشکال داره؟
    سلام میتونین با کارت های شناسایی دیگه مثل شناسنامه و یا کارت ملی فرم 260 رو پر کنید
    فرم رو میتونین تا یکی دو ماه اینده معطل کنید

اینم سایت گذنامه http://www.epolice.ir/page.php?7
    شماره تلفن یکی از دفتر ها رو بردارید و ازشون سوال کنید در مورد همین پاسپورت با برگه پایان خدمت
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

[QUOTE=melikappp;2534722]
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    راهنمای پر کردن فرم sd260 توی اینترنت پر هستش کافیه جستجو کنید : راهنمای پر کردن فرم sd260

نمونه فرم پارسال : https://www.uplooder.net/files/72520...dited.pdf.html

احتیاجی به وکیل گرفتن و این خرج های اضافه نیستش چون همه اینا اطلاعات شخصی شما هستش که اولا درست نیست به بقیه ارائه بدید دوما بقیه شاید بخوان با ندانم کاری برای شما موضوعی رو لاپوشانی کنن و این باعث دردسر بشه خودتون فرم رو پر کنید سوالی پیش اومد مطرح کنید

بهتره نمونه فرم رو دانلود کنید و اول اونرو پر کنید و بعدا فرم اصلی رو پر کنید

ممنون از پاسختون
    راهنما رو خوندم. پر کردن فرم سادست. تنها جایی که مشکل دارم آدرسایی هست که باید در آمریکا بدیم.

ظاهرا دو جا هست که آدرس میخواد
    اولی برای محل زندگی بلافاصله بعد از ورود به خاک آمریکا و دومی برای دریافت گرین کارت.
    من کسی رو اونجا ندارم. یه جا خوندم که پیشنهاد داده بودن آدرس یه هتل بدید. این درسته؟ اگر درسته اصلا چه هتلی و چه شهری باید بنویسیم؟ واسه یکی از آدرسا اسم شخصی که الان داره تو اون آدرس زندگی می کنه هم خواسته!

ممنون میشم راهنمایی کنید. این مساله رو بفهمم می تونم همین امروز فرم رو پر کنم.

اره میشه آدرس هتل هم داد مشکلی از این بابت نیستش
    ولی سعی کنید یه نفری رو توی آمریکا پیدا کنید که ادرس اون رو بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من امسال برنده شدم با کیس نامبر 7500
    الان باردار هستم آیا می تونم تا دو هفته دیگه که نی نی به دنیا می یاد برای پر کردن فرم DS-260 صبر کنم . و اگر الان پر کنم بعدا می تونم اطلاعات بچه را اضافه کنم ؟

صبر کنید بعد از به دنیا اومدن بچه فرم رو پر کنید چون وقت هستش هنوز

الان پر کنید بعدا هم میشه فرم رو آنلاک کرد
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

با سلام
    یه ماه میرم سر کار و بیمه هم برام رد شده..ولی چون مربوط به نفته نمیخوام تو فرم ds260 بنویسم
    مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    با سلام
    یه ماه میرم سر کار و بیمه هم برام رد شده..ولی چون مربوط به نفته نمیخوام تو فرم ds260 بنویسم
    مشکلی پیش نمیاد؟
    اگر در امریکا خواستید در بخش صنعت نفتشون کار کنید و سابقه ارائه دادید اونموقع احتمال زیاد با این فرم مطابقت خواهند داد

سلام.
    من برای دانشگاه های آمریکا اپلی می کنم. اگر ویزای لاتری را گرفتم، می تونم به عنوان مهاجر برم درسم را شروع کنم؟
    موقع اپلی به دانشگاه می گم که اینترنشنال هستم، ولی موقع ثبت نام ممکنه با ویزای مهاجرتی وارد شده باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)