صفحه 13 از 148 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

ممنون از راهنمايي شما
    يك ايميل به Kentucky Consular Center زدم آنها هم گفتن كه بعدا مي تونم فرم را انلاك كنم ولي نگفتن تا چه زماني براي پر كردن فرم وقت دارم
    اگر زودتر فرم را پر كنم تاثيري در وقت مصحابه و نتيجه كار داره ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من امسال برنده شدم با کیس نامبر 7500
    الان باردار هستم آیا می تونم تا دو هفته دیگه که نی نی به دنیا می یاد برای پر کردن فرم DS-260 صبر کنم . و اگر الان پر کنم بعدا می تونم اطلاعات بچه را اضافه کنم ؟
    سلام. قطعا بهتره بعد ازگرفتن شناسنامه و ترجمه اون فرم رو پر کنید چون بعدا Unlock کردن دردسر خودشو داره. حالا حالاها وقت دارید اونم با این case number. موفق باشید. اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم
    ویرایش توسط ahmadpashaei : May 19th, 2018 در ساعت 10:11 AM
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم.

در قسمتی که اطلاعات شغل/تحصیلات گذشته رو می خواد، منظور از "تحصیلات" دوره هایی هست که گذروندیم؟
    ((دوره منظورم کارآموزی و دوره های آموزشی دیگست که حقوقی بابتش نگرفتیم .مثلا من یه دوره کارآموزی نظارت ساختمان گذروندم تا بتونم پروانه اشتغال نظارت بگیرم.))

اصلا این چیزا رو باید بنویسیم؟ یا این فقط شامل سابقه اشتغال میشه؟

کجا رو میگین؟ اون بخش Work/Education/Training Information رو میگین؟ اگر اونجاست که با پرسیدن شغلتون شروع میشه اگر شاغلین مینویسین و اگر دانشجویین بازم می نویسین و آدرس رو میدین اما بعدش یک قسمت داره می پرسه چند تا موسسه آموزشی تا حالا شرکت کردین که اون مال دانشگاه و مدرسه از جدیدترین به قدیمی ترین هست. البته توجه داشته باشید که وضعیت فعلیتون رو در شمارش دوباره حساب نکنید.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_rad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی خانواده ما پدرم برنده شدن امسال،فقط کیس نامبر 11000 هست، خواستم ببینم چقدر جای امیدواری هست برای دریافت ویزا؟
    سلام. طبق روال سالهای گذشته متاسفانه به مصاحبه دعوت نمیشن ولی بازم احتمالات هست. پس حتما روال رو طی کنید یا از یک فرد خبره کمک بگیرین. البته منظورم وکیل های بیسواد مفتخور نیست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان چند تا سوال داشتم لطفا کمکم کنید-برنده لاتاری ۲۰۱۹ شدم با کیس **۵۰
    ۱-سربازیم ۱ اسفند ۹۶ تموم شد..کارتم هنوز نیومده..با برگه پایان خدمت موقت میشه پاسپورت گرفت؟
    ۲- پاسپورت برای فرم ds260 الزامیه؟
    ۳-اگه کارتم دیرتر بیاد و من فرمو تا یه ماه دیگه پر نکنم مشکل پیش نمیاد؟
    ۴-من ۲ماه یه شرکت پیمان کاری مربوط به نفت میرم سر کار..مشکل برام پیش میاد بگم شرکت نفت کار میکنم؟ اگه نگم کار میکنم اشکال داره؟
    سلام، تبریک میگم چون شماره CASEتون خوبه و احتمال دعوت به مصاحبه زیاده. سوالاتتون رو دوستمون جواب دادن ولی من نکته ای رو اضافه می کنم که اولین current case numbers در سپتامبر اعلام میشه که باید از اکتبر برای مصاحبه برن پس اصلا استرس نداشته باشین چون زمان مصاحبه بر اساس شماره شماست نه ترتیب پر کردن فرم. بنابراین اصلا نیاز نیست فرم رو پر کنید البته اگرررر کارتتون مثلا تا دو سه ماه دیگه میاد. شما الان باید برای کارهای دیگه ای مثل مدیکال و هزینه ها و ... برنامه ریزی کنید. در مورد سوال آخرتون هم هیچ چیز قطعیت نداره و نباید دروغ گفت اما نکاتی وجود داره که در پر کردن فرم و مصاحبه باید بلد باشید تا مشکلی پیش نیاد. گرچه وضعیت شما جوریه که اگر پنهان کنید هم با توجه به نداشتن کارت پایان خدمت اصلا مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه شما کلیرنس بخورید و بعد اونا در تحقیقاتشون جایی و یجوری اسمتون رو پیدا کنن و بفهمن که اونم احتمالش کمه یا اصلا ما اطلاعی نداریم روالش رو.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    با سلام
    یه ماه میرم سر کار و بیمه هم برام رد شده..ولی چون مربوط به نفته نمیخوام تو فرم ds260 بنویسم
    مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام. تبریک میگم. شماره کیستون چند هزار هست؟ (به صورت **XX ذکر کنید) اگر بین فارغ التحصیلی و کار فاصله نباشه یا اولین کارتون باشه مشکلی پیش نمیاد ولی کلا عادت نکنید به عدم صداقت. طبعاتش به خصوص در آمریکا خانمان بر انداز هست واقعا. میشه با مصاحبه و مدارک درست ضریب احتمال ویزا رو ماکزیمم کرد. موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشگاه های آمریکا اپلی می کنم. اگر ویزای لاتری را گرفتم، می تونم به عنوان مهاجر برم درسم را شروع کنم؟
    موقع اپلی به دانشگاه می گم که اینترنشنال هستم، ولی موقع ثبت نام ممکنه با ویزای مهاجرتی وارد شده باشم.
    سلام تبریک میگم. اگر قبل از ورود به آمریکا دارای ویزای لاتاری بودین که روند رفتنتون هم متفاوت از ویزای F1 خواهد بود. در صورت داشتن ویزای لاتاری شما به عنوان دانشجوی out of state آمریکایی محسوب میشین و شهریتون خیلی کمتر از حالت فعلی شماست. بعد از یکسال اقامت در ایالت هم میتونید به عنوان in state شهریه بپردازید. ضمنا شما میتونید از همین اول کار هم از کمک هزینه های دولتی برخوردار بشین و اگر به کالج برید که کلا بیشتر خوش به حالتونم میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    کجا رو میگین؟ اون بخش Work/Education/Training Information رو میگین؟ اگر اونجاست که با پرسیدن شغلتون شروع میشه اگر شاغلین مینویسین و اگر دانشجویین بازم می نویسین و آدرس رو میدین اما بعدش یک قسمت داره می پرسه چند تا موسسه آموزشی تا حالا شرکت کردین که اون مال دانشگاه و مدرسه از جدیدترین به قدیمی ترین هست. البته توجه داشته باشید که وضعیت فعلیتون رو در شمارش دوباره حساب نکنید.
    بله. همون بخش رو میگم. من فرم رو خودم باز نکردم هنوز ولی توی فایل راهنما دیدم که Work/Education/Training Information یه بخش current داره و یه بخش previous. واسه اون کارنت که من نه الان شاغلم نه دانشجو. سوالم واسه بخش گذشته هست. علاوه بر سابقه کار باید دوره های آموزشی جدا از دانشگاه هم وارد کنیم مثل کارآموزی؟ در مورد مدارک دیگه مثل پروانه اشتغال نظام مهندسی چی؟ اینا جزو Training محسوب میشه یا نمیشه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم. شماره کیستون چند هزار هست؟ (به صورت **XX ذکر کنید) اگر بین فارغ التحصیلی و کار فاصله نباشه یا اولین کارتون باشه مشکلی پیش نمیاد ولی کلا عادت نکنید به عدم صداقت. طبعاتش به خصوص در آمریکا خانمان بر انداز هست واقعا. میشه با مصاحبه و مدارک درست ضریب احتمال ویزا رو ماکزیمم کرد. موفق باشید
    شماره کیسم 50xx هستش..چون مربوط به نفته نمیخوام بگم میرم سر کار..با توجه به اینکه یه ماه میرم
    برای پر کردن فرم ds داشتن گذرنامه واجبه؟

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    پس اگه تا ۱۰ روز دیگه بفرستم فرم مشکل پیش نمیاد؟
    چون کارم مرتبط با نفت و به ماه میرم نمیخوام بگم..فقط بیمه برام رد شده مشکل ساز نیست؟
    ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)