صفحه 25 از 148 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

بعد از اینکه ویزا رو گرفتیم ،و وارد امریکا شدیم ،باید بحای خاصی رجوع کنیم و مدارکی رو بدیم تا برای گرین کارت و سوشیال سکیوریتی اقدام کنن ؟یا همینکه وارد بشیم و در فرودگاه ثبت بشه ما وارد شدیم کافیه و خودشون گرین کارت و سوشیال و به ادرسی که دادیم میفرستن؟
    اگه کسی میدونه بعد از ورود به امریکا چکارای باید انجام بدیم و بکجا ها باید ورودمون و اعلام کنیم تا زمان دریافت سوشیال سکیوریتی و گرین کارت ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    بعد از اینکه ویزا رو گرفتیم ،و وارد امریکا شدیم ،باید بحای خاصی رجوع کنیم و مدارکی رو بدیم تا برای گرین کارت و سوشیال سکیوریتی اقدام کنن ؟یا همینکه وارد بشیم و در فرودگاه ثبت بشه ما وارد شدیم کافیه و خودشون گرین کارت و سوشیال و به ادرسی که دادیم میفرستن؟
    اگه کسی میدونه بعد از ورود به امریکا چکارای باید انجام بدیم و بکجا ها باید ورودمون و اعلام کنیم تا زمان دریافت سوشیال سکیوریتی و گرین کارت ممنون میشم
    شما پس از ورود به خاک آمریکا مدارکتون به آدرسی که در آمریکا معرفی کردین ارسال میشه این آدرس را چند بار دیگه و موقع مصاحبه هم میتونید تغییر بدین جای نگرانی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یکی از مشخصات رو اشتباه وارد میکنین، اطلاعات زمانی که ثبت نام کردید رو پیدا کنید ممکنه املای فامیل رو از اول جوردیگه ای نوشتید یا تاریخ تولد رو اشتباه وارد میکنید...
    باور کنید به هیچ وجه علی الممکن اشتباه نمی کنم. اول خودم تایپ کردم و بعد یکی یکی از فایل اصلی ام کپی کردم حتی با دو مرورگر هم امتحان کردم ولی باز همین خطا رو میده
    هر ۷ دقیقه یک نفر آلزایمر می گیرد!
    حل جدول و سودوکو، یادگیری زبان و حرفه جدید و کتاب خواندن به افراد در مهار این بیماری کمک می کند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dotarman نمایش پست ها
    شما پس از ورود به خاک آمریکا مدارکتون به آدرسی که در آمریکا معرفی کردین ارسال میشه این آدرس را چند بار دیگه و موقع مصاحبه هم میتونید تغییر بدین جای نگرانی نیست
    ممنون
    ۱.منظور من اینه که وقتی وارد امریکا شدیم باید به جایی مراجعه کنیم برای ثبت ورودمون ؟یا همون فرودگاه کافیه ثبت ورودمون ؟
    چون مثلا در المان بعد از دریافت ویزا و ورود به خاک المان باید به چند جا رفت و محل اقامت رو در دوجا ثبت کرد ..میخواستم ببینم برای امریکا هم باید بعد از ورود بجایی بریم یا نه ؟؟
    ۲.من میتونم ادرس جایی که دادم توی فرم ولی از یه شهر دیگه وارد بشم و در فرودگاه بهشون اعلام کنم ؟

Junior Member

1- ?have you attended any educational institutions at a secondary level or above جواب این سوال تو اطلاعات شغل های قبلی yes یا no
    2- آیا تمامی سوالهای امنیتی نه هستش ؟

Junior Member

برای اضافه کردن کیس همسر باید چه فایلهایی ارسال شود

Junior Member

سلام دوستان
    من وقتی میرم نتیجه لاتاری 2019 را ببینم پیام خطای The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation
    را میده . در صورتی که فرم ثبت نام جلومه و اطلاعات را دقیق از رو فرم وارد میکم و ضمنا من 21 اکتبر 2017 ثبت نام کردم

Junior Member

سلام دوستان
    يك سوال فوري دارم
    در زمان پر كردن فرم DS260 بعد از ورود تعداد خود متقاضي و افراد تولي كيس نمايش داده مي شه آيا اطلاعا افراد همراه (اعضاء خانواده هم بايد تك تك كامل بشه ؟
    ممنون مي شم را هنمايي كنيد

Junior Member

خيلي عجله كردم اشتباه تايپي زياد شد و نا مفهوم
    بعد از وارد كردن كيس نامبر و ورود به فرم DS260 . مشخصات متقاضي و نفرات همراه آن قابل مشاهده است كه با كليك بر روي هر يك ، مي توان اطلاعات را كامل كرد .
    سوال اينه كه آيا بايد براي تك تك افراد جدول و ورود به صفحه ، اطلاعات را كامل كرد و يا تنها اطلاعات كسي كه برنده شده است كفايت مي كند

بله برای تک تک اعضا پر میکنید و در انتها یک کانفرمشن میده که باید نگه دارید و پرینتشو داشته باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)