صفحه 122 از 148 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    در هنگام پر کردن فرم 260 باید سفارت رو انتخاب کنیم.. با توجه به تجربه بچه های 2019 کدوم سفارت بهتره؟
    اکثرا که میگن میونه سفارت آنکارا با ایرانیا خوب نیست.. بین ابوظبی و ایروان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون
    دوستان عزیزم اگه کیس نامبرتون بالا هست..در پر کردن 260 عجله نکنید..با توجه به این وضعیت قوانین مهاجرتی و ریجکتی ها ممکنه نیاز باشه یکسری اطلاعاتتون رو عوض کنید!!...اینو طبق تجربه مبگم خدمتتون.چون دیر فرستادن خیلی بهتر از زود فرستادن و آنلاک کردن اون و دوباره فرستادنشه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    دوستان عزیزم اگه کیس نامبرتون بالا هست..در پر کردن 260 عجله نکنید..با توجه به این وضعیت قوانین مهاجرتی و ریجکتی ها ممکنه نیاز باشه یکسری اطلاعاتتون رو عوض کنید!!...اینو طبق تجربه مبگم خدمتتون.چون دیر فرستادن خیلی بهتر از زود فرستادن و آنلاک کردن اون و دوباره فرستادنشه!!
    با سلام میشه لیشتر توضیح بدید
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

سلام ممنون از راهنمای شما یک سوال داشتم بنده از برندگان 2020 هستم با کیس نامبر 6434 خانواده اسرار داره که زود فرم d260 رو پر کنم که فکر کنم قرار مصاحبه من برای نزدیک عید بیوفته یعنی زمستان میخواستم ببینم من تا کی فرصت دارم فرم ds260 رو پر کنم زودتر اینکارو بکنم یا اینکه با این اوضاع هرچقدر دیرتر پر کنم و وقت بخرم شاید قانون یا اتفاق خواصی افتاد و من تونستم ویزام رو بگیرم میخواستم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی فرمایند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمای شما یک سوال داشتم بنده از برندگان 2020 هستم با کیس نامبر 6434 خانواده اسرار داره که زود فرم d260 رو پر کنم که فکر کنم قرار مصاحبه من برای نزدیک عید بیوفته یعنی زمستان میخواستم ببینم من تا کی فرصت دارم فرم ds260 رو پر کنم زودتر اینکارو بکنم یا اینکه با این اوضاع هرچقدر دیرتر پر کنم و وقت بخرم شاید قانون یا اتفاق خواصی افتاد و من تونستم ویزام رو بگیرم میخواستم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی فرمایند.
    سلام
    اول اینکه دیگه به هیچ عنوان شماره کیس نامبرتون را حایی کامل اعلام نکنید دو شماره آخر را با صفر یا ضربدر اعلام کنید .
    نه در پر کردن فرم عجله کنید و نه زیاد لفتش بدید شما همینطوری برای آخر بهار هستید ما با کیس ۷۵۰۰ طبق ویزا بولین باید خرداد مصاحبه داشتیم ولی مصاحبه ما افتاد مرداد امسال اگر خیلی مصاحبه شما عقب بیفته و با فرض حل مشکل تراول بن خطر دیگه اینه که ممکنه ۵۵۰۰۰ تا ویزا تمام بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز.
    تا وقتی که ترامپ رییس جمهوره شما اگه رایط معافیتش رو دارید میتونید به ویزا فکر کنید ولی ممکنه خیلی زمان بر باشه بررسی پرورندتون (مثل خانوم آرنیتا) و اگه شرایط رو ندارید میبایست این قانون رو دور بزنید که برای این کار هم ممکنه لازم باشه یکسری اطلاعاتتون رو عوض کنید یا مدارک جدیدی رو ارایه بدید...
    بنابراین اگه 260 را زود پر کنید و بفرستید ممکنه بخواهید قبل از وقت سفارتتون واسه لاتاری یک مصاحبه دیگه ای هم داشته باشید( که باعث میشه نیت شما واسه مهاجرت توسط 260 اثبات بشه و باعث ریجکتی شما بشه) و یا مجبور میشید که درخواست آنلاک بدید که بتونید ویرایش کنید و بعدش پردازش اون زمانبر میشه.
    تا جاییکه من میدونم شما تا چند ماه قبل از وقت سفارتتون میتونید فرم رو پر کنید و زود پر کردنه اون هیچ ربطی به جلو افتادن وقت سفارتتون نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

ببین دوست عزیز.
    تا وقتی که ترامپ رییس جمهوره شما اگه رایط معافیتش رو دارید میتونید به ویزا فکر کنید ولی ممکنه خیلی زمان بر باشه بررسی پرورندتون (مثل خانوم آرنیتا) و اگه شرایط رو ندارید میبایست این قانون رو دور بزنید که برای این کار هم ممکنه لازم باشه یکسری اطلاعاتتون رو عوض کنید یا مدارک جدیدی رو ارایه بدید...
    بنابراین اگه 260 را زود پر کنید و بفرستید ممکنه بخواهید قبل از وقت سفارتتون واسه لاتاری یک مصاحبه دیگه ای هم داشته باشید( که باعث میشه نیت شما واسه مهاجرت توسط 260 اثبات بشه و باعث ریجکتی شما بشه) و یا مجبور میشید که درخواست آنلاک بدید که بتونید ویرایش کنید و بعدش پردازش اون زمانبر میشه.
    تا جاییکه من میدونم شما تا چند ماه قبل از وقت سفارتتون میتونید فرم رو پر کنید و زود پر کردنه اون هیچ ربطی به جلو افتادن وقت سفارتتون نداره.
    با سلام
    شما منظورتون از دور زدن گرفتن ویزای تحصیلی هست یا چیز دیگه ایه؟
    ممنون میشم توضیج بیشتری بدید
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

دوستایی که برای مصاحبه رفتن ، این درسته که تعداد زیادی از کسایی که ختی ویوور داشتن چندماه بعد از مصاحبه شون از طریق ایمیل اعلام کردن که کیسشون ریجکت شده ؟! من از یکی از دوستان اینو شنیدم
    ویرایش توسط Butterfly64 : June 17th, 2019 در ساعت 02:39 PM

[QUOTE=Butterfly64;2616159]دوستایی که برای مصاحبه رفتن ، این درسته که تعداد زیادی از کسایی که ختی ویوور داشتن چندماه بعد از مصاحبه شون از طریق ایمیل اعلام کردن که کیسشون ریجکت شده ؟! من از یکی از دوستان اینو شنیدم[/

سلام نه درست نیست من کیسم با ویور هنوز داره هی آپدیت میخوره فعلا ریجکت نشدم.سه ماه بررسی ویور است.بعد میره واشنگتن بسته به کیس 6 ماه بررسی FBI چک است.شاید ویورشون پذیرفته نشده که بعد چند ماه ریجکت شدن.الان تو توضیح بند212F W زمان را برداشتن اما پستهای من رو ببینید زمان 6 6 تا 11 ماه قبلا بوده است که الان تو توضیحات نیست.خانم آفیسر به من گفت 10 یا 11 ماه طول میکشه.خیلی طول میکشه.دقیقا هم ظاهرا همین شد..11 ماه میشه جولای یا سپتامبردیگه اززمانی که من رفتم!!!!آخرش میشه.البته پارسال ببینید تقریبا 90 درصد ویزای ایرانیا را تو سپتامبر دادن.موفق باشین.

سلام دوستان بعد از اینکه فرم DS260 رو پر میکنیم یه confirmation code توی سایت ارسال میشه. میخوام بدونم این کاربردش چیه؟ فقط نگهداریم برای روز مصاحبه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

[QUOTE=ARTIANA;2616289]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    دوستایی که برای مصاحبه رفتن ، این درسته که تعداد زیادی از کسایی که ختی ویوور داشتن چندماه بعد از مصاحبه شون از طریق ایمیل اعلام کردن که کیسشون ریجکت شده ؟! من از یکی از دوستان اینو شنیدم[/

سلام نه درست نیست من کیسم با ویور هنوز داره هی آپدیت میخوره فعلا ریجکت نشدم.سه ماه بررسی ویور است.بعد میره واشنگتن بسته به کیس 6 ماه بررسی FBI چک است.شاید ویورشون پذیرفته نشده که بعد چند ماه ریجکت شدن.الان تو توضیح بند212F W زمان را برداشتن اما پستهای من رو ببینید زمان 6 6 تا 11 ماه قبلا بوده است که الان تو توضیحات نیست.خانم آفیسر به من گفت 10 یا 11 ماه طول میکشه.خیلی طول میکشه.دقیقا هم ظاهرا همین شد..11 ماه میشه جولای یا سپتامبردیگه اززمانی که من رفتم!!!!آخرش میشه.البته پارسال ببینید تقریبا 90 درصد ویزای ایرانیا را تو سپتامبر دادن.موفق باشین.
    شما وکیل گرفتین برای ویور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)