صفحه 139 از 148 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، من متوجه نمیشم از اینکه میگین AP هستیم و خیلی منتظریم؟ منظورتون توی سایت CEACE زده AP یا برگه ای که آخر مصاحبه دادن؟ آخه من تو سایت CEACE ای پی هستم و شنیدم اگر تو CEACE ای پی بشی زود کلیر میشی!!! درسته؟؟؟؟ مراحل و معانی این دو ای پی متفاوته؟؟؟
    سلام اول تو سایت ترکیه میزنه بعد چند ماه تو سایت ceas و در اون سایت میگن حداکثر 6 ماه طول میکشه .بستگی به این داره که تو ایران شغل دولتی داشتی ؟کجا سربازی کردی؟.... کیس با کیس فرق میکنه اگر ویور دارین و ای پی خوردین وتو سایت امریکا ceas ای پی هستید adminstrating proscessing بستگی به شرایطون انشالله تا این چند ماهه کلیر شوید.برای من سه ماه ویور و از ژانویه رفت سایت مذکور.هر وقت تو اون سایت email/letterدر مرحله apشد email or letter تقریبا دو روز بعد جوابتون کلیر میشه.
    در

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid8687 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ، من لاتاري سال ٢٠٢٠ برنده شدم، چند تا سوال بسيار مهم داشتم كه ممنون ميشم دوستان كمك كنن:
    ١. من شرايط رفتن به امريكا را براي دوره تحقيقاتي و يا تحصيل در مقطع پست دكتري داشتم و مي خواستم بعد از قبولي در لاتاري براي جلوگيري از تراول بن امريكا برم كه مصاحبه لاتاري خودم را اونجا انجام بدم! ولي با چند وكيل صحبت كردم كه در امريكا بودن و گفتن اين كار ريسك بسيار بالايي داره؟؟ كسي را ديده ايد تجربه اين راه را داشته باشه؟؟ يعني ايران بوده و براي مصاحبه لاتاري با ويزاهاي f1 و j1 امريكا رفته باشه و جواب گرفته باشه؟
    ٢ ٠ اگه كسي سابقه كار به صورت ساعتي با يكي از مجموعه هاي زير نظر وزارت دفاع را در سال ها خيلي قبل داشته باشد، حتما در هنگام فرم پر كردن بيارد؟؟؟
    اگه نيارد مشكلي پيش مي ايد؟؟؟
    ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند
    با تشكر
    اگر تویه وبسایت وزارت دفاع اسمت هست یا یه جایی تو اینترنت هستی باید تو رزومه بیاری. در غیر این صورت نیازی نیست.
    میتونی با j یا f بیای آمریکا اما تا ۹۰ روز نمیتونی برای گرین کارت اپلای کنی.
    اگر با حساب زمانی که برای ویزا لازم داری و اون ۹۰ روز میبینی هنوز میتونی بیای و گرین کارت بگیری تلاش کن بیای امریکا

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

دوستان سلام،
    خانمی از بستگان من لاتاری 2019 رو برنده شده، در ماه جون در سفارت ارمنستان اینترویو شده و بهش در پایان آفیسر گفته که شامل ویور میشه اما باید بررسی بشه. من ساکن لس آنجلس هستم و براش همه چی فراهم کردم. ارمنستان این جریان AP رو نداره؛ میخواستم اگز از دوستان کسی ویزای لاتاری رو گرفته بگه چن وقته اومده براش؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaSetayesch نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    خانمی از بستگان من لاتاری 2019 رو برنده شده، در ماه جون در سفارت ارمنستان اینترویو شده و بهش در پایان آفیسر گفته که شامل ویور میشه اما باید بررسی بشه. من ساکن لس آنجلس هستم و براش همه چی فراهم کردم. ارمنستان این جریان AP رو نداره؛ میخواستم اگز از دوستان کسی ویزای لاتاری رو گرفته بگه چن وقته اومده براش؟ ممنونم
    به غیر از ویور داشتن پاسپورت کشور دیگه و فامیل درجه یک تو آمریکا ویورهای دیگه عملاً کارایی ندارن. AP ربطی به سفارت نداره. وقتی کسی درجا ویزا نمیگیره پرونده ش رو میفرستن مقر FBI تو واشینگتن برای بک گراند چک و خدا میدونه چقدر طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من گرین کارتم را همین چند روز پیش گرفتم.
    آرزوی موفقیت بیشتر.
    آخرش یکی تو فروم موفق شد...

Junior Member

با آرزوی سلامتی و پیروزی برای شما
    آیا می توانید بگویید که شرایط شما چگونه بوده که موفق شدید
    همچنین از تعداد کسانی که از طریق لاناری 2019 ویزا گرفتند کسی خبر دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed528 نمایش پست ها
    با آرزوی سلامتی و پیروزی برای شما
    آیا می توانید بگویید که شرایط شما چگونه بوده که موفق شدید
    همچنین از تعداد کسانی که از طریق لاناری 2019 ویزا گرفتند کسی خبر دارد؟
    چند پست بالاتر گفتن. ایشون زمان برنده شدن داخل خاک آمریکا دانشجو بودن و بنابراین از تراول بن خود به خود معاف بودن و پروسه اونایی که داخل خاک آمریکان به کل فرق میکنه.
    از نزدیک 4000 نفر برنده ایرانی تا الان فقط 39 نفر ویزای لاتاری گرفتن. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    چند پست بالاتر گفتن. ایشون زمان برنده شدن داخل خاک آمریکا دانشجو بودن و بنابراین از تراول بن خود به خود معاف بودن و پروسه اونایی که داخل خاک آمریکان به کل فرق میکنه.
    از نزدیک 4000 نفر برنده ایرانی تا الان فقط 39 نفر ویزای لاتاری گرفتن. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !
    با سپاس از شما
    من هفته اینده ارمنستان مصاحبه دارم و فامیل نزدیک هم ندارم و باتوجه به شرایط فکر می کنید ریسک مسیر سخت و هزینه ازرش دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid8687 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ، من لاتاري سال ٢٠٢٠ برنده شدم، چند تا سوال بسيار مهم داشتم كه ممنون ميشم دوستان كمك كنن:
    ١. من شرايط رفتن به امريكا را براي دوره تحقيقاتي و يا تحصيل در مقطع پست دكتري داشتم و مي خواستم بعد از قبولي در لاتاري براي جلوگيري از تراول بن امريكا برم كه مصاحبه لاتاري خودم را اونجا انجام بدم! ولي با چند وكيل صحبت كردم كه در امريكا بودن و گفتن اين كار ريسك بسيار بالايي داره؟؟ كسي را ديده ايد تجربه اين راه را داشته باشه؟؟ يعني ايران بوده و براي مصاحبه لاتاري با ويزاهاي f1 و j1 امريكا رفته باشه و جواب گرفته باشه؟
    ٢ ٠ اگه كسي سابقه كار به صورت ساعتي با يكي از مجموعه هاي زير نظر وزارت دفاع را در سال ها خيلي قبل داشته باشد، حتما در هنگام فرم پر كردن بيارد؟؟؟
    اگه نيارد مشكلي پيش مي ايد؟؟؟
    ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند
    با تشكر
    من خودم علاوه بر برنده شدن تو لاتاری عید امسال که برابر با ماه مارچ میشد رو واسه ویزای F1 رفتم ارمنستان و همراه با من حدودا 20 نفری ویزای F1 و J1 گرفتن.
    اما اگه از من میشنوی حتی یک کلمه هم از وزارت دفاع و سپاه و هسته ای و نفت و گاز و پتروشیمی و... ننویس..نه تو رزومه ات ، نه تو DS هات و نه تو پروفایلهای که تو جوامع مجازی داری اعم از فیس بوک و لینکداین و...

Junior Member

ممنون از راهنماييتون (pastill)
    مي تونم بپرسم در مصاحبه F1 حرفي از لاتاري شد يا نه؟
    پس ميشه گفت اگه با F1 يا J1 بشه بيام امريكا، احتمال زياد كار لاتاريم درست ميشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)