صفحه 125 از 148 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=farhoodinho;2617426]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها

که اینطور. آپریل کارنت شد و می گرین کارتش رو گرفت؟؟ یعنی یک ماه بعد کارنت شدن؟؟ حالا به فرض نزدیک 50 روز هم زودتر از ماهی که کارنت شده باشه فایل کرده باشه بازم خیلی کوتاه بوده!
    پس چرا میگید بک گراند چک ایرانی ها شش ماه طول میکشه؟!
    میدونم آفیسر میتونی بکگراند چک را expedite کنه اگر کیس زمان حساسی مثل گرین کارت لاتاری هست. البته اونم دو سه ماه از انگشت نگاریش گذشته و به نظر کافیه. کیس با کیس هم فرق داره. بعضیا رشته حساس هستند یا یه چیزی تو بکگراندشون هست یا تشابه اسمی به یه نفر دیگه دارند و بکگراند چکشون بیشتر طول می‌کشه مخصوصا اگر از کشور حساس باشند.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

QUOTE=manitl;2617410]4]

ممنون بابت اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید٬ سوالی که دارم این هست؛ تمام مواردی که گفتید اشخاص سوریه ای و ایرانی از داخل خاک آمریکا اقدام کردند یا اینکه بعضی از موارد از خارج از خاک آمریکا هم اقدام کردند و موفق شدند!؟[/QUOTE]

نه من همه مواردی که گفتم از خاک آمریکا بودند.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

[QUOTE=bestofbestzizi;2617462]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها

میدونم آفیسر میتونی بکگراند چک را expedite کنه اگر کیس زمان حساسی مثل گرین کارت لاتاری هست. البته اونم دو سه ماه از انگشت نگاریش گذشته و به نظر کافیه. کیس با کیس هم فرق داره. بعضیا رشته حساس هستند یا یه چیزی تو بکگراندشون هست یا تشابه اسمی به یه نفر دیگه دارند و بکگراند چکشون بیشتر طول می‌کشه مخصوصا اگر از کشور حساس باشند.
    بله. درسته.
    من فکر میکنم تو کیس های گرین کارت local field office که پرونده اونجا بررسی میشه تقریباً 90 درصد تعیین کننده سرنوشت فرده. فقط 10 درصدش به بک گراند چک و اینجور چیزا ربط پیدا میکنه.

Junior Member

سلام بچه ها

کسی می دونه علت اینکه سفارت محل مصاحبه رو عوض می کنند چیه؟

من آنکارا انتخاب کرده بودم، ولی حالا برام نامه اومده محل مصاحبه ابوظبیه!!!

ابوظبی خوبه یا بده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    سلام بچه ها

کسی می دونه علت اینکه سفارت محل مصاحبه رو عوض می کنند چیه؟

من آنکارا انتخاب کرده بودم، ولی حالا برام نامه اومده محل مصاحبه ابوظبیه!!!

ابوظبی خوبه یا بده؟!
    تو کیس های مهاجرتی مثل لاتاری اینکه چه سفارتی باشید اصلاً مهم نیست. ولی مثلاً تو کیس های دانشجویی بعضاً مشاهده میشه که رفتار آفیسرا تو بعضی سفارتخونه ها غیر طبیعیه و الکی ریجکت میکنند. از اون گذشته چیزیه که خودشون تعیین کردن و از عهده شما هم خارجه. حالا خوب یا بد بودنش چه فرقی به حال شما میکنه؟

یه سوال. کیس نامبرتون حدودی چنده که اینقدر دیر میرید مصاحبه؟

Junior Member

با سلام وقتتون بخیر،من هم از برندگان ۲۰۲۰ هستم و حدود ۳ هفته قبل که باشه 7 jun فرم DS رو پر کردم الان باید منتظرم ایمیل kentaki باشم که چه مدارکیو باید ارسال کنم و بعد از اون تاریخ مصاحبه مشخص میشه؟ معمولا چه مقدار این مراحل طول میکشه من casuber هم هست 9000
    ممنون میشم جواب این جانب را بدهید 🌹

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadfd نمایش پست ها
    با سلام وقتتون بخیر،من هم از برندگان ۲۰۲۰ هستم و حدود ۳ هفته قبل که باشه 7 jun فرم DS رو پر کردم الان باید منتظرم ایمیل kentaki باشم که چه مدارکیو باید ارسال کنم و بعد از اون تاریخ مصاحبه مشخص میشه؟ معمولا چه مقدار این مراحل طول میکشه من casuber هم هست 9000
    ممنون میشم جواب این جانب را بدهید ������
    هنوز خیلی زوده در مورد بولتن ویزاهای 2020 صحبت کنیم ولی احتمالاً سال بعد همین موقع ها یا دیرتر وقت مصاحبه میگیرید یعنی سه چهار ماه مونده به بسته شدن پرونده لاتاری 2020.

تو کیس های مهاجرتی مثل لاتاری اینکه چه سفارتی باشید اصلاً مهم نیست. ولی مثلاً تو کیس های دانشجویی بعضاً مشاهده میشه که رفتار آفیسرا تو بعضی سفارتخونه ها غیر طبیعیه و الکی ریجکت میکنند. از اون گذشته چیزیه که خودشون تعیین کردن و از عهده شما هم خارجه. حالا خوب یا بد بودنش چه فرقی به حال شما میکنه؟

سلام الان برای مصاحبه ایرانیا خیلی دیره ولی فکر کنم از ترکیه بهتره.

Junior Member

هنوز خیلی زوده در مورد بولتن ویزاهای 2020 صحبت کنیم ولی احتمالاً سال بعد همین موقع ها یا دیرتر وقت مصاحبه میگیرید یعنی سه چهار ماه مونده به بسته شدن پرونده لاتاری 2020.
    ممنون از پاسختون،این یعنی اینکه حتی این ایمیلی که میدن فلان مدرک رو میخوایم هم یک سال دیگس؟ یا اون ایمیل باید الان بیاد و ایمیل برسی و وقت مصاحبش حد اقل بیوفته ۱۰ ۱۱ ماه دیگه درسته؟

Junior Member

کیس نامبرم 9XXX هست.
    درست میگید. خودشون انتخاب کردن و فرقی به حالم نمی کنه خوب باشه یا بد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)