صفحه 27 از 148 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    سلام
    وقت به خیر
    امیدوارم از دوستان مطلع این بار پاسخ من رو بدن!
    در مصاحبه ی پذیرش در لاتاری،برای مدارک تحصیلی، اصل مدرک جهت ارائه به سفارت لازم هست؟ من برای محل کارم که مثلا اصل مدرک رو میخواست تنها تونستم از دانشگاه برگه ای رو بگیرم که بیشتر به گواهی موقت شبیه هست.
    میخواستم ببینم امکان گرفتن اصل مدارک از دانشگاه هست؟با چه عنوانی میشه این کارو انجام داد؟واینکه خب مسلما اصل مدارک کلیه دوره های تحصیلی از دیپلم تا فوق لیسانس رو دانشگاه مقطع فوق لیسانسم داره، درسته؟آیا اینهارو به من میدن برای روز مصاحبه؟من کاملا سردرگم شدم
    لطف میکنید اگر پاسخگو باشید

شما که باید مدرک را بگیرین برین ترجمه کنین.
    برای مصاحبه، کپی برابر اصل کافی هست. (طبق چیزی که سایت وزارت امور خارجه آمریکا گفته)

https://travel.state.gov/content/tra...documents.html

will need to submit original documents or certified copies of the documents listed below from an appropriate office, authority, or issuing entity in your country.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

با سلام
    دوستان من مدرکمو تو فرم زدم مهندسی نفت گرایش حفاری
    ولی امروز دانشناممو گرفتم دیدم زده مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج
    مشکلی نیست؟ انلاک کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    تروال بن چی شد؟ کی خبرش می آد؟
    متاسفانه دادگاه عالی امریکا فرمان رییس جمهور امریکا رو با 5 رای موافق و 4 رای مخالف مورد تایید خودش قرار داد. بنابراین محدودیت های اعمال شده برای ویزا به قوت خود باقی خواهند ماند.
    https://www.cnn.com/2018/06/26/polit...urt/index.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    متاسفانه دادگاه عالی امریکا فرمان رییس جمهور امریکا رو با 5 رای موافق و 4 رای مخالف مورد تایید خودش قرار داد. بنابراین محدودیت های اعمال شده برای ویزا به قوت خود باقی خواهند ماند.

سلام ببخشيد ميخوام بدونم با اين حكم ديگه اميدي برامون نيست كه ويزا بگيريم يا بستگي داره كه از سفارت نامه براي وقت سفارت دريافت كنيم يا نه؟مي تونيم اميدوار باشيم يا نه؟من برادرم آمريكا زندگي ميكنه اين ميتونه اميدوار كننده باشه يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    سلام ببخشيد ميخوام بدونم با اين حكم ديگه اميدي برامون نيست كه ويزا بگيريم يا بستگي داره كه از سفارت نامه براي وقت سفارت دريافت كنيم يا نه؟مي تونيم اميدوار باشيم يا نه؟من برادرم آمريكا زندگي ميكنه اين ميتونه اميدوار كننده باشه يا نه؟
    امیدتون به خدا باشه دوست عزیز. طبق فرمان سوم تا جایی که بنده اطلاع دارم هیچگونه ویزای لاتاری برای اتباع کشورهای مندرج در فرمان مذکور صادر نمیشه مگر اینکه شما تابعیت یک کشور دیگه رو داشته باشین (یعنی دوتا پاسپورت داشته باشین). همچنین اگه در خاک امریکا باشید در زمان برنده شدن تحت عنوان یک ویزای مشخص مثل دانشجویی هم شامل این قانون نمیشید. چون نیازی به صدور ویزا جهت ورود به خاک امریکا نخواهید داشت (در خاک امریکا هستید already) و فقط باید فرم تغییر وضعیت (change of status) رو پر کنید. امیدوارم پاسخ سوالتونو داده باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    خب٬ داشتن فامیل درجه اول توی ةمریکا جزء ویور ها هست٬ حتما شانس دارید.

دوستان يه سوال

وقتي ميگن پرونده ي لاتاري ٢٠١٩ تا آخر fiscal year بايد بسته بشه كه ميشه ٣٠ سپتامبر يعني چي؟ يعني تمام شماره ها تا اون تاريخ بايد كارنت بشن؟ يا همه بايد تا اون تاريخ مصاحبه شده باشن؟ يا بايد تا اون تاريخ گرين كارت رو دريافت كرده باشن؟ من سوالم اينه كه مثلا گيريم شماره من تو جولاي كارنت بشه منم همون روز مدارك رو بفرستم با توجه به اينكه تو سايت وزارت امور خارجه ذكر شده تاريخ مصاحبه براي AOS (Adjustment of status) حدود ٤ ماه بعد كارنت شدنه عملا يه تناقض تو كار خود دولته چون شماره هايي كه تو جولاي باز ميشه مصاحبشون ميافته واسه بعد از سپتامبر! در اين صورت تكليف چيه؟
    كسي چيزي ميدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    یعنی این برای لاتاری هم هست ؟
    ۱.برای این قسمت فرم خاصی باید پر کنیم ؟
    ۲.دختر عمو یا پسرعمو هم قابل قبول هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

سلام دوستان
    برای روشن شدن افکار سعی می‌کنم یک توضیحی بدم، امیدوارم که مفید واقع بشه.
    این قانون در حال اجراست. فقط قضات دیوان عالی تایید کردند که نسخه سوم فرمان ترامپ برای منع صدور ویزا برای شهروندان چند کشور مثل ایران از حدود اختیارات قانونی رئیس جمهور محسوب میشه و ایشون این حق رو دارن که همچین قانونی رو وضع کنن.
    البته باید بگم که امکان رسیدگی به پرونده های افراد به صورت مورد به مورد وجود داره. درواقع اگر شرایط معافیت داشته باشید دولت ایالات متحده موظف هست به شما ویزا بده.

برای دریافت معافیت شما باید ثابت کنید که اگر ویزا برای شما صادر نشه شما در سختی زیادی قرار خواهید گرفت. همچنین برای منافع ملی آمریکا مفید هستید و به علاوه اینکه برای امنیت ملی آمریکا تهدیدی محسوب نمی‌شوید.
    حالا اگر با این شرایط افسر کنسولی درخواست شما رو منطقی بدونه، درخواست معافیت شما رو برای بررسی به واشنگتن میفرسته که اونها در این مورد تصمیم بگیرن. اگر با درخواست شما موافقت بشه براتون ویزا صادر میکنن.

دو مثال از شرایط معافیت:
    1- اینکه شما قبلاً در کسب و کار آمریکا سرمایه‌گذاری کرده باشید و الان در صورت عدم صدور ویزا آسیب مالی خواهید دید.این مورد شامل حال افرادی است که از طریق برنامه‌های E-2 و یا گرین‌کارت سرمایه‌گذاری موسوم به EB-5 قبلاً در آمریکا سرمایه گذاری کرده باشند.
    2-اگر همسر یا فرزند زیر 21 سال یا پدر و مادر شما با هر نوع ویزا قانونی وارد آمریکا شده باشند و در زمان درخواست ویزا داخل آمریکا باشند شما مشمول معافیت می‌شوید. لطفاً توجه بفرمایید که سایر افراد نزدیک به شما مانند خواهر و یا برادر و یا قبولی در گرین‌کارت آمریکا شرایط معافیت را برای شما فراهم نمی‌کند.

دوستانی که قبلاً گرین‌کارت خودشون رو دریافت کردن و یا از قبل ویزای قانونی دارن هیچ مشکلی برای ورود به آمریکا رو ندارن.

و در آخر هم باید عرض کنم که شرایط برای دانشجویان مانند گذشته هستش و فرقی نکرده.

موفق باشید

ببخشبد،
    الان ما کارنت می شیم، یعنی بهمون وقت مصاحبه میدن؟
    مثلن اگر فامیل درجه یک، یا مواردی که پست بالا گفتید شرایط "معافیت" را نداشته باشیم.

میخوام بدونم باید تست پزشکی بدیم، بریم سفارت، 330 دلار بدیم و بگیم فامیل درجه یک و سرمایه نداریم، بعدشم برگردیم خونه مون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)