صفحه 146 از 148 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

ممنونم من مدارك رو يك ماه و نيم پيش فرستادم ولي شمارم تازه اعلام شده شمارم حدود ٧٢٠٠ هست سفارت رو از روز اول آنكارا انتخاب شده بود و منم اوكى كرده بودم اما الان كه وقت مصاحبه اومده ابوظبي رو نوشته نميدونم چرا
    و اينكه از الان بايد وقت دكتر سفارت رو بگيرم با اينكه همون نزديكه وقت مصاحبه ؟ الان كه توى سايت ابوظبي ميرم ميگه اول رجيستر كن منظورش رو متوجه نميشم خب من كه وقت دارم هر كس اطلاعي داره به من راهنمايي بده ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    ممنونم من مدارك رو يك ماه و نيم پيش فرستادم ولي شمارم تازه اعلام شده شمارم حدود ٧٢٠٠ هست سفارت رو از روز اول آنكارا انتخاب شده بود و منم اوكى كرده بودم اما الان كه وقت مصاحبه اومده ابوظبي رو نوشته نميدونم چرا
    و اينكه از الان بايد وقت دكتر سفارت رو بگيرم با اينكه همون نزديكه وقت مصاحبه ؟ الان كه توى سايت ابوظبي ميرم ميگه اول رجيستر كن منظورش رو متوجه نميشم خب من كه وقت دارم هر كس اطلاعي داره به من راهنمايي بده ممنونم
    ببین تو سفغارت ها برای وقت گرفتن باید ثبت نام کنین فکر میکنن منظورم یه حساب کاربری باز کن احتمالا منظورش اونه که بتونی مراحل وقت سفارت و بگذرونی

Junior Member

این اتفاق ممکنه پیش بیاد که کشور سفارت رو عوض کنن به دلیل شلوغی یه سفارت یا دلایل دیگه. من که سفارت آنکارا بودم رفتم تو سایتش و دیدم باید از خود سفارت هم جداگانه وقت بگیرم و آدرس پستی که پاسپورت در صورت ویزا شدن اونجا ارسال بشه رو انتخاب کنم. می تونید از سایت سفارت آمریکا در امارات وقت بگیرید https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv برای وقت مدیکال هم اصولا از یکی دو ماه قبل وقتا باز میشن بهتره زودتر وقت بگیرید تا روز و ساعت دلخواهتون پر نشه اما اکثرا تا چند روز قبل اش هم جای خالی پیدا میشه ولی بهتره ریسک نکنید و خیلی دیر وقت نگیرید

دوستان افیسر زمان مصاحبه گفت که 3 ماه فرصت دارین که جاب افر بفرستین و برگه ابی گذاشت داخل پرونده ولی فردای مصاحبه که سایت رو چک کردیم refused شده بود پرونده ما.شنیدم همه اینجوری بودن و بعضی ها بعدا ویزا گرفتن ایا حقیقت داره؟کسی اطلاع داره چی شده؟

Junior Member

ممنونم پس اینطور که متوجه شدم از الان باید هتل رو هم انتخاب کنم شما لاتاری ۲۰۲۰ هستین ؟ مصاحبه شدین ؟ من یه سوال داشتم پدر و مادر من آمریکا زندگی میکنن گرین کارتی هستن و خواهرم سیتزن حالا باید ویوور رو آماده کنم ببرم ؟ یا اینکه یه کپی از مدارکشون داشته باشم کافیه اصلا ویوور باید تهیه کرد یا نه آخه بعضیا نوشتن ویوور رو وکیل براشون درست کرده ممنون میشم جواب بدین

ممنونم پس اینطور که متوجه شدم از الان باید هتل رو هم انتخاب کنم شما لاتاری ۲۰۲۰ هستین ؟ مصاحبه شدین ؟ من یه سوال داشتم پدر و مادر من آمریکا زندگی میکنن گرین کارتی هستن و خواهرم سیتزن حالا باید ویوور رو آماده کنم ببرم ؟ یا اینکه یه کپی از مدارکشون داشته باشم کافیه اصلا ویوور باید تهیه کرد یا نه آخه بعضیا نوشتن ویوور رو وکیل براشون درست کرده ممنون میشم جواب بدین
    بله من برنده 2020 هستم و مصاحبه هم انجام دادم اصلا ویوور چیزی نیست که شما اماده کنی ببری یا متنی نیست که وکیل بخواد اماده کنه هزینه بی خودیه دوستان شما کپی مدارک پدر و مادر یا خواهرتون رو ببرید و نشون بدید بستکان درجه 1 تون امریکا هستند خود افیسر تشخیص میده یه ویوور به شما میخوره و در خواست میده براتون همین

Junior Member

میشه در مورد مصاحبتون هم توضیح بدین خیلی ها به من گفتن با داشتن فامیل درجه یک خیلی هم خوشبین نباشین تراول بن برای همه هست مگه اینکه شانس بیاری یا اینکه میگن انقدر پروسه چک شدن طول میکشه که به آخر سال مالی میرسین و‌دیگه کلا تمومه

میشه در مورد مصاحبتون هم توضیح بدین خیلی ها به من گفتن با داشتن فامیل درجه یک خیلی هم خوشبین نباشین تراول بن برای همه هست مگه اینکه شانس بیاری یا اینکه میگن انقدر پروسه چک شدن طول میکشه که به آخر سال مالی میرسین و‌دیگه کلا تمومه
    مصاحبه ما ارمنستان بود روز قبلش رفتیم کا های پزشکیمون رو انجام دادیم پیش خانوم دکتر کیریستین روز مصاحبه هم سر ساعت وارد سفارت شدیم چند تا باز رسی رو رد کردیم بعدش 1 برگه به ما دادن که به فارسی نوشته بود که اگر شما ایرانی هستید به دلیل قانون تراول بن به شما ویزا داده نخواهد شد اگر مایل به ادامه هستیدبه صندق مراجعه نمایید و برای هر نفر 330 دلار پرداخت کنید وجه شما غیر قابل برگشت است.ببینید همون اول بهتون میگن که ویزا نمیدیم
    بعد از پرداخت رسید میده میرید جلوی یک پنجره اصل مدارکتون همراه ترجمه رو ازتون میگیره 1 شماره میده میشینید تا صداتون کنند شمارتون رو که روی ال سی دی دیدید میرید جلوی افیسر باهاتون صحبت میکنه میگه چرا دوست داری بیایی امریکا چی کار میکنی کارت چیه کجا خدمت کردی.بعد میگه اگه جاب افر داری یا خانواده درجه 1 داری امریکا مدارک بده تا درخواست ویوور بدم برات همین.

Junior Member

دوستان من تاریخ مصاحبه ام فروردینه ۹ ولی تازه امروز که ۲۸ بهمن هست دور اول واکسن mmr رو تزریق کردم و واکسن هپلتیت رو هم اصلا نزدم چون نمیدونستم الان باید چی کار کنم ؟

Junior Member

دوستان من تاریخ مصاحبه ام فروردینه ۹ ولی تازه امروز که ۲۸ بهمن هست دور اول واکسن mmr رو تزریق کردم و واکسن هپلتیت رو هم اصلا نزدم چون نمیدونستم الان باید چی کار کنم ؟

سلام ممکنه دقیقا بفرمایین که کی و به چه شکلی وقت مصاحبتون مشخص شد و کیس نامبرتون چنده؟ مال من ۹۰۰۰ هست که توی آپکامینگ ویزا بلتون زده بود آوریل قراره اوکی شه اما هیچی نمیدونم که برنامه ریزی کنم براش که آیا وقتی میگه آوریل توی همون ماهه یا تازه مشخص میشه که چند ماه دیگس؟ میشه اینو برای من بگین از تجربتون؟ ممنون میشم 😊

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)