صفحه 144 از 148 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    ببخشید این سایت ویزا بولتین که کارنتی ها رو بر اساس شماره میگه کدومه؟ و چطور میشه فهمید با توجه به شماره کیس حدودا کی کارنت میشیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    یعنی کارت اقامت ترکیه رو بگیرم درست میشه همه چی؟ اسپانسرم خیلی وضعیت مالیش مناسبه ولی فامیل نیست .اون نمیشه؟
    شما ویزا گرفتید؟ تو مدارکی که باید ببریم سفارت صحبتی از مدارک اسپانسر نیست شما چه مدارکی بردید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از برندگان سال 2020 هستم، مدارکمم برای KCC ارسال کردم الان وارد هفته سوم شدم و هنوز از KCC خبری نشده، البته DS-260 رو هم ارسال کردم قبلش،
    دوستان امسال کسی هست که مصاحبه آنکارا رفته باشه؟
    میشه تجربیات رو بگید؟
    اینجا تمام پست ها فقط گیج میکنند آدم رو

من سابقه کار دارم، فوق لیسانس هستم و از اقوامم هم فقط پسر عمم در امریکاست.

Junior Member

متاسفانه هیچ خبری از دوستان سال گذشته نیست

Junior Member

به نظر شما با شرایطی که توضیح دادم و تجربیاتی که وجود داره ویزا میدن؟ 2019 مطابق آمارخودشون 270 نفر حدودا ویزا شدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ah1cobra نمایش پست ها
    به نظر شما با شرایطی که توضیح دادم و تجربیاتی که وجود داره ویزا میدن؟ 2019 مطابق آمارخودشون 270 نفر حدودا ویزا شدن
    اگر جاب آفر داشته باشید شانس اش هست اما در غیر اینصورت یا باید پدر مادر و یا فرزندتون اونجا باشه که ویزا بگیرید یا تابعیت کشور دیگری رو داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    اگر جاب آفر داشته باشید شانس اش هست اما در غیر اینصورت یا باید پدر مادر و یا فرزندتون اونجا باشه که ویزا بگیرید یا تابعیت کشور دیگری رو داشته باشید.
    در مورد جاب آفر یا هر معافیت دیگری اینو خدمتتون بگم که جاب آفر باعث میشه شما بتونید فقط غول مرحله اول رو رد کنید (آفیسر براتون در خواست معافیت بده اگر صلاح بدونه !).. غول اصلی توواشنگتنه که اونا تشخیص بدن با توجه به معافیتی که آفیسر فرستاده بهتون ویزا بدن یا نه..
    داشتن جاب آفر شانس شمارو 100 درصد نمیکنه.. شانس شمارو از صفر درصد به 50 درصد میرسونه
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    در مورد جاب آفر یا هر معافیت دیگری اینو خدمتتون بگم که جاب آفر باعث میشه شما بتونید فقط غول مرحله اول رو رد کنید (آفیسر براتون در خواست معافیت بده اگر صلاح بدونه !).. غول اصلی توواشنگتنه که اونا تشخیص بدن با توجه به معافیتی که آفیسر فرستاده بهتون ویزا بدن یا نه..
    داشتن جاب آفر شانس شمارو 100 درصد نمیکنه.. شانس شمارو از صفر درصد به 50 درصد میرسونه
    اونکه بله اما جاب آفر نباشه کلا همون اول تو دیواره. باشه تازه 50-50 میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام به همگی. من از برندگان 2020 هستم و کیس نامبرم برای نوامبر کارنت شده. امکان داره راهنمایی کنید که در این مرحله باید چکار کنم؟ من فکر میکردم بلافاصله بعد از کارنت شدن باید نوبت سفارت بگیرم ولی یکی از دوستان نوشته بود نوبت سفارت رو خودشون تعیین میکنن. به همین خاطر من یه کم گیج شدم. کسی اطلاع دقیقتری داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام وقت بخیر
    شما موفق به گرفتن وقت سفارت شدید؟
    اگر مقدور هست میشه تجربه خودتون از رفتن سفارت بفرمایید؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rgbd نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    شما موفق به گرفتن وقت سفارت شدید؟
    اگر مقدور هست میشه تجربه خودتون از رفتن سفارت بفرمایید؟
    خیلی ممنون
    دوست عزیز وقت سفارت رو خود سفارت براتون ارسال میکنه فکر می کنم تا کیس نامبر 6500 رو تا الان اعلام کردن اگر کیس نامبرتون بیشتر هست باید همچنان منتظر باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)