صفحه 143 از 148 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام من برنده لاتاری 2020 شدم با کیس نامبر 12200 ولی هنوز ایمیل تایید فرم ds_260 برام ارسال نشده.چطور باید اقدام کنم؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadfd نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر الان داشتم میخوندم پیامهاتون رو و حس های خوبی نمیگرفتم حالا ما خودمون و اینطوری گول میزنیم که فقط کسایی که جواب منفی میگیرن بیشتر میان اینجا و تحاربشونو مینویسن.
    خب دوستان برای من ایمیلِ ارسال مدارک اومده میخواستم بدونم که الان من مدارکی که خواستن رو بفرستم کی تایید میشه؟ اصلا روالش چیه و کی و چطوری وقت مصاحبه میدن و این اصطلاح کارنت شدن چیست الان من میخوندم دوستی نوشته بود که برای ایشان ایمیل زدن مدارکت رو برای بهمن ماه بفرستین! اینجارو متوجه نشدم !
    ممنون میشم برای من توضیح بدین تا روشن بشم ضمن اینکه کیس نامبر بنده هم حدوده ۹۰۰۰ هست
    دوست عزیز به آدرس ایمیلت اومد یا تو وبسایت اومد نامه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand20200 نمایش پست ها
    دوست عزیز به آدرس ایمیلت اومد یا تو وبسایت اومد نامه؟

ایمیل اومده بود،برای شما نیومده هنوز؟

نه هنوز نیامده کیس نامبرم 12200

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadfd نمایش پست ها
    ایمیل اومده بود،برای شما نیومده هنوز؟
    نه هنوز.شما با کیس 9000 کی ایمیلو دریافت کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. لاتاری هنوز برقراره برای ایرانیا؟ یا ققط الکی register میکنن؟ کی باز میشه register?
    لاتاری برای ایرانی ها برقراره ولی با توجه به آماری که سایت وزارت امور خارجه آمریکا ماهانه از تعداد ویزاهای صادر شده برای هر ملیت بر اساس نوع ویزا صادر می کنه، فقط حدود 5 درصد از 4500 ایرانی برنده لاتاری سال 2019 موفق شدن خودشون رو از فرمان اجرایی ترامپ مبنی بر منع ورود اتباع شش کشور عمدتاً مسلمان (متاسفانه شامل ایران) مستثنی کنن و ویزای مهاجرتی بگیرن و بیان آمریکا تا بتونن گرین کارتشون رو بگیرن.
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

BENYAM
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    سلام
    بله . هرسال میشه شرکت کرد حتی اگه پروسه سال قبل در جریان باشه
    میشه لطف کنید اگر منبع این قانون را دارید لینکش را در اختیار بگذارید تا متن انگلیسیش را ببینم ممنون

حدود ۳۰۰ نفر توانستند گرین کارت بگیرند امسال.‌کسی از این فاروم موفق شده؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

سلام دوستان من تازه امروز فورم ds260 رو پر کردم تو مرحله آخر هرچی کیس نامبرم رو میزدم قبول نمیکرد مجبور شدم کیس نامبرم رو شماره های 0000 رو پاک کنم بعدش فرستادم قبوا کرد میخواستم بدونم اشتباه نکردم که بعدش فورم ds260 که پر کرده بودم بسورت فایل pdf برام ایمیل کرده بودن و در ضمن اینکه من کیس نامبرم 6000 به بعد هستش کی باید مدارک رو بفرستم براشون و اینکه تقریبا کی فراره مصاحبه انحام میشه یکی میگفت سال بعد اوایل بهار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه امروز فورم ds260 رو پر کردم تو مرحله آخر هرچی کیس نامبرم رو میزدم قبول نمیکرد مجبور شدم کیس نامبرم رو شماره های 0000 رو پاک کنم بعدش فرستادم قبوا کرد میخواستم بدونم اشتباه نکردم که بعدش فورم ds260 که پر کرده بودم بسورت فایل pdf برام ایمیل کرده بودن و در ضمن اینکه من کیس نامبرم 6000 به بعد هستش کی باید مدارک رو بفرستم براشون و اینکه تقریبا کی فراره مصاحبه انحام میشه یکی میگفت سال بعد اوایل بهار
    سلام..
    اگه برنده 2020 هستید که باید منتظر وایسید تا براتون ایمیل درخواست مدارک بیاد.. احتمالا تا یک ماه دیگه... کیس نامبر 6000 احتمالا برای اسفند نوبتش میشه
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)