صفحه 14 از 148 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    اگر در امریکا خواستید در بخش صنعت نفتشون کار کنید و سابقه ارائه دادید اونموقع احتمال زیاد با این فرم مطابقت خواهند داد
    ممنون عزیز
    منظور من این بود که چون کارم مربوط به نفت و اونا حساسن رو نفت..با توجه به این که یک‌ماه. میرم سر کار و بیمه هم رد شده برام
    اگه ننویسم تو ds 260 که سر کار میرم مشکلی پیش میاد؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشگاه های آمریکا اپلی می کنم. اگر ویزای لاتری را گرفتم، می تونم به عنوان مهاجر برم درسم را شروع کنم؟
    موقع اپلی به دانشگاه می گم که اینترنشنال هستم، ولی موقع ثبت نام ممکنه با ویزای مهاجرتی وارد شده باشم.

اپلای دانشگاه با شرکت در لاتاری همخوانی نداره ، شما مثلا در ایران هستید و همزمان هم برای دانشگاه اپلای میکنید و هم لاتاری شرکت میکنید

در این صورت اگر در لاتاری قبول نشید ولی در اپلای پیشرفت کنید و به مصاحبه سفارت دعوت بشید ، چون اصل اپلای بر اینه که شما باید بعد از اتمام تحصیل برگردید به ایران لاتاری برای شما دردسر میشه و میگن خب اگر میخوای برگردی پس چرا داری لاتاری رو شرکت میکنی و شامل بند social tie خواهید شد

اگر که لاتاری رو قبول شدید که اون دیگه هیچ ولی بازم این رو در نظر داشته باشید که با قوانین مهاجرتی جدید شاید شانس لاتاری شما بسوزه و مسائل دیگه ای پیش بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي شما
    يك ايميل به Kentucky Consular Center زدم آنها هم گفتن كه بعدا مي تونم فرم را انلاك كنم ولي نگفتن تا چه زماني براي پر كردن فرم وقت دارم
    اگر زودتر فرم را پر كنم تاثيري در وقت مصحابه و نتيجه كار داره ؟

با توجه به case شما که می افته سال 98 شمسی فکر میکنم بهتره بعد از تولد بچه اقدام کنید

برای کیس شما این مدت زمان تاخیر مشکلی پیش نمیاره

انلاک کردن فرم در زمانی که شماره های شما نزدیکه اونا دارن قرار های مصاحبه ها رو هماهنگ میکنن داخل سفارت - اگر شما فرم رو انلاک کنید مصاحبه شما عقب می افته
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    ممنون عزیز
    منظور من این بود که چون کارم مربوط به نفت و اونا حساسن رو نفت..با توجه به این که یک‌ماه. میرم سر کار و بیمه هم رد شده برام
    اگه ننویسم تو ds 260 که سر کار میرم مشکلی پیش میاد؟
    مسئولیت عدم صداقت بر عهده خود شماست

مطلبی خوندم در مورد کسی که یک ماه اموزشی دوره چتربازی ارتش رفته بود و این مسئله رو در فرم عنوان نکرده بود چون طرف در همون 1 ماه پشیمون میشه و انصراف میده و میاد بیرون

سفارت این موضوع رو فهمیده بود و طرف رو ریجکت کرده بودن

شما سربازی رفتید ؟ یا مدرک فوق لیسانس دارید ؟ چون در صورت سربازی که حتما ap میشید و در مورد فوق لیسانس بسته به رشته شما ممکنه ap بشید پس نوشتن این سابقه کار هم تفاوت زیادی نمیکنه
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم. اگر قبل از ورود به آمریکا دارای ویزای لاتاری بودین که روند رفتنتون هم متفاوت از ویزای F1 خواهد بود. در صورت داشتن ویزای لاتاری شما به عنوان دانشجوی out of state آمریکایی محسوب میشین و شهریتون خیلی کمتر از حالت فعلی شماست. بعد از یکسال اقامت در ایالت هم میتونید به عنوان in state شهریه بپردازید. ضمنا شما میتونید از همین اول کار هم از کمک هزینه های دولتی برخوردار بشین و اگر به کالج برید که کلا بیشتر خوش به حالتونم میشه
    یعنی وقتی نتیجه پذیرش دانشگاه اومد، بهشون بگم I-20 و F1 نمی خوام.
    با توجه به اینکه موقع اپلی خودم را عنوان کسی که ویزا لاتری نداره معرفی خواهم کرد. (مگر اینکه نتیجه مصاحبه را قبل از ددلاین دانشگاه ها بدونم)

یه سوال دیگه:
    اگر قبلن بیشتر از یکسال تو یه کشوری بودیم. ولی الان اونجا زندگی نمی کنیم (آخرین باری که اونجا بودیم 2 سال پیش بوده) باید police record بیاریم؟
    ایران که پلیس رکورد نمی خواد، حالا اگر کشوری که الان توش داریم زندگی می کنیم (و بیشتر از یکساله هستیم) باید پلیس رکورد نشون بدیم؟
    https://travel.state.gov/content/tra...documents.html
    ویرایش توسط dv1397 : May 19th, 2018 در ساعت 06:44 PM

Junior Member

مسئولیت عدم صداقت بر عهده خود شماست

مطلبی خوندم در مورد کسی که یک ماه اموزشی دوره چتربازی ارتش رفته بود و این مسئله رو در فرم عنوان نکرده بود چون طرف در همون 1 ماه پشیمون میشه و انصراف میده و میاد بیرون

سفارت این موضوع رو فهمیده بود و طرف رو ریجکت کرده بودن

شما سربازی رفتید ؟ یا مدرک فوق لیسانس دارید ؟ چون در صورت سربازی که حتما ap میشید و در مورد فوق لیسانس بسته به رشته شما ممکنه ap بشید پس نوشتن این سابقه کار هم تفاوت زیادی نمیکنه
    سربازی رفتم..کارتم تا یک ماه دیگه میاد..
    کارشناسی ارشد نفت دارم
    ممظورتون از ap چیه عزیز؟

Junior Member

۱.من نمیدونم کدوم سفارت بهتر و راحت تر با ایرانیا برخورد میکنه ؟ترکیه یا ارمنستان یا جای دیگه ای اگه میدونین ؟من باویزای زبان المان تا نیمه ی ابان دارم کارت اقامت دارم میتونم از المان اقدام کنم ؟
    ۲.من همزمان که خارج از کشور درس میخوندم شغل قبلیمو هم داشتم که نزدیکه ۱۳ سال هست شاغلم و نزدیک ۹ ساله که در کشور نیستم ،البته رفت و امد میکنم ...و ۱۳ سال سابقه بیمه دارم تا همین الان ...سوالم اینه که با توجه به اینکه من درسم تازه تموم شده و همزمان کارم رو هم انجام دادم نامه ی سابقه کار برای کل این دوره بنویسن ایرادی پیش نمیاد ؟
    ۳.متن نامه باید بچه صورت باشه و چه چیزایی باید در نامه حتما قید بسه ؟
    ۴.کیس نامبر ۳xxx هستم و روز مصاحبه باید دقیق چه چیزایی داشته باشیم ؟(اصل و ترجمه: شناسنامه ،کارت ملی ،نامه سابقه کار+مدارک تحصیلی بعلاوه ترجمه+پاسپورت ) دیگه چه چیزایی هست ؟من شنیدم برای عکس قفسه سینه و ازمایش خون خودشون میگن کجا بریم و برای واکسن چکار کنم و کجا برم ؟
    خودشون میگن ؟
    ۵.این پلیس رکوردی که دوستمون تو مسج پایینتر گفت چیه ؟
    من که ۹ سال هند زندگی کردم لازم دارم که این برگه رو نشون بدم ؟
    ۶.اسپانسر میتونه برادرم در ایران باشه ؟من پول و نه ملک از خودم ندارم ؟برای اینکه اسپانسر خودم بشم
    ۷.برای ازدواج همون شناسنامه کافیه برای سینگل یا باید حتما از اداره ثبت احوال نامه بیاریم؟
    ببخشید سوالام زیاد شد
    ممنون
    ویرایش توسط Wolfeli : May 20th, 2018 در ساعت 02:15 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanro نمایش پست ها
    سربازی رفتم..کارتم تا یک ماه دیگه میاد..
    کارشناسی ارشد نفت دارم
    ممظورتون از ap چیه عزیز؟
    احتمال 99 درصد شما شامل فرایند ap خواهید شد : administrativ process

که بین 20 روز تا 9 ماه طول میکشه پس نوشتن اینکه در صنعتی مشغول بودید یا خیر فرق خاصی نمیکنه ولی بهتره بنویسید

Junior Member

احتمال 99 درصد شما شامل فرایند ap خواهید شد : administrativ process

که بین 20 روز تا 9 ماه طول میکشه پس نوشتن اینکه در صنعتی مشغول بودید یا خیر فرق خاصی نمیکنه ولی بهتره بنویسید
    ممنونم از پاسختون
    فرم DS260 تا کی وقت داریم بدیم..من پاسپورتم تا اول هفته میاد با case numbere 50xx
    مشکلی برام پیش نمیاد تا اون موقع بفرستم؟

مگه اعتبار ویزا تا 6 ماه بعد از مدیکال نیست. پس چطور می تونه 9 ماه تو AP باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    مگه اعتبار ویزا تا 6 ماه بعد از مدیکال نیست. پس چطور می تونه 9 ماه تو AP باشه؟
    در اینصورت یکبار دیگه باید مدیکال چک رو انجام بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)