صفحه 133 از 148 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من تقریبا یه هفته پیش تو ایروان مصاحبه داشتم و ویور هم برده بودم و آفیسر تنها به چند برگ از اون بسنده کرد و بقیه رو بهم برگردوند.
    چند بار گفت که خیلی خیلی امکانش زیاده که اکتبر برسه و پروندم باطل بشه و در آخر اون نامه معروف رد بخاطر 212f رو بهم داد و تیک دومش رو زد و گفت میره واشنگتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ffrreeee نمایش پست ها
    من تقریبا یه هفته پیش تو ایروان مصاحبه داشتم و ویور هم برده بودم و آفیسر تنها به چند برگ از اون بسنده کرد و بقیه رو بهم برگردوند.
    چند بار گفت که خیلی خیلی امکانش زیاده که اکتبر برسه و پروندم باطل بشه و در آخر اون نامه معروف رد بخاطر 212f رو بهم داد و تیک دومش رو زد و گفت میره واشنگتن.
    ویورتون چی بود ؟؟؟
    ماکه ویور نداریم کلا صفر شانسمون برای حتی ap

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    از دوستان 2019کسی با جاب آفر سفارت آنکارا ویزا گرفته ؟

Junior Member

سلام دوستان
    علاوه بر تمکن مالی، گردش حساب بانکی هم برای ارائه به سفارت نیاز هست؟
    اگر هست گردش حساب باید چند ماهه باشه؟ و حداقل مبلغش برای دونفر چقدر باید باشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    یه خانم به همراه فرزندش که آپریل آنکارا مصاحبه داشتن کلیر شدن ولی همسرشون همچنان تو AP. احتمال میدن به خاطر سربازی سپاه باشه. مادرشون آمریکا هستن که میتونه ویور خیلی محکمی باشه.
    سلام این خانم کدوم سفارت رفتن؟بعیده این قدر زود جواب گرفتن.شاید همونی که ابوذبی بوده حوالی شش هزارو هفتصد اینا بودن.دو برگه میدن اولی که دو بند است برگه ویور است.که برای افراد دارای ویور دومی تیک میخوردو دومی که نوشته هadministrating processinge همون Ap
    است.معمولا اول سایت ترکیه اپ دیت میشه بعد سایت واشنگتن یا همونceusc.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام این خانم کدوم سفارت رفتن؟بعیده این قدر زود جواب گرفتن.شاید همونی که ابوذبی بوده حوالی شش هزارو هفتصد اینا بودن.دو برگه میدن اولی که دو بند است برگه ویور است.که برای افراد دارای ویور دومی تیک میخوردو دومی که نوشته هadministrating processinge همون Ap
    است.معمولا اول سایت ترکیه اپ دیت میشه بعد سایت واشنگتن یا همونceusc.
    نوشتم دیگه. سفارت آنکارا بوده. به نظر میرسه از جولای به بعد یه اتفاقاتی تو نحوه بررسی ویورها افتاده. اونایی که تو آمریکا فامیل درجه یک داشته باشن شانسشون خیلی میره بالا. دور و بر 25 آگوست آمار ویزاهای صادر شده جولای منتشر میشه. اون موقع میشه نظر داد که اوضاع تغییر کرده یا نه.

Junior Member

بهرحال دیگه فرقی نمیکنه. حتی به احتمال معاف شدن هم دیگه امکانش خیلی کمه قبل از سی ام سپتامبر پرونده ماها بررسی بشه و جوابش بیاد. دوستان میگن که پرونده هشت نه ماه تو واشنگتن بوده و جوابش نیومده. واقعا مگر معجزه ای اتفاق بیفته که به ما برسه بررسی ویور.

Junior Member

دوستانی که ویورشون به جریان افتاده لطفا بگید چه مدتی بعد از مصاحبه شون اولین آپدیت کیسشون خورده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

دوستان یه سوال فرعی البته شاید سوالم خیلی عجیب باشه من امثال اسمم در اومده و با این وضع عمرا ویزا در کار نیست سوال اینه کساییکه غاسمشون در میاد دیگه از سیستم کنار گذاشته میشن و تو سال های بعد تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن البته میدونم سیستم قرعه کشی یصورت کامپیوتری هست کسی هم دقیق از مکانیزمش خبر نداره ولی کلا گفتم شاید کسایی بدونن یا تجربه داشته باشن ( یعنی اعتماد بنفسم میخوام بگم در این حده ها من سال اولم که شرکت کردم و اسمم همین سال در اومد گفتم شاید سال دیگم باز شرکت کنم خخخخخخخ

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSANBLUE نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فرعی البته شاید سوالم خیلی عجیب باشه من امثال اسمم در اومده و با این وضع عمرا ویزا در کار نیست سوال اینه کساییکه غاسمشون در میاد دیگه از سیستم کنار گذاشته میشن و تو سال های بعد تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن البته میدونم سیستم قرعه کشی یصورت کامپیوتری هست کسی هم دقیق از مکانیزمش خبر نداره ولی کلا گفتم شاید کسایی بدونن یا تجربه داشته باشن ( یعنی اعتماد بنفسم میخوام بگم در این حده ها من سال اولم که شرکت کردم و اسمم همین سال در اومد گفتم شاید سال دیگم باز شرکت کنم خخخخخخخ
    میتونید سال های بعد هم شرکت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)