صفحه 18 از 148 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

با سپاس از پاسختون. فقط آخه اگه اینجوریه چه دلیلی داره خودشون تو سایت امکان انتخاب بزارن؟ یعنی وقتی ما تو صفحه تب انتخاب محل مصاحبه رو میزنیم. استانبول هم میاد. امکانش هست مثلا امسال تغییراتی وجود داشته باشه یا هر سال این استانبو هم تو لیست انتخاب ها هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه ، با وجود اینکه اکثر جاها میگن برخی از واکسنها حدااقل باید 6 ماه قبل از مصاحبه شروع بشه، چجوری دوستان تست مدیکالشون رو چند روز قبل از وقت مصاحبه میگیرن؟ این تست مدیکال با زدن واکسنها تو ایران پروسه متفاوتیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    1- هر نفر یک فرم جدا
    2-جزییات شرایط گرفتن عدم سو پیشینه در فایل راهنما هست باید خودتون بخونید الان حضور ذهن ندارم. شما که نمیخواید فقط کسی که بیش از شش ماه متوالی در خارج زندگی کرده. اما در مورد شرایط همسرتون باید راهنما رو بخونید
    3-اسپانسر نگیرین اصلا نیاز نیست و محدودیتهایی براتون میاره بعدها
    4- up

ممنونم از پاسختون ميشه راهنمتييم كنيد كه راهنمارو كجا بايد بخونم؟

در سوال دوم واکسن ها روند طولانی داره و همین ایران میتونید بزنید و اطلاعات دقیقی در این سایت در تاپیک سالهای گذشته وجود داره که میتونید بخونیدشون. در بیمارستان سفارت شما واکسن نمیزنید؛ تست میدین و عکس میگیرن.
    من هیچ وقت ایران نیستم. اگر مصاحبه اکتبر باشه چی. من فردا صبح زنگ می زنم بیمارستان ببینم راجب واکسن چقدر وقت دارم.
    البته دفعه قبل بیمارستان هزینه را گفت که بدون واکسن چقدر هست. فکر کنم واکسن هم بزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hardhard نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه ، با وجود اینکه اکثر جاها میگن برخی از واکسنها حدااقل باید 6 ماه قبل از مصاحبه شروع بشه، چجوری دوستان تست مدیکالشون رو چند روز قبل از وقت مصاحبه میگیرن؟ این تست مدیکال با زدن واکسنها تو ایران پروسه متفاوتیه؟

چون میشه نتیجه واکسن را برد به مدیکال و لازم نیست چند روز قبل از مصاحبه واکسن زد. ظاهرا واکسن را از هلال احمر/انیستیتو پاستور می گیرن (طبق پاسخ کابران قبلی)

Junior Member

سلام. 1-سفارتهای اصلی بهترن ولی اگر خارج زندگی می کنید می تونید همونجا برید سرکنسولگری آمریکا. اینکه تا نیمه آبان اقامت دارید مهم نیست. باید زمان مصاحبه مقیم باشید تا بتونید برید سرکنسولگری.
    2-نه، راستگویی مشکل پیش نمیاره
    3-به اونجایی که براش کار می کنید بگین نامه سابقه کار میخوام خودشون میدونن و لیست بیمه هم بگیرین برای اثبات. بعد ترجمه کنید.
    4-مدارکتون هم اصل هم ترجمه(یا شناسنامه یا کارت ملی نه هر دو) و هم پاسپورت، سوابق کار، نتیجه و سی دی مدیکال و مدارک تحصیلی و ... که بهتره فایل راهنمای خود سایت رو بخونید. برای مدیکال بسته به سفارت انتخابی داره ولی بله پزشک معتمد دارن.
    5-هم پاسخم به همون دوستمون و هم خود فایل راهنما رو به دقت یکبار بخونید.
    6-اسپانسر نیاز ندارید! اونم با 13 سال سابقه کار!!بازم توضیحاتش در راهنما هست.
    7-برای سینگل؟!منظورتون چیه؟
    ۱.من الان در بمبیی هستم ولی ایران ۵ سال پیش واکسن هپاتیت زدم ،ااگه نخوام ایران برم ،همینجا باید دوباره برنم ؟
    ۲.چه واکسنهایی باید زده بشه؟ همه ی اونایی که توی سایتشون هست و باید برنیم ؟سیاه سرفه ،سرخک،هپاتیت ...؟
    ۳. اسپانسر داشتن چه محدودیتهایی ایجاد میکنه؟
    ۴.من اگه الان نزدیک ۱۵ هزار دلار در حساب بذارم تا موقع مصاحبه گیر نمیدن که بعد از اعلام نتایج این پول و گذاشتی؟یا اگه ملک مادرم و الان بنام خودم بزنم ؟این برای اسپانسر شدن خودم مورد قبوله ؟
    ۵.برای بونافاید باید چکار کرد ؟فرم خاصی داره ؟دخترعمو برای بونافاید مورد قبول هست؟
    ۶.توی فرم Ds260درمورد واکسنها پرسیده که انجام دادین یا نه ؟من چی باید جواب بدم ؟بله یا خیر ؟چون هنوز نزدم واکسنها رو ...
    ویرایش توسط Wolfeli : May 23rd, 2018 در ساعت 07:51 AM

Junior Member

سلام
    1-ما همه رو به راستگویی توصیه می کنیم، چون صرفا شنیدن چند جمله پراکنده که ملاک عمل نباید قرار بگیره. خود دانید
    2-آزمایش برای زمان مصاحبه است ولی واکسیناسیون رو الان شروع کنید.
    3-تا جاییکه میدونم اسپانسر میتونه هرکسی که پول داره باشه یا اصلا خودتون. برای یک نفر باید معادل ریالی 15000 دلار در حساب داشته باشید. در کل اسپانسر داشتن گزینه خوبی نیست برای بعد از ورود
    4-بند بالا نوشتم
    5-حالا حالاها وقت دارید و زمان مصاحبه هم به شماره کیستون بستگی داره. من نمیدونم این اطلاعات رو از کدوم منبع می گیرین
    ممنون از توجه و راهنماييتون
    به دليل همين پراكندگي و چنددسته بودن اطلاعات هست كه از شما دوستان راهنمايي خواسته ميشه.
    متاسفانه اين نكته رو كه ارسال هرچه سريعتر فرم شانس بالاتري رو براي مصاحبه به وجود مياره، علاوه بر (كيس نامبر)، وب سايت هاي متعلق به دفاتر مهاجرتي ذكر كردن

پس امكانش هست هم اسپانسر معرفي كنيم و هم خودمون با اعلام تمكن مالي اسپانسر خودمون بشيم ؟به نوعي تركيبي از هردو؟(البته پاسختون به يك دوست عزيز رو درمورد اينكه نداشتن اسپانسر بهتر از داشتنش هست به دليل محدويدت هاي بعد از ورود، مطالعه كردم، صرفا جهت اطلاعات بيشتر از حضورتون ميپرسم)
    و ديگه اينكه در اين فرم براي سوابق شغلي تاريخ شروع و خاتمه قرار داده شده ما ميتونيم تاريخ خاتمه رو تاريخ قراردادهاي شركت بگذاريم؟چون شركت محل كار من قرارداد 6 ماهه با كاركنانش منعقد ميكنه كه براي اين دوره تا پايان شهريور ماه هست ميتونم اون تاريخ شهريور ماه رو تاريخ خاتمه بزنم؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من سربازیم امریه شرکت نفت بودم..۲ ماه هم آموزشی رفتم ارتش
    چجوری باید فرم ds260 پر کنیم واسه سربازی؟

Junior Member

سلام دوستان. من با کیس نامبر 86** قبول شدم. خیلی جستجو کردم و دیدم اگر سهمیه ویزا پر نشه برای جولای آینده دعوت به مصاحبه میشم. آیا کسی از دوستان فردی رو میشناسه که با این کیس نامبر یا بالاتر ویزا گرفته باشه؟ و کسی بازه امن کیس نامبر برای مصاحبه رو میدونه؟

Junior Member

سلام
    لطفا" در خصوص دو آدرس تو آمريكا كه بايد تو فرم DS-260 وارد كنيم راهنمايي كنيد.
    بايد چه شرايطي داشته باشه؟
    آدرس هتل بديم مشكلي پيش نمي ياد؟
    ویرایش توسط maya1385 : May 23rd, 2018 در ساعت 01:51 PM

درود به همگي.

سوال من قبلا يك بار از طرف عزيز ديگري مطرح شد ولي پاسخي نگرفتن ظاهرا. من از سال ٢٠١٤ آمريكا هستم با ويزاي دانشجويي و جون ٢٠١٩ مهلت i20 من تموم ميشه امسال مرحله ي اول لاتاري رو بردم و كيس نامبر من 67** هستش. الان نميدونم پروسه اي كه ظاهرا adjustment of status اسمشه دقيقا به چه شكليه؟ به نظر مياد من ديگه نبايد فرم ds260 رو پر كنم. اما بحث سر اينه كه براي اپشن دوم دقيقا بايد از كي اقدام كنم و گام اول چيه؟ آيا بايد مدارك و فرم i485 رو كامل كنم و به نزديك ترين دفتر uscis بفرستم و ببينم جواب چي مياد؟ سوال اينجاست كه با توجه به بولتن ويزاها امسال انگار شماره ي من ميخوره واسه ماه جونjune. در حاليكه اگه كيس تا ٣٠ سپتامبر كامل نشه كلا سوخت ميشه. يعني تو سه ماه. كسي تجربه ي مشابهي داره؟ ميشه احتمال خاصي داد؟ من رشتم مكانيكه و ويزام سينگل بوده ولي كارم اينجا كاملا رياضي و تئوريك بوده و هست. ممنون مبشم اگه كسي چيزي ميدونه يا تجربه ي مشابهي داره منو در جريان بذاره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)