صفحه 127 از 148 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    نه ازدواج بعد از پر کردن فرم و ثبت نام به خودی خود و از نظر قانونی مشکلی نداره فقط قاعدتا باید آفیسر رو به نوعی در مورد صوری نبودن ازدواج قانع کنید و طبیعتا ریسک بیشتری داره
    آهان منظورم همین بود چجوری باید قانعشون کرد که ازدواج صوری نیست؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    آهان منظورم همین بود چجوری باید قانعشون کرد که ازدواج صوری نیست؟
    سلام خواستین برین عکس های عروسی و مراسم نامزدی وسفرهایی که رفتین و... را با خود داشته باشین.عکسهایی که نشان میدهد با هم هستین.عقدنامه و .... که جزو اصلی ها است.حساب بانکی مشترک هم بد نیست داشته باشید.موفق باشین.اگر مجردی ویزا بگیرین کلی دردسر خواهید داشت و مخارجتون بعدا زیاد میشه چون بعدا ویزای f2aمیشه و 553 دلار هزینه فرم و.... خواهد شد و حداقل دو سال انتظار همسرتون.پس همین الان که فرم میفرستین تغییر وضعیت را اعلام و مدارک لازم را ضمیمه و انجام دهید .اشتباه نکنید یک وقت مجردی بگیرین که کلی اذیت میشین تا چند سال.

دوستان سلام. سوال بسیار مهمی دارم که اگر ممکنه دوستان راهنمایی ام کنید. کیس نامبر من بین 10 تا 11 هزار در لاتاری 2020 هست. هنوز هم فرم DS 260 رو ارسال نکردم چونکه بین دو تا راه حل واقعا سر در گم شدم.
    راه حل 1 ) با توجه به اینکه کیس نامبرم بالاست و حدود خرداد ماه سال آینده مصاحبه میشم، آیا برای ویزای دانشجویی اقدام کنم و قبل از مصاحبه لاتاری خودمو به خاک امریکا برسونم (آیا بک گراند چک مشکل ایجاد نمیکنه؟) ؟؟

راه حل 2 ) با فرض اینکه جاب آفر داشته باشم، آیا سراغ ویور برم (زمانبندی این مسیر رو واقعا نمیدونم.) ؟
    لطفا راهنمایی کنید کدام مسیر طولانی تر هست؟ هزینه کدام مسیر بیشتر هست؟ کدوم مسیر شانس ویزا شدن بیشتر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان, امروز ایمیلی از سفارت آنکار دریفات کردم که مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه را برای خدوم نفرات همراه به تفکیک گفته یک موضوعی که متوجه نشدم متن زیر است .
    Bank statements, Should show account balance and transaction history for the previous six months
    یعنی علاوه به موجودی حساب باید گردش مالی شش ماه گذشته هم از بانک بگیریم ؟ مگر فقط موجودی حساب کافی نیست ؟
    مثل تاکسی های ایران پول خرد ندارند چون تو ایمیل گفتند "please bring exact change"
    کارت ملی هم علاوه به شناسنامه می خواهند "National ID Card (Kart-e Melli)"
    دوستان كسي در خصوص سوال ام در مورد تمكن مالي اطلاعاتي نداره راهنمايي كنه ؟
    ممنون مي شوم اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي بفرماييد چون اين هفته بايد نامه بانك را بگيرم

[QUOTE=maya1385;2618675]دوستان كسي در خصوص سوال ام در مورد تمكن مالي اطلاعاتي نداره راهنمايي كنه ؟
    ممنون مي شوم اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي بفرماييد چون اين هفته بايد نامه بانك را بگيرم[/Q

سلام دوست عزیز ببین من یک سپرده یک ساله داشتم بعد گواهی مالی اونو از بانک آینده گرفتم که به دلار 4200 گواهی انگلیسی دادن و مبلغش هم بالا شد و تاریخ هم از زمان افتتاح حساب زد که خوب تا اون موقعبیش از شش ماه میشد. چون اگر بخواهی گردش مالی حساب جاری را بگیری که کم میشه وفقط بازاری باید باشی که گردش مالی داشته باشید در حد مثلا 100 میلیون تو ماه. همون سپرده رو ببر اگر دارین .من که به مشکل نخوردم .من ترکیه رفتم.تجربه من این بود امیدوارم کمک کرده باشم.

Junior Member

سلام دوستان کیس نامبر حدود 7000 کی وقت مصاحبه اش میشه ؟ برای لاتاری 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    بولتن ویزاهای هر سال با سال دیگه فرق میکنه ولی اگه 2019 بود فردی با کیس نامبر شما ماه May به بعد دعوت به مصاحبه میشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    ما امسال شماره کیس حدود شما داریم ولی طبق ویزا بولتن دعوت نشدم در حالی که از ابتدا تمام مراحل را سر وقت و کامل انجام داده بودیم و آنلاگ هم نکرده بودیم مصاحبه ما افتاد اول مرداد . برای ایرانی ها بدلیل شرایط حاکم روند کمی طولانی تره

Junior Member

[QUOTE=ARTIANA;2618713]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    دوستان كسي در خصوص سوال ام در مورد تمكن مالي اطلاعاتي نداره راهنمايي كنه ؟
    ممنون مي شوم اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي بفرماييد چون اين هفته بايد نامه بانك را بگيرم[/Q

سلام دوست عزیز ببین من یک سپرده یک ساله داشتم بعد گواهی مالی اونو از بانک آینده گرفتم که به دلار 4200 گواهی انگلیسی دادن و مبلغش هم بالا شد و تاریخ هم از زمان افتتاح حساب زد که خوب تا اون موقعبیش از شش ماه میشد. چون اگر بخواهی گردش مالی حساب جاری را بگیری که کم میشه وفقط بازاری باید باشی که گردش مالی داشته باشید در حد مثلا 100 میلیون تو ماه. همون سپرده رو ببر اگر دارین .من که به مشکل نخوردم .من ترکیه رفتم.تجربه من این بود امیدوارم کمک کرده باشم.
    ممنون از راهنمایی شما .
    امروز رفتم بانک ملی برای نامه تمکن مالی . دو نوع نامه تمکن مالی دارند یک نامه که فقط موجودی را به ریال اعلام میکنه و در ادامه نرخ دلار ۴۲۰۰ را برای تبدیل به دلار اعلام میکنه و نامه دیگر که از سه ماه قبل یا ۶ ماه قبل بر اساس درخواست مشتری در یک جدول علاوه بر موجودی ، debit و کل واریزی به حساب را هم اعلام میکنه و اینطور نیست که پرینت حساب را بدهند و کلیه واریز ها و برداشت ها توش باشد . ولی باز هم به ریال و در ادامه نرخ دلار دولتی را می نویسه . ولی بیشتر بانک های دیگه علاوه بر اعلام به ریال و نرخ نرخ دلار دولتی ، مقدار دلاری را هم تو متن نامه می نویسند ولی بانک ملی اینکار را نمی کنه و میگه خودشان با یک تقسیم می تونند انجام بدهند . بدلیل اینکه این حساب قدیمی بود گردش داشت خواستیم ازش استفاده کنیم و حالا هم نمی تونستیم بریم حساب دیگه ای باز کنیم . امیدوارم تجربه ما برای دوستان مفید باشه

سلام دوستان نامه تمکن مالی رو چه زمانی باید بگیریم دو ماه مونده به قرار مصاحبه یا 8 ماه مونده به مصاحبه هم میشه گرفت بخاطر این میگم چون الان پول تو کارتم هستش معلوم نیست تا 8 ماه دیگه باشه یا نه گفتم اگر اوکی هستش الان برم نامه تمکن مالی رو بگیرم و 8 ماه دیگه که روز مصاحبه هستش ببرم ایراد میگرن یا نه یا میشه با بانک بگم تاریخ 8 ماه دیگرو بزنه اصلا شدنی هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)