صفحه 121 از 148 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستانی که تازگی رفتن مصاحبه چرا اطلاعاتشون رو با بقیه به اشتراک نمیزارن...دوستان کم لطفی نکنید..شاید یک کلمه ی شما زندگی یک نفر رو از این رو به اون رو کنه...با تشکر از همه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    دوستانی که تازگی رفتن مصاحبه چرا اطلاعاتشون رو با بقیه به اشتراک نمیزارن...دوستان کم لطفی نکنید..شاید یک کلمه ی شما زندگی یک نفر رو از این رو به اون رو کنه...با تشکر از همه دوستان
    با در نظر گرفتن وقت کمی که مونده و پایدار موندن تراول بن کسایی که میرن برای مصاحبه واقعا دل شیر دارن من که روز مصاحبه ماه بعدم رو برای امتحان gre ثبت نام کردم))))

[QUOTE=manitl;2615107]با در نظر گرفتن وقت کمی که مونده و پایدار موندن تراول بن کسایی که میرن برای مصاحبه واقعا دل شیر دارن من که روز مصاحبه ماه بعدم رو برای امتحان gre ثبت نام کردم))))[/QU

سلام کار بسیار درستی هم کردین .ما که پارسال رفتیم جوابمون راندادن حالا اینایی که تازه میرن و یک کلمه فکر میکنند زندگی اشون را زیر و رو میکنه خیلیییی خوش بین هستند.البته همین dv2019 را کامل بخونید مصاحبه ها است دوست عزیز نمیشه که صد بار یک پست را تکرار کرد..موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    بانک تمکن مالی رو با قیمت یورو و دلار قدیم یعنی قبل از گرونیها حساب میکنه اگه اشتباه نکنم یورو ۴۲۰۰ تومن حساب میکنه
    همه بانک ها همین طورن؟ یا بانک خاصی هست که به نرخ قبلی حساب می کنه؟

Junior Member

سلام کار بسیار درستی هم کردین .ما که پارسال رفتیم جوابمون راندادن حالا اینایی که تازه میرن و یک کلمه فکر میکنند زندگی اشون را زیر و رو میکنه خیلیییی خوش بین هستند.البته همین dv2019 را کامل بخونید مصاحبه ها است دوست عزیز نمیشه که صد بار یک پست را تکرار کرد..موفق باشین[/QUOTE]

سلام...بنده از روز اول تشکیل این فروم بودم و همه کامنتهای دوستان رو خوندم و کلی هم استفاده کردم و جریان پرونده ی شما رو هم تا جاییکه خودتون توضیح دادید درجریانم و واقعا از صمیم قلبم ناراحتم که چرا حداقل شما که همه شرایط رو داشتی اینقده اذیت کردند...وخود شما از کسانی بودید که به بقیه امید میدادید...بهتره الان هم با همون رویه سابقتون ادامه بدید...
    سپاس

Junior Member

سلام
    یک سوال از دوستانی که سند خونه را هم برای تمکن مالی ارائه کردن .
    آیا باید ارزش ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری قیمت گذاری بشه یا فقط سند و ترجمه کافی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    سلام کار بسیار درستی هم کردین .ما که پارسال رفتیم جوابمون راندادن حالا اینایی که تازه میرن و یک کلمه فکر میکنند زندگی اشون را زیر و رو میکنه خیلیییی خوش بین هستند.البته همین dv2019 را کامل بخونید مصاحبه ها است دوست عزیز نمیشه که صد بار یک پست را تکرار کرد..موفق باشین
    سلام...بنده از روز اول تشکیل این فروم بودم و همه کامنتهای دوستان رو خوندم و کلی هم استفاده کردم و جریان پرونده ی شما رو هم تا جاییکه خودتون توضیح دادید درجریانم و واقعا از صمیم قلبم ناراحتم که چرا حداقل شما که همه شرایط رو داشتی اینقده اذیت کردند...وخود شما از کسانی بودید که به بقیه امید میدادید...بهتره الان هم با همون رویه سابقتون ادامه بدید...
    سپاس[/QUOTE]

راستش اگه من محدودیت مالی نداشتم حتما آپشن مصاحبه رفتن رو در نظر میگرفتم٬ به هر حال انتخاب هرکی بر اساس شرایط خودشه و نمیشه از بقیه انتظار داشت که مثل یک نفر عمل کنند.

اگر پست من سوء تفاهم درست کرد عذر می خوام

سلام دوستان یک سوالی داشتم بعد از پر کردن فرم ds260 از طرف kcc ایمیل میزنن برای دریافت ترجمعه مدارک اگر اره چه مدارکی رو میخوان و باید از طریق ایمیل ارسال بشه تا قبل از روز مصاحبه ممنون میشم اگر کسی انجام داده و تجربه داره راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی داشتم بعد از پر کردن فرم ds260 از طرف kcc ایمیل میزنن برای دریافت ترجمعه مدارک اگر اره چه مدارکی رو میخوان و باید از طریق ایمیل ارسال بشه تا قبل از روز مصاحبه ممنون میشم اگر کسی انجام داده و تجربه داره راهنمایی کنه.
    بله معمولا یک ماه قبل از اعلام کیس نامبر هر کسی تو ویزا بولتن ایمیلی از طرف KCCارسال میشه و مدارکی که می خواهند شامل شناسنامه ، پاسپورت، عدم سوء پیشینه و کارت پایان خدمت به همراه ترجمه آنها است که البته پاسپورت ترجمه نمی خواهد و باید بصورت فایل pdfیا jpg براشون ایمیل کنید که اگر مطابق دستور العمل اقدام کنید یک ایمیل تاییده ارسال مدارک دریافت خواهید کرد که بعدش باید منتظر باشید تا برای مصاحبه دعوت شوید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

دوستان با سلام
    در هنگام پر کردن فرم 260 باید سفارت رو انتخاب کنیم.. با توجه به تجربه بچه های 2019 کدوم سفارت بهتره؟
    اکثرا که میگن میونه سفارت آنکارا با ایرانیا خوب نیست.. بین ابوظبی و ایروان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)