صفحه 29 از 148 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    ممنون که وقت گذاشتید

بنظرم اگر وکلا وقت بزارن٬ کیس برنده های لاتاری شاید قابلیت طرح در دادگاه رو داشته باشه٬ چون مکانیزمش جوریه که اقدامات احتیاطی حداکثری توش رعایت شده٬ که خب وقت وکلا هم کم هزینه نیست.

به هر حال شخصا که کاری از دستم بر نمیاد... به هر حال باد آورده رو باد می بره دیگه:|
    جسارت نميكنم ولي من اگر جاي شما ميبودم دي اس رو پر ميكردم ميفرستادم و دنبال جمع آوري مدارك معافيت ميگشتم و اميدوار ميموندم چون كسي نميدونه چي ميشه اما از كارم استعفا نميدادم يا خونه و اينامو نميفروختم. يه جوري بايد امسال طوري رفتار كرد كه نه سيخ بسوزه نه كباب

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط PendR نمایش پست ها
    اگه یک ایرانیِ برندۀ لاتاری در فاصلۀ fiscal year، با ویزای دانشجویی وارد خاک امریکا بشه، شانسی براش هست؟
    صد در صد شانس هست. بستگي به شماره ي كيستون داره ولي زمانيكه وارد ميشين بايد اقدام كنين به AOS و سابميت كردن فرم i-485

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    جسارت نميكنم ولي من اگر جاي شما ميبودم دي اس رو پر ميكردم ميفرستادم و دنبال جمع آوري مدارك معافيت ميگشتم و اميدوار ميموندم چون كسي نميدونه چي ميشه اما از كارم استعفا نميدادم يا خونه و اينامو نميفروختم. يه جوري بايد امسال طوري رفتار كرد كه نه سيخ بسوزه نه كباب
    میشه لطفا در مورد معافیت توضیح بدین که چی هست ؟کسی از ایرانیای پارسال که لاتاری برنده شدن خبر نداره که ویزا گرفتن یا نه ؟!

Junior Member

مشکل اینجاست که هیچ ایده ای ندارم که چجوری میشه برای ۳ شرط معافیت مدارک جمع کرد...
    مثلا برای شرط اول میشه از پلیتیکال ایشیو یا تغییر دین استفاده کرد٬ برای شرط دوم و سوم چه مدارکی میشه ارائه داد!

ممنون میشم اگر ایده ای دارید به اشتراک بزارید

Junior Member

صد در صد شانس هست. بستگي به شماره ي كيستون داره ولي زمانيكه وارد ميشين بايد اقدام كنين به AOS و سابميت كردن فرم i-485
    یه سوال پاسپورت ایرانی فقط روی ویزا به مشکل میخوره و موقع گرین کارت مشکلی ایجاد نمی کنه!؟

این نکته هم توی قانون خیلی مبهم هست...

Junior Member

یه نکته دیگه ای هم هست و اون اینکه الان شماره پاسپورت ما توی دیتا بیس وزارت خارجه آمریکا به عنوان برنده لاتاری ثبت شده ( اگر ds-260 رو سابمیت کرده باشیم که من انجام دادم) در این صورت اگر بخوایم برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم موقع مصاحبه برای ویزای تحصیلی آیا با آفیسر به مشکل بر نمی خوریم!؟

می دونیم که یکی از چیزایی که موقع مصاحبه ویزای تحصیلی مهمه اینه که به آفیسر اطمینان بدیدم که ما قصد ماندن در امریکا رو نداریم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    میشه لطفا در مورد معافیت توضیح بدین که چی هست ؟کسی از ایرانیای پارسال که لاتاری برنده شدن خبر نداره که ویزا گرفتن یا نه ؟!

اینجا راجع به ویور ها توضیح میده
    https://www.youtube.com/watch?v=aYBlMMurlBI

Junior Member

من لاتاری امسال برنده شدم و برای معافیت سوالم اینه که من دوست پسر امریکایی دارم و از دوسال قبل تمام ایمیلها و مسجها هم دارم که قصد ازدواجمون در ایمیلها مشخص میشه ،این موضوع رو میتونم بعنوان معافیت استفاده کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    من لاتاری امسال برنده شدم و برای معافیت سوالم اینه که من دوست پسر امریکایی دارم و از دوسال قبل تمام ایمیلها و مسجها هم دارم که قصد ازدواجمون در ایمیلها مشخص میشه ،این موضوع رو میتونم بعنوان معافیت استفاده کنم ؟
    والا من جای مامور سفارت بودم می گفتم به دوستت بگو بیاد ایران باهات ازدواج کنه. یا اقلن برین ترکیه
    ایمیل که با Siri ایفون هم میشه قول و قرار گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    یه نکته دیگه ای هم هست و اون اینکه الان شماره پاسپورت ما توی دیتا بیس وزارت خارجه آمریکا به عنوان برنده لاتاری ثبت شده ( اگر ds-260 رو سابمیت کرده باشیم که من انجام دادم) در این صورت اگر بخوایم برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم موقع مصاحبه برای ویزای تحصیلی آیا با آفیسر به مشکل بر نمی خوریم!؟

می دونیم که یکی از چیزایی که موقع مصاحبه ویزای تحصیلی مهمه اینه که به آفیسر اطمینان بدیدم که ما قصد ماندن در امریکا رو نداریم...
    همچین چیزی نیست، بگین بعد از اتمام تحصیل میرین یه کشور دیگه. کافیه نشون بدین بعد از اتمام ویزا به طور غیر قانونی در آمریکا نمی مونین. این دروغ های گنده لازم نیست که بر می گردم ایران.
    من به یه افسر گفتم بعدش می رم ژاپن، خندید و مهر زد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)