صفحه 132 از 148 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_7770 نمایش پست ها
    من الان چه کار کنم ویور رو خودم هم میتونم بنویسم؟ تمپلیت داره؟موسسه به من گفتن یا ما مینویسیم یا آفیسر ! ممکنه آفیسز ویور بنویسه؟ ممکنه نوشتن کس دیگه ای تاثیری تو قبول شدنش داشته باشه؟
    ویور نوشتنی نیست که.. داشتنیه.. نامه که نیست بگید یه نامه مینویسم طبق این تمپلیت و بهشون میدم اونا هم از قانونشون چشم پوشی میکنن !!
    ویور داشتن یعنی اینکه یا فامیل درجه یک (پدر مادر خواهر برادر) اونجا داشته باشی که نرفتنت باعث ضرر و مشکل افتادن اونها میشه یا یک درخواست کار معتبر از اونجا داشته باشی که مثلا شما یه تخصص منحصربفرد داری و یه شرکتی یکی با تخصص شمارو تو کل آمریکا پیدا نکرده و میخواد شمارو از خاورمیانه برداره بیاره اونجا ...
    من نمیفهمم این شرکتا با هزار دلار چجوری ویور جور میکنن.. اگه با هزار دلار میشه خواهر مادر تو آمریکا پیدا کرد من همین الان 10 تاشو میخرم
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=arioamir;2616314]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها

شما وکیل گرفتین برای ویور؟
    خير خواهرم اونجاست و سيتيزن هست

Junior Member

سلام دوستان، من رفتم مصاحبه و در آخر گفت باید بره واشنگتن جواب بیاد. من خواهرم سیتیزن هستند و فکر میکردم شامل ویور شدم. در دو برگه ای که به من دادند صفحه اول AP و صفحه بعد 21F بود. نمیدونم ریجکت شدم یا شامل قانون تراول بن شدم یا پرونده باید بررسی عمیقتری بشه و بعد ویور بشم. مگر الان هستند کسایی که منتظر تغییر قانون ترامپ بشن؟ شنیدم یا ریجکت میشن یا برای بررسی میره واشنگتن. اگر بره واشنگتن یعنی ویوری. حالا آفیسر گفت برای منو میفرسته واشنگتن ولی نزد ویور.... خواهشا راهنماییم کنید ممنون

Junior Member

یعنی الان برادر شوهر منم آمریکا هست ویو میشم؟

Junior Member

دوستان خواهشا و لطفا ميشه در مورد برگه هايي كه بعد از مصاحبه بهتون دادند بگين، اينكه چه معني داره و كي آپديت شدين؟ همون روز بعد از مصاحبه يا روز بعد يا ..... و اينكه هر مدوم يعني چي؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

برای من هفته پیش ایمل اومد مدارک میخواد منتهی سوپیششینم تو شرکت ماله پارسال همونو بدم ترجمه ؟؟؟؟ هرچند بعید میدونم ویزایی صادر شه با این وضع دلار شایدم نرم ولی فعلا بفرستم ببینم کی نوبتم میشه البته با توجه به کیسم که خیلی پایین حدود 300 شماره کیسم فکر کنم خیلی زود نوب مصاحبه شه
    حالا یه سوال من اگه یکم دیرتر بفرستم جواب ایملشونو مثلا ماه دیگه مشکلی نداره ؟؟؟؟ چون نوشته تا مدارک و نفرستیم شامل گرفتن وقت سفارت نمیشین

Junior Member

[QUOTE=EHSANBLUE;2623341]برای من هفته پیش ایمل اومد مدارک میخواد منتهی سوپیششینم تو شرکت ماله پارسال همونو بدم ترجمه ؟؟؟؟ هرچند بعید میدونم ویزایی صادر شه با این وضع دلار شایدم نرم ولی فعلا بفرستم ببینم کی نوبتم میشه البته با توجه به کیسم که خیلی پایین حدود 300 شماره کیسم فکر کنم خیلی زود نوب مصاحبه شه
    حالا یه سوال من اگه یکم دیرتر بفرستم جواب ایملشونو مثلا ماه دیگه مشکلی نداره ؟؟؟؟ چون نوشته تا مدارک و نفرستیم شامل گرفتن وقت سفارت نمیشین[/QUOTE
    به من موسسه گفت اصلا سو پیشینه لازم نیست برا مدارک به من ایمیل زده بودن ولی من تازه تیر ایمیل رو دیدم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

Smile پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

[QUOTE=sara_7770;2623360]
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSANBLUE نمایش پست ها
    برای من هفته پیش ایمل اومد مدارک میخواد منتهی سوپیششینم تو شرکت ماله پارسال همونو بدم ترجمه ؟؟؟؟ هرچند بعید میدونم ویزایی صادر شه با این وضع دلار شایدم نرم ولی فعلا بفرستم ببینم کی نوبتم میشه البته با توجه به کیسم که خیلی پایین حدود 300 شماره کیسم فکر کنم خیلی زود نوب مصاحبه شه
    حالا یه سوال من اگه یکم دیرتر بفرستم جواب ایملشونو مثلا ماه دیگه مشکلی نداره ؟؟؟؟ چون نوشته تا مدارک و نفرستیم شامل گرفتن وقت سفارت نمیشین[/QUOTE
    به من موسسه گفت اصلا سو پیشینه لازم نیست برا مدارک به من ایمیل زده بودن ولی من تازه تیر ایمیل رو دیدم!
    تا اونجاییکه من خوندم نوشته مدارک تولد که همون شناسنامه است .... سو پیشینه نوشته گواهی پلیس برای افراد 16 سال به بالا برای همه کشورها(البته من خوندم قبلا که برای ایران سو پیشینه لازم نیست چون این یه ایمیل کلی برای همه کشورها میره شاید اینم توش بوده برای ما ....
    کپی پاسپورت------ سوابق خدمتی که نشان میده کجا خدمت کردی برای پسرا------
    ایتم اخرشم اگه محکومیتی چیزی داشتین کپی رای دادگاه و براشون بفرستیم

یه خانم به همراه فرزندش که آپریل آنکارا مصاحبه داشتن کلیر شدن ولی همسرشون همچنان تو AP. احتمال میدن به خاطر سربازی سپاه باشه. مادرشون آمریکا هستن که میتونه ویور خیلی محکمی باشه.

Junior Member

پس به اونایی که میگن بخاطر قانون ترامپ رد هستی و AP صفحه اول هم نمیزنن و صفحه دوم 212F هست چی؟ اونها رد هستند ولی نمیفهمم با این AP هایی که صفحه اول میزنن ولی صفحه دوم 212F هست چه فرقی دارن؟ تازه گفتند برای بررسی باید بره واشنگتن جواب بیاد. نمیفهمم یعنی چی؟ من ویور خواهرم هم داشتم.توی سایت CEACE رفیوز هستم و همچنان آپدیت میخورم ولی تو سایت ترکیه INTERVIEW SCHEDULED همان روز رو دارم . لطفا راهنمایی کنید. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)