صفحه 2 از 148 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    فقط عکس یا اطلاعات دیگر هم باید جدید باشه؟
    اگه اطلاعات دیگه تون تغییر کرده خوب مسلما باید اطلاعات دقیق را بدید. اگر نه الکی که نمیتونید اطلاعاتتون را تغییر بدید

مثال های عکس را اینجا نگاه کنید
    https://travel.state.gov/content/vis...hoto-page.html
    امضا نامرئی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

حتما حتما حتماااا عکس جدید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی مقطع دکترا در سیستم آموزشی وزارت بهداشت هستم. با توجه به اینکه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم آزاد نشده (پشت سر هم قبول شدم. حدودا 80 تا 100 میلیون باید برای آزاد شدن مدارک ارشد و کارشناسی هزینه کنم یا اینکه 2 برابر مدت زمان تحصیل برای وزارت خونه کار کنم!!! نمیخام همچی پولی رو بیخود هزینه آزاد سازی مدارکم بکنم و اینکه وزارت بهداشت مدرک موقت هم بهم نمیده!! چون سربازی نرفتم)، در صورت قبولی!! در لاتاری برای قسمت ارایه مدارک تحصیلی باید چیکار کنم!؟ کسی بوده ک مورد مشابه با منو داشته باشه؟ تنها چیزایی ک دارم نامه دانشگاه مقطع کارشناسی و ارشدم به نظام وظیفست که مشخصاتم و معدلم داخلش نوشته شده و مقالاتم که در ژورنالای مختلف چاپ شده!! خیلی فکرمو مشغول کرده. لدفا راهنمایی کنین دوستان. متشکرم

سلام
    لطفا دوستان با تجربه راهنمایی فرمایند. من 7 اکتبر ثبت نام کرده ام آیا ثبت نام من باطل شده است و باید مجدداً اسم نویسی کنم؟
    با تشکر

بله محدد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستان با تجربه راهنمایی فرمایند. من 7 اکتبر ثبت نام کرده ام آیا ثبت نام من باطل شده است و باید مجدداً اسم نویسی کنم؟
    با تشکر
    بله، دوباره نام نویسی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempour نمایش پست ها
    دوست موثق!

این پست های کمتر از یک هفته پیش هموطن های شما و من هست در سفارت ! چرا اینها رو نمی خونید یا نمی بینید ؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2485566

((
    دبى از روز 24 سپتامبر كه فرمان مهاجرتى تمديد شد به هيچ كس ويزا نمى ده و سن و نوع وابستگى و نوع ويزا هم براشون مهم نيست. تمام مصاحبه ها كمتر از يك دقيقه طول ميكشه و با سوال ها و عذر هاى بى معنى و بى دليل همه رو ريجكت مى كنن.البته كمتر از 10 درصد افراد ويزا مى گيرن .ديگه قرار نيست به هيچ كس ويزا بدن فقط براى اينكه وقتها رو كنسل نكنن شمارو مى كشونن اونجا و ريجكت مى كنن.اين برخورد در اين حد بد و ناشايست بوده كه زمانى كه افيسر شماره شمارو مى خونده كه برين پشت باجه قبل از اينكه شما به باجه برسيد شروع به تايپ كردن مى كرده و كيس شما رو مى بسته و زمانى كه به باجه مى رسيديد شماره بعدى رو صدا مى كرده . اين ها تمام بر پايه تجربه شخصى بنده در 9و 10 اكتبر مى باشد. ))

تازه اینها کسانی هستند که از مدت ها قبل وقت داشتن و تونستن برن سفارت! نه الان که شما حتی یه وقت ساده هم نمیتونی بگیری! حالا شما مخصوصا شما یک نفر برو ثبت نام کن و هروقت اومدی امریکا به همه اعلام کن، اینجوری فکر کنم حداقل دلت خوش باشه!
    چقدر خوب شد من رو ارجاع دادین به اون صفحه چون دقیقا زیر همون پست اون بنده خدا ، یه هموطن من و شما پست گذاشته که ۵ کیس ویزا گرفتن و اتفاقا داره خوب ویزا میده ، درضمن همین ۳ ۴ ماه پیش از نزدیکان خود بنده از طریق ویزا لاتاری رفتن و الان آمریکان ، البته اگه شما این ها رو هموطن بدونی!!!!
    درضمن مهم تر از همه این بحث های صد من یه غاز اینه که اولا فرمان ترامپ مجددا متوقف شده و ثانیا سایت لاتاری هم فعلا اجازه ثبت ایرانی ها رو میده، هر موقع برنده شدم که شانسش 0.17 درصد هست تقریبا باهم بحث میکنیم که وقت سفارت بگیرم یا نه ! نگران ایرانی های تو آمریکام نباش !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempour نمایش پست ها
    لطفا هر کسی مطلب پست میکنه با سند باشه،
    نه مثل دوستمون که اینجا چیز دیگری مینویسن و رسما توهین میکنن و در پست هاشون در جای دیگه عملا دنبال ویزا هستن!

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2482382

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2486206

پست های همین نویسنده ی بالایی !!

دوستان کسی اینجا از ثبت نام نکردن حرفی نزده، اما گاهی وقت ها با تصمیم درست میشه جلوی خیلی از صررها رو گرفت. تلاش امثال من برای کمک و اطلاع رسانی مستند هست،
    الان خیلی از دوستانی که داخل امریکا با ویزای دانشجویی هستند تنها گزینه اشون برای باقی موندن همین لاتری هست، و زمانی که تعداد ثبت نام های بی فایده بالا بره این دوستان شانس کمتری خواهند داشت.

خیلی وقت ها میشه با انتخاب درست نه تنها از ضرر مالی جلو گیری کرد بلکه به دیگران هم کمک کرد،

امیدوارم که روشن شده باشه به اندازه کافی.

پی نوشت : بنده نه دانشجو هستم و نه داخل خاک امریکا! و این نوشته ها سود شخصی ای برای من ندارد

موفق باشین
    به صرف فرمان ترامپ نباید عمل کرد. چون گاه و بیگاه لغو میشن. در کل ثبت نام الان هیچ ضرری نداره و وقتی نتایج اومد باید ببینیم اوضاع چطوریه. پس خیلی منطقی هستش که الان ثبت نام بکنیم و منتظر بمونیم

Junior Member

شما باید برای مقطعی که در حین پر کردن فرم بهش اشاره کردین مدرک ارائه کنین به افسر. حداقل ریز نمرات ترجمه شده. ثانیا سربازی نرفته شما نمیتونی از کشور خارج بشی مگه اینکه برای فرصت مطالعاتی پذیرش داشته باشی حداقل. چقدر گرونش کردن آزادی مدرکو!!!! علی ایحال شما باید حداقل یه مدرک رسمی صادر شده از دانشگاه داشته باشین که افسر قبول کنه و نامه نظام وظیفه کار خاصی انجام نخواهد داد. این مدرک میتونه اصل مدرک ترجمه شده یا ریز نمرات باشه. ریز نمرات غیر رسمی تا جایی که اطلاع دارم قابل ترجمه نیستن ولی اگه انگلیسی صادر شده باشن شاید بشه باهاش کاری کرد. فراموش نکنین که زمان مصاحبه باید با مدارک کامل باشین تا جای هیچ شبهه ای برای افسر نمونه. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hshoorei نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی مقطع دکترا در سیستم آموزشی وزارت بهداشت هستم. با توجه به اینکه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم آزاد نشده (پشت سر هم قبول شدم. حدودا 80 تا 100 میلیون باید برای آزاد شدن مدارک ارشد و کارشناسی هزینه کنم یا اینکه 2 برابر مدت زمان تحصیل برای وزارت خونه کار کنم!!! نمیخام همچی پولی رو بیخود هزینه آزاد سازی مدارکم بکنم و اینکه وزارت بهداشت مدرک موقت هم بهم نمیده!! چون سربازی نرفتم)، در صورت قبولی!! در لاتاری برای قسمت ارایه مدارک تحصیلی باید چیکار کنم!؟ کسی بوده ک مورد مشابه با منو داشته باشه؟ تنها چیزایی ک دارم نامه دانشگاه مقطع کارشناسی و ارشدم به نظام وظیفست که مشخصاتم و معدلم داخلش نوشته شده و مقالاتم که در ژورنالای مختلف چاپ شده!! خیلی فکرمو مشغول کرده. لدفا راهنمایی کنین دوستان. متشکرم

سلام خدمت همه دوستان
    یه سوال مهم در مورد ثبت نام لاتاری دارم و خواهش میکنم هر کسی اطلاعات داره در مورد سوالم جواب بده
    درسته که کسانی که لاتاری ثبت نام میکنند، حتی اگه برنده هم نشند و بعدا بخواهند در ایران هیات علمی بشند یا کار دولتی استخدام بشند یا فرضا برنده بشند برند آمریکا درس بخونند برگردند ایران که در دانشگاهی هیات علمی بشند، به مشکل بر میخورند؟
    من شنیدم کسایی که ثبت نام لاتاری بکنند بعدا برای کار کردن در شغل های دولتی یا هیات علمی شدن در دانشگاه های کشور به مشکل میخورند و گویا در ایران میفهمند که چه کسی لاتاری ثبت نام کرده و براش عواقب خواهد داشت

پیشاپیش ممنونم از کسانی که وقت میزارند و جواب میدند

نقل قول نوشته اصلی توسط arashafrozi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    یه سوال مهم در مورد ثبت نام لاتاری دارم و خواهش میکنم هر کسی اطلاعات داره در مورد سوالم جواب بده
    درسته که کسانی که لاتاری ثبت نام میکنند، حتی اگه برنده هم نشند و بعدا بخواهند در ایران هیات علمی بشند یا کار دولتی استخدام بشند یا فرضا برنده بشند برند آمریکا درس بخونند برگردند ایران که در دانشگاهی هیات علمی بشند، به مشکل بر میخورند؟
    من شنیدم کسایی که ثبت نام لاتاری بکنند بعدا برای کار کردن در شغل های دولتی یا هیات علمی شدن در دانشگاه های کشور به مشکل میخورند و گویا در ایران میفهمند که چه کسی لاتاری ثبت نام کرده و براش عواقب خواهد داشت

پیشاپیش ممنونم از کسانی که وقت میزارند و جواب میدند
    سلام دوست گرامی،
    والله از کسی که میخواد عضو هیئت علمی بشه یکمی بعیده یه همچین سوالی، ولی در کل عرض میکنم خدمتتون که
    1-اولا من تابحال نشنیدم که جرمی به نام ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا اصلا وجود داشته باشه،
    2-همچین چیزی منطقی نیست، چون در غیر اینصورت خیلی از افراد که با خیلی از افراد دیگه خصومت دارن میتونن برای اون افراد ثبت نام کنن و آیندشون رو به باد بدن.
    3- ردیابی اینکه چه کسی در سایت لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کرده اگر کار غیرممکنی نباشه، کار بسیار بسیار سخت و زمانبر و پرهزینه ای خواهد بود که عملا انجامش رو برای دانشگاهها و مراجع نظارتی غیرممکن میکنه
    4- خیلی از اساتید و افرادی که همین الان عضو هیت علمی هستند توی دانشگاههای آمریکا تحصیل کردن. و گرین کارت هم دارن
    5- صرف برنده شدن گرین کارت در قرعه کشی به منزله بدست آوردن گرین کارت نیست. از کشانی که برنده میشن کمتر از نصفشون گرین کارت میگیرن. در ضمن اصولا شما میتونید حتی بعد از برنده شدن هم انصراف بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)