صفحه 142 از 148 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان. لاتاری هنوز برقراره برای ایرانیا؟ یا ققط الکی register میکنن؟ کی باز میشه register?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستان برای این پیغام که علیرغم اطمینان از صحت اطلاعات ورودی دریافت میشه راه حلی دارید ؟
    The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

سلام به همگی. من از برندگان 2020 هستم و کیس نامبرم برای نوامبر کارنت شده. امکان داره راهنمایی کنید که در این مرحله باید چکار کنم؟ من فکر میکردم بلافاصله بعد از کارنت شدن باید نوبت سفارت بگیرم ولی یکی از دوستان نوشته بود نوبت سفارت رو خودشون تعیین میکنن. به همین خاطر من یه کم گیج شدم. کسی اطلاع دقیقتری داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام به همگی. من از برندگان 2020 هستم و کیس نامبرم برای نوامبر کارنت شده. امکان داره راهنمایی کنید که در این مرحله باید چکار کنم؟ من فکر میکردم بلافاصله بعد از کارنت شدن باید نوبت سفارت بگیرم ولی یکی از دوستان نوشته بود نوبت سفارت رو خودشون تعیین میکنن. به همین خاطر من یه کم گیج شدم. کسی اطلاع دقیقتری داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام من هم لاتاری 2020 برنده شدم و مدارکمو فرستادم منتظر دعوت نامه مصاحبه هستیم
    اره شما باید بمونی تا دعوت نامه بفرستن برات یعنی ایمیل مشه براتون

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر الان داشتم میخوندم پیامهاتون رو و حس های خوبی نمیگرفتم حالا ما خودمون و اینطوری گول میزنیم که فقط کسایی که جواب منفی میگیرن بیشتر میان اینجا و تحاربشونو مینویسن.
    خب دوستان برای من ایمیلِ ارسال مدارک اومده میخواستم بدونم که الان من مدارکی که خواستن رو بفرستم کی تایید میشه؟ اصلا روالش چیه و کی و چطوری وقت مصاحبه میدن و این اصطلاح کارنت شدن چیست الان من میخوندم دوستی نوشته بود که برای ایشان ایمیل زدن مدارکت رو برای بهمن ماه بفرستین! اینجارو متوجه نشدم !
    ممنون میشم برای من توضیح بدین تا روشن بشم ضمن اینکه کیس نامبر بنده هم حدوده ۹۰۰۰ هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

تو مدارک که ارسال کردین سو پیشینه هم فرستادین ؟ منظورم مدارکی که بعد دریافت ایمیل میگیرن برای ارسال مدارک

با سلام
    دوستان به نظر من دیگه ارزش نداره وقتتون رو بذارید واسه مصاحبه و سفارت
    پرونده لاتاری 2019 بسته شد و کسی به طور معمول قبول نشد پس برای وقت و پولتون ارزش قائل بشید.

Junior Member

سلام کسی که لاتاری سال 2020 برنده شده باشه و هنوز مصاحبه نشده باشه میتونه برای سال دیگه دولاره ثبت نام کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام کسی که لاتاری سال 2020 برنده شده باشه و هنوز مصاحبه نشده باشه میتونه برای سال دیگه دولاره ثبت نام کنه؟
    سلام
    بله . هرسال میشه شرکت کرد حتی اگه پروسه سال قبل در جریان باشه
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

سلام دوستان من خواهرم برنده لاتاری 2020 دیروز برای مصاحبه رفته بود سفارت آمریکا تو ارمنستان. افسر سوال های معمول رو پرسیده و گفته یه جاب آفر بیار که برات درخواست ویور بدم و بزارم رو پروندت خواستم بپرسم شما میدونید برای جاب آفر چه کاری باید بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)