صفحه 20 از 148 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    ١) كيس نامبر ٣٠٠٠ كه احتمالا خيلي زودتر از جون باز ميشه. چرا بايد ديرتر اپلاي كنين؟ تا اون موقع چه مدركي دارين كه بايد منتظرش بمونين؟

٢) من متوجه نشدم شما الان در حال حاضر ايران هستين؟ منظورتون چيه دكتراتون مال پارساله؟ ترجمه ها مهم نيست مال چه تاريخي باشن تا زمانيكه رسمي هستن و مهر و تمبر دارن

٣) اطلاعي ندارم قربان. اما قراره با يه وكيل ديگه مشورت كنم ميتونم براتون بپرسم.

٤) درمورد اسپانسر من چيزي نميدونم واقعا. براي افراد داخل اگه ثابت كنن از پس مخارجشون دارن برميان اسپانسر نميخوان.

٥) من اينجا با يه وكيل صحبت كردم گفت معاينه پزشكي از طرف يه پزشك معتمد انجام ميشه كه يه پاكت مهر و موم بت ميده توهم نبايد اصلا بازش كني گويا براي اونكه داخل آمريكاست اون كارت موسسه ي پاستور اعتبار نداره ( براي ثبت نام دانشگاه داشت البته) تو ايران اون كارت زرد رو از پاستور ميتونين بگيرين
    من فکر کردم همین ماه جون آینده یعنی ۳۰ روز دیگه بخاطر همین گفتم میخوام دیرتر اقدام کنم ،گویا ماه جون سال دیگه ست حتما درسته ؟یعنی ماه جون سال ۲۰۱۹ درسته ؟
    من یکم گیج شدم
    یا اینکه این تاریخیه که ما فرصت داریم فرم رو پرکنیم ؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    من فکر کردم همین ماه جون آینده یعنی ۳۰ روز دیگه بخاطر همین گفتم میخوام دیرتر اقدام کنم ،گویا ماه جون سال دیگه ست حتما درسته ؟یعنی ماه جون سال ۲۰۱۹ درسته ؟
    من یکم گیج شدم
    هیچ مصاحبه ای زودتر از اوکتبر نیست (4.5 ماه بعد از اعلام اولیه نتایج)

ترجمه ها تمبر دادگستری نمی خواد. فقط مهر دارالترجمه و کپی برابر اصل.

من یکم گیج شدم

فرمايش dv1397 دقيقا درسته. بولتن فعلي براي پذيرفته شدگان ٢٠١٨ست. براي سال ٢٠١٩ از ١ اكتبر امسال تا ٣٠ سپتامبر ٢٠١٩ مصاحبه ها انجام ميشن. هول نشين وقت زياده.

Junior Member

سلام دوستان من امسال لاتاری قبول شدم شماره کیسم ASX6 است یعنی دورقمی است ضمنا همسرم گرین کارت داره اما تازه واسه من و بچه هام(7سال-18 ساله) اقدام کرده -سه سال دیگه نوبتمه-اولا مشکل ندارم که چرا لاتاری هم نوشتم؟ثانیا شغلم تقریبا تو نیرو است که دولتی بودم اما الان خصوصی محسوب میشه.بگم خصوصی ام یا دولتی؟3-نوبتم کی میشه -مهر .ابان امسال میشه؟4-اصلا به ایرانیا ویزا میدن یا نه؟5-تمکن مالی واسه سه نفر چه قدره اگه خودم بخوام مدرک ببرم سند ماشین و خونه و گواهی بانک را باسد ترجمه کنم؟؟6-اسپانسر بگیرم یا نه؟همسرم پرداخت مالیات تو امریکا نداشته و بایستی برادر ش اسپانسرمون بشه.7- واکسنها را تو ایران بزنم ؟ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

من مدرک پیش دانشگاهی ببعدم و دارم و ترجمه شدست ،لازمه که قبل از پیش دانشگاهی (اول و دوم و سوم دبیرستان )هم ارائه بدیم بهشون ؟یا همین کافیه ؟
    کسی از محدودیت داشتن اسپانسر باخبره ؟

Junior Member

من مدرک پیش دانشگاهی ببعدم و دارم و ترجمه شدست ،لازمه که قبل از پیش دانشگاهی (اول و دوم و سوم دبیرستان )هم ارائه بدیم بهشون ؟یا همین کافیه ؟
    کسی از محدودیت داشتن اسپانسر باخبره ؟
    تا انجایی که من جستجو کردم آخرین مدرکت رو میخوان یعنی اگه پیش دانشگاهی اخرین مدرکته همون رو میخوان.که البته معادل دیپلم میگیرند .چون 12 سال تو امریکا دبیرستانه.

Junior Member

ممنون از راهنمایی دوستان،کسی از فرم DS-5535 باخبر هست ؟
    ۱.باید فرم DS-5535 هم بهمرام روز مصاحبه با خودمون ببریم ؟
    ۲.من با ویزای زبان وارد المان شدم ولی در طول یکسال گذشته فقط دوتا ۳ ماه کلا در المان بودم ،ولی ویزای من یکبار ۶ ماهه و بعد یکساله تمدید شده و کارت اقامت موقت دارم ،لازمه که از المان هم پلیس کلیرنس بگیرم با توجه باینکه زیر ۶ ماه حضور داشتم در آلمان ؟

سلام،
    آیا باید فرم I-130 را بعد از DS260 پرکنیم؟
    آبا لازم هست این فرم؟ و اینکه وقتی DS260 را پرکردیم، باید چی کار کنیم. چه جوری بفهمیم مصاحبه کی هست. بهمون ایمیل می زنن یا باید جایی چک کنیم؟

پول مصاحبه را (330 دلار) کی باید بدیم؟ قبل از اینکه تاریخ مصاحبه را بگن، یا قبل از انجام مصاحبه؟

ممنون از راهنمایی دوستان،کسی از فرم DS-5535 باخبر هست ؟
    ۱.باید فرم DS-5535 هم بهمرام روز مصاحبه با خودمون ببریم ؟
    ۲.من با ویزای زبان وارد المان شدم ولی در طول یکسال گذشته فقط دوتا ۳ ماه کلا در المان بودم ،ولی ویزای من یکبار ۶ ماهه و بعد یکساله تمدید شده و کارت اقامت موقت دارم ،لازمه که از المان هم پلیس کلیرنس بگیرم با توجه باینکه زیر ۶ ماه حضور داشتم در آلمان ؟
    شماره کیس شما 3000 هست، طبق آمار سال قبل زیر 3700، مصاحبه شما فبریه 2019 خواهد بود:
    https://travel.state.gov/content/tra...uary-2018.html

برای کیس نامبرهای ایران و نپال: تا 750 در اکتبر، تا 1450 نوامبر، تا 2100 دسامبر، تا 2800 ژانویه، 3700 فبریه...

پلیس کلیرنس فقط برای جاهایی که بیشتر از 6 ماه بودید. (ایران لازم نیست)
    https://travel.state.gov/content/tra...y-Country.html

با سلام و عرض تبریک به همه برندگان قرعه کشی گرین کارت امریکا
    من امروز در حال تکمیل فرم ds260 بودم که به یک مشکل برخوردم . امیدوارم که دوستان بتونن کمک کنن: سوال من اینه توی اون قسمتی که اطلاعات مدرک تحصیلی رو برای دیپلم وارد میکنیم باید تاریخ شروع و انتها رو از زمان شروع دبییرستان یعنی 4 سال رو وارد کنیم یا اینکه از زمان دبستان تا دیپلم یعنی 12 سال؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)