صفحه 147 از 148 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام كيسنامبر من حدود ٧٢٠٠ بعد از اينكه شمارم توى بولتون اعلام شد تقريبا بعد از دو هفته يه ايميل اومد زمان مصاحبه رو اعلام كرده بود توى همون ماه نميشه ايميل زمان مصاحبه براي من توى فوريه اومد ولي زمان مصاحبه رو ماچ داده بودن تازه اونم آخراي مارچ متاسفانه اين موضوع لاتاري خيلي زمانبره تا مهر سال ديگه همه بايد منتظر باشيم تازه اونم با نااميدي به خاطر تراول بن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط pantia نمایش پست ها
    دوستان من تاریخ مصاحبه ام فروردینه ۹ ولی تازه امروز که ۲۸ بهمن هست دور اول واکسن mmr رو تزریق کردم و واکسن هپلتیت رو هم اصلا نزدم چون نمیدونستم الان باید چی کار کنم ؟
    واکسن هپاتیت لازم نیست یعنی ترکیه هپاتیت نمی خواست ام ام آر هم اگه یه نوبت زدید برید پاستور خودشون یه نوبت دیگه واستون وارد میکنن قبل اونی که زدید نگران نباشید

Junior Member

ممنونم من پاستور رفتم گفتن بايد دقيقا يكماه بگذره از mmr حالا يكماه ديگه ميشه ٢٨ اسفند ديگه كار نميكنن كسي نيست كه اين كارت واكسن رو پك كنه توى همين تاپيكها هم خوندم يك ماه مونده به مصاحبه ديگه وكاسن نزنيد نميدونم والا مصاحبه من ابوظبيه اگه توى ابوظبي بزنن واسم مشكلي نيست من نگرانم بگن چرا واكسن مزدي و اين مشكلي به وجود بياره

Junior Member

یعنی میفرمایین توی بلتون باید فوریوری بری انا خودشون اعلام کردن مارچ؟ و تاریخ دقیق توی همون ایمیل دادن درسته؟ یعنی مال من که میشه آوریل احتمالا مصاحبم با این وصف باید بیوفته می؟ بعد از چیزی که متوجه شدم از صحبت شما یوحتملا از همین الان باید بریم دنبال واکسن؟ یا وقتی تو بلتون اومد بریم؟ یا بریم همون پاستور جواب این سوالامونو میدن؟؟؟

Junior Member

كيس نامبر شما هر شماره ايي كه باشه اول شما بايد منتظر باشين تا ويزا بولتون شمارتون رو اعلام كنه بعد از اعلام شدن شماره تقريبا يك هفته تا دوهفته بعدش يه ايميل مياد كه تاريخ مصاحبتون رو مشخص كرده اون تاريخ ممكنه دو ماه ديگه باشه
    ايميلي كه بعد از بولتون براي من اومد توى فوريه بود كه متن ايميل گفته بود تاريخ مصاحبه شما ٢٩ مارچ ساعت ٨ صبح
    بله شما بايد واكسنهاتون رو از الان بزنيد قسمت واكسيناسيون رو مطالعه كنيد متوجه ميشيد چه واكسنهايي بايد بزنيد من خودم واكسنها رو كامل نزدم چون اطلاع دقيقي نداشتم و دير شده بود چون معمولا بين واكسنها يه ماه بايد فاصله بيوفته

سلام دوستان من کیس نامبرم کارنت شده تو بولتن ولی هنوز مدارکم رو نفرستادم چون یه مشکلی برام پیش اومده بود و میخوام این ماه بفرستم میخواستم بدونم دیگه بنده رو دعوت نمی کنن برای مصاحبه یا نه دعوت میکنن ممنون میشم جواب بدهید با تشکر ولی فرم ds260 رو 4 ماه پیش پر کردم فرستادم دو هفه بعدش ایمنیل اومد که مدارکتون رو بفرستید.

Junior Member

شما مداركتون رو بفرستين براتون وقت مصاحبه ميزارن

Junior Member

سلام دوستان من مصاحبه ام ابوظبيه ٢٩ مارچ من ويزام رو گرفته بودم منتها الان همه پروازها بسته شده چه زماني بايد ايميل بدم كه نميتونم مصاحبه بيام كه يه وقت ديگه بهم بدن اصلا نميدونم الان ايميل بدم يا يكم صبر كنم

Junior Member

سلام دوستان من الان ایمیل برام اومد که کارنت شدم وقت مصاحبم افتاده ۱۹ فروردین ارمنستان
    الان با این وضعیت کرونا که ارمنستان هم مرزشو با ایران بسته چی میشه؟
    و یه واکسن هام (مننژیت) مونده که گفتن سه هفته مونده به تاریخ سفرت بیا بزن میخواستم بدونم درسته که باید اینو سه هفته قبل از سفر زد؟

Junior Member

اين سوال منم هست ولي مثل اينكه كسي اطلاعي نداره منم مصاحبه ام ١٠ فروردين ابوظبيه ويزام رو هم گرفته بودم ولي مثل اينكه ديگه نميشه كاري كرد فك كنم ديگه اين دفعه كلا بايد بيخيال لاتاري بشيم حالا با اين اوضاع بايد ايميل بديم كه وقت مصاحبه مون رو تغيير بدن البته نميدونم كى !!! شايد هم مرزها باز بشه معلوم نيست كه اگه باز بشه ايندفعه شانس مصاحبه خودمون رو از دست ميديم حالا اگه كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه ممنون ميشيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)