صفحه 124 از 148 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=bestofbestzizi;2617210]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    ممکنه این آمار از ایرانی هایی باشه که تو خاک آمریکا هستند؟
    چون من یکی را میشناسم تو خاک آمریکا یه ماه پیش گرین کارت گرفت و یکی دیگه چند ماه پیش گرین کارت گرفت. و خودم هم ماه دیگه مصاحبه دارم.
    من یه احتمال میدم همین ۵ نفر هم که ایرانی هستند و گرین کارت گرفتند از تو خاک آمریکا گرفتند
    این آماری که دادم از روی ویزاهای مهاجرتی صادر شده که ماهانه توسط وزارت امور خارجه آمریکا منتشر میشه استخراج شده. تو این آمار ویزاهای لاتاری رو با علامت DV1, DV2 و DV3 نشون میدن و مربوط به افرادیه که از طریق کنسولگری های خارج از خاک آمریکا اقدام کردن. آمار اونایی که داخل خاک آمریکا adjustment of status کردن تو این لیست نیست.
    میشه بگید اون دو نفر ایرانی که گرین کارتشون رو گرفتن دقیقاً چه ماه هایی کارنت شده بودن؟
    شما خودتون اگه اشتباه نکنم ماه مارچ کارنت شدید. درسته؟ چرا اینقدر دیر براتون مصاحبه گذاشتن؟!

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=farhoodinho;2617237]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها

این آماری که دادم از روی ویزاهای مهاجرتی صادر شده که ماهانه توسط وزارت امور خارجه آمریکا منتشر میشه استخراج شده. تو این آمار ویزاهای لاتاری رو با علامت DV1, DV2 و DV3 نشون میدن و مربوط به افرادیه که از طریق کنسولگری های خارج از خاک آمریکا اقدام کردن. آمار اونایی که داخل خاک آمریکا adjustment of status کردن تو این لیست نیست.
    میشه بگید اون دو نفر ایرانی که گرین کارتشون رو گرفتن دقیقاً چه ماه هایی کارنت شده بودن؟
    شما خودتون اگه اشتباه نکنم ماه مارچ کارنت شدید. درسته؟ چرا اینقدر دیر براتون مصاحبه گذاشتن؟!
    اون کسی که می کارتش را گرفت همزمان با من کارنت شد. من آپریل کارنت شدم. اون یه آدم را یادم نیست کی کارنت شد ولی میدونم دسامبر ژانویه اینا بود کارتش را گرفت.
    نمی‌دونم چرا اینقدر دیر مصاحبه دادند. تازه من رفتم پیش نماینده کنگره فکر کنم بخاطر اون بالاخره مصاحبه را فرستادند. البته جواب کنگره یه هفته بعد از نامه مصاحبه اومد شایدم به هم ربطی نداشت.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

[QUOTE=bestofbestzizi;2617210]
    ممکنه این آمار از ایرانی هایی باشه که تو خاک آمریکا هستند؟
    چون من یکی را میشناسم تو خاک آمریکا یه ماه پیش گرین کارت گرفت و یکی دیگه چند ماه پیش گرین کارت گرفت. و خودم هم ماه دیگه مصاحبه دارم.
    من یه احتمال میدم همین ۵ نفر هم که ایرانی هستند و گرین کارت گرفتند از تو خاک آمریکا گرفتند
    سلام فکر نمیکنم چون تو همین گروه خودمون دو نفر از دوستان که تو خاک امریکا بودن و دانشجو بودن رد شدن.احتمال 90 درصد اینهایی که پذیرفته شدن سیتی زن ایران نبودن -یعنی پاسپورت دوم غیر ایرانی داشتن-تو سایت سفارت برین مطالعه کنید زمان جهت تایید ویور 12-16 هفته و زمان جهت پروسه امنیتی 6 ماه ذکر شده است.که مجموعا میشه 10 ماه چون معمولا تا آخرین لحظات نگه میدارن .پس منطقیه افراد دارای ویور از ماههای اگوست و سپتامبر شروع شه اینایی که الان میگن پاس دوم دارن.امیدوارم تراول بن برداشته شه هنوز نصف ظرفیت لاتاری خالیه.اگر بن برداشته شه خیلی از ایرانیا ویزا میگیرن.من در تعجبم پارسال خانم نسیم که خواهرشون گرین کارت بود 9 ماهه کارشون درست شده بود ویور از طریق خواهر بود.میخوام بدونم وکیل چه پکیجی میتونه اماده کنه که این قدر کارگشا باشه چون میگن وکلا فقط پول الکی میگیرن.ایشون پاسخ ندادن کسی تجربه داره در این مورد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ببخشید سوالم بی ربطه ولی پاس سنگاپور و میشه بعد از دوره تحصیل گرفت ؟
    یعنی اعتبار پاسپورت امریکا با سنگاپور خیلی متفاوته ؟
    این سوال شخصی خودم بود که بدونم کشورای دیگه چطورن ؟
    تا جاییکه یادمه سنگاپورم کشور خوبیه و پاسپورتش اعتبار زیادی داره

والا من شنیدم شما میتونین پس از یکسال اقامت (غیر دانشجویی) در سنگاپور میتونند درخواست اقامت دائم بدید! ولی تصویبش با دولت اینجاست ! سنگاپور پاسش قویه بله ولی خوب ملیت گرفتن اینجا کار سختیه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما پاسپورت دوم دارید؟نمیتونید تو این سه ماه پاس سنگاپور بگیرید؟واقعا ظلم بزرگی در حق ایرانیا استامار ماه قبل رو ببینید نپال 183 نفر روسیه 117 نفر فقط dv1 یعنی نفر اصلی اشونه بچه ها و همسران بماند.اصلا روسها رو چرا این قدر ویزا میدن بعد ما تروریستیم؟ماه پیش 7137 نفر این ماه 4448 نفر و کلا تا آخر ماه می 26165 نفر ویزای لاتاری گرفتن.ماه می فقط یک ایرانی dv1 گرفته و ماه اپریل که هیچ ایرانی پذیرفته نشده !!!!!!!!!!!واقعا ناراحت کننده است.متاسفم .برگه آبی که ریجکت نیست .صورتی فکر کنم ریجکته .ابی یعنی نقص مدرک فکر کنم رنگ برگه ها یک نوع شاخصه .بیشتر تحقیق کنید تو همین فروم فکر کنم باشه .البته سیاست معلوم نمیکنه شاید مثلا همین فردا بن را بردارن هیچ چیز قابل پیش بینی نیست .تو ماهوره تبلیغ میکنه ترکیه با 188 هزاردلار خرید خانه پاسپورت در سه ماه میده حالا راست و دروغشو نمیدونم بماند.اینم راهیه واسه پولدارانی که قبول شدن. امیدوارم همه موفق شوند.سه ماه و اندی مونده امیدوار باشیم.
    نه والا اگه پاس سنگاپور داشتم که از جام تکون نمیخوردم !
    لعنت به سیاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arioamir نمایش پست ها
    آخه قوی بودن زبان هم هیچ کمکی به معافیت از تراول بن نمیکنه، فقط پاس دوم یا بستگان درجه یک که اونم میبینید خودتون 10 ماهه منتظرن دوستان! ما که نه پاس داریم نه خانواده درجه 1 اونجا هیچ فایده‌ای نداره اقدام کردن. حالا تحصیلات عالی با نمره بالا یا زبان عالی هیچ تاثیری در تراول بن نداره متاسفانه...
    بله ,سیاست هیچی حالش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA;261725[QUOTE=bestofbestzizi نمایش پست ها

سلام فکر نمیکنم چون تو همین گروه خودمون دو نفر از دوستان که تو خاک امریکا بودن و دانشجو بودن رد شدن.احتمال 90 درصد اینهایی که پذیرفته شدن سیتی زن ایران نبودن -یعنی پاسپورت دوم غیر ایرانی داشتن-تو سایت سفارت برین مطالعه کنید زمان جهت تایید ویور 12-16 هفته و زمان جهت پروسه امنیتی 6 ماه ذکر شده است.که مجموعا میشه 10 ماه چون معمولا تا آخرین لحظات نگه میدارن .پس منطقیه افراد دارای ویور از ماههای اگوست و سپتامبر شروع شه اینایی که الان میگن پاس دوم دارن.امیدوارم تراول بن برداشته شه هنوز نصف ظرفیت لاتاری خالیه.اگر بن برداشته شه خیلی از ایرانیا ویزا میگیرن.من در تعجبم پارسال خانم نسیم که خواهرشون گرین کارت بود 9 ماهه کارشون درست شده بود ویور از طریق خواهر بود.میخوام بدونم وکیل چه پکیجی میتونه اماده کنه که این قدر کارگشا باشه چون میگن وکلا فقط پول الکی میگیرن.ایشون پاسخ ندادن کسی تجربه داره در این مورد؟
    کسایی که اینجا از طریق لاتری گرین کارت گرفتند سیتی زن کشور دیگه ای نبودند و توسنتند از طریق پاسپورت ایرانی گرین کارت بگیرند. همین الان بیشتر دوستای من از طریق کار و مقاله از طریق اسپانسری (یه مدل دیگه گرین کارت)تو خاک آمریکا گرین کارت گرفتند با پاسپورت ایرانی تو همین شش ماه اخیر.
    در آمریکا هیچ منعی واسه دادن گرین کارت به ایرانی ها وجود ندارد و اگر مبنای درستی داشته باشی مثل لاتری یا اسپانسر برای کار حتما بهت گرین کارت تعلق میگیره.
    فقط یکی از دوستان که ایالت دیگه بود به خاطر اینکه آفیسر مصاحبه کننده با ایرانی ها خوب نبود گرین کارت نگرفت.
    میدونم چند تا سوریه ای (بدون هیچ سیتیزن دیگه ای از کشور دیگه) تا الان از خاک آمریکا تو ایالت خودم گرین کارت لاتاری گرفتند همین امسال و ما و سوریه ای ها هر دومون کشورامون تو تراول بن هست.
    تنها چیزی که برای ایرانی ها تو لاتری تو آمریکا بد هست بکگراند چک هست که ممکنه بیشتر از شش ماه طول بکشه و شانس لاتری را از دست بدی.
    یکی از از ایران میشناختم تو خاک آمریکا که برنده شد پارسال آخرای جولای اپلای کرد و مصاحبه شد اما چون بکگراند چکش طول کشید بهش گرین کارت نرسید.
    ویرایش توسط bestofbestzizi : June 25th, 2019 در ساعت 08:54 PM

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

[QUOTE=bestofbestzizi;2617334][QUOTE=ARTIANA;261725

کسایی که اینجا از طریق لاتری گرین کارت گرفتند سیتی زن کشور دیگه ای نبودند و توسنتند از طریق پاسپورت ایرانی گرین کارت بگیرند. همین الان بیشتر دوستای من از طریق کار و مقاله از طریق اسپانسری (یه مدل دیگه گرین کارت)تو خاک آمریکا گرین کارت گرفتند با پاسپورت ایرانی تو همین شش ماه اخیر.
    در آمریکا هیچ منعی واسه دادن گرین کارت به ایرانی ها وجود ندارد و اگر مبنای درستی داشته باشی مثل لاتری یا اسپانسر برای کار حتما بهت گرین کارت تعلق میگیره.
    فقط یکی از دوستان که ایالت دیگه بود به خاطر اینکه آفیسر مصاحبه کننده با ایرانی ها خوب نبود گرین کارت نگرفت.
    میدونم چند تا سوریه ای (بدون هیچ سیتیزن دیگه ای از کشور دیگه) تا الان از خاک آمریکا تو ایالت خودم گرین کارت لاتاری گرفتند همین امسال و ما و سوریه ای ها هر دومون کشورامون تو تراول بن هست.
    تنها چیزی که برای ایرانی ها تو لاتری تو آمریکا بد هست بکگراند چک هست که ممکنه بیشتر از شش ماه طول بکشه و شانس لاتری را از دست بدی.
    یکی از از ایران میشناختم تو خاک آمریکا که برنده شد پارسال آخرای جولای اپلای کرد و مصاحبه شد اما چون بکگراند چکش طول کشید بهش گرین کارت نرسید.[/QUOTE]

ممنون بابت اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید٬ سوالی که دارم این هست؛ تمام مواردی که گفتید اشخاص سوریه ای و ایرانی از داخل خاک آمریکا اقدام کردند یا اینکه بعضی از موارد از خارج از خاک آمریکا هم اقدام کردند و موفق شدند!؟

[QUOTE=bestofbestzizi;2617240]

اون کسی که می کارتش را گرفت همزمان با من کارنت شد. من آپریل کارنت شدم. اون یه آدم را یادم نیست کی کارنت شد ولی میدونم دسامبر ژانویه اینا بود کارتش را گرفت.
    نمی‌دونم چرا اینقدر دیر مصاحبه دادند. تازه من رفتم پیش نماینده کنگره فکر کنم بخاطر اون بالاخره مصاحبه را فرستادند. البته جواب کنگره یه هفته بعد از نامه مصاحبه اومد شایدم به هم ربطی نداشت.
    که اینطور. آپریل کارنت شد و می گرین کارتش رو گرفت؟؟ یعنی یک ماه بعد کارنت شدن؟؟ حالا به فرض نزدیک 50 روز هم زودتر از ماهی که کارنت شده باشه فایل کرده باشه بازم خیلی کوتاه بوده!
    پس چرا میگید بک گراند چک ایرانی ها شش ماه طول میکشه؟!

[QUOTE=farhoodinho;2617426]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها

که اینطور. آپریل کارنت شد و می گرین کارتش رو گرفت؟؟ یعنی یک ماه بعد کارنت شدن؟؟ حالا به فرض نزدیک 50 روز هم زودتر از ماهی که کارنت شده باشه فایل کرده باشه بازم خیلی کوتاه بوده!
    پس چرا میگید بک گراند چک ایرانی ها شش ماه طول میکشه؟!
    سلام منظورشون این بوده حداکثر شش ماه طول میکشه.کیس با کیس فرق میکنه از یک هفته تا شش ماه طول میکشه.ایالت به ایالت هم فرق میکنه یک سایت است که انواع فرمها را توش زده چه قدر میکشه( IV STATUS CHECK )مثلا فرم I-130تو کالیفرنیا الان 17ژون سال 2017 کارنته تو ورمونت سپتامبر2018.
    ویرایش توسط ARTIANA : June 26th, 2019 در ساعت 01:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)