صفحه 3 از 148 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheshahmorad نمایش پست ها
    اگه شرایط ثبت نام تو خود سایت رو بخونید میبینید که نوشته اگه از عکس تکراری استفاده کنید اصلا تو قرعه کشی شرکت داده نمیشید.
    من متاسفانه همون عکسهای پارسال رو فرستادم
    دیگه راهی هم برای ادیت نیست، درسته؟
    میشه بگین کجا گفته اگه عکس تکراری باشه توی قرعه کشی شرکت داده نمیشید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

صفحه 6 پاراگراف اول دستورالعمل نوشته:

Do not submit an old photograph. Submitting the same photograph that you submittetd, with a prior year’s entry a photograph that has been manipulated, or a photograph that does not meet the specifications below will result in disqualification .
    به شخصه فکر نمی کنم راهی باشه. تنها راه ممکن پر کردن مجدد هست که اونم باعث حذف شدن میشه. توصیه می کنم بهشون ایمیل بزنین و ازشون سوال کنین که آیا امکان تغییر عکس وجود داره یا نه. من بعد هم همیشه اول دستورالعمل رو بطور کامل بخونید قبل از پر کردن هر فرمی. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط khayati نمایش پست ها
    من متاسفانه همون عکسهای پارسال رو فرستادم
    دیگه راهی هم برای ادیت نیست، درسته؟
    میشه بگین کجا گفته اگه عکس تکراری باشه توی قرعه کشی شرکت داده نمیشید؟

سلام دوستان،

تا چه حد احتمال داره که زمانی که یک ایرانی برنده لاتاری بشه، ترامپ دستور بده که گرین کارت بهش ندن؟!

آیا می‌شه خانوادگی ثبت نام کرد در خانواده ای که فرزندان بالای 18 سال هستن؟ یا باید همه جداگانه ثبت نام کنن؟

با تشکر.
    ویرایش توسط SepehrScience : October 19th, 2017 در ساعت 08:58 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrScience نمایش پست ها
    سلام دوستان،

تا چه حد احتمال داره که زمانی که یک ایرانی برنده لاتاری بشه، ترامپ دستور بده که گرین کارت بهش ندن؟!

آیا می‌شه خانوادگی ثبت نام کرد در خانواده ای که فرزندان بالای 18 سال هستن؟ یا باید همه جداگانه ثبت نام کنن؟

آطلاعات دریافتی در فرم لاتاری چیست؟

با تشکر.

سلام در رابطه با سوال اولتون هیچ چیز دقیقی مشخص نیست ترامپ امروز قانون تصویب میکنه ممکنه فرداش برخلاف قوانین مهاجرتی باشه و توسط قاضی ها فدرال دستور ترامپ لغو بشه....

سوال دوم : همگی باید جداگانه ثپت نام کنند تقریبا چون شرایط حداقل 18 سال و داشتن دیپلم 12 ساله هست البته افراد بزرگ سال زمانی که ثپت نام میکنند فرزندان زیر 21 سال رو

باید زیر مجموعه خودشون ثپت نام کنند
    ویرایش توسط sezaris : October 19th, 2017 در ساعت 09:07 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    صفحه 6 پاراگراف اول دستورالعمل نوشته:

Do not submit an old photograph. Submitting the same photograph that you submittetd, with a prior year’s entry a photograph that has been manipulated, or a photograph that does not meet the specifications below will result in disqualification .
    به شخصه فکر نمی کنم راهی باشه. تنها راه ممکن پر کردن مجدد هست که اونم باعث حذف شدن میشه. توصیه می کنم بهشون ایمیل بزنین و ازشون سوال کنین که آیا امکان تغییر عکس وجود داره یا نه. من بعد هم همیشه اول دستورالعمل رو بطور کامل بخونید قبل از پر کردن هر فرمی. موفق باشید

بسیار ممنون از توضیح جامع و مانع شما
    فقط میشه بفرمایید به چه آدرسی میتونم ایمیل بزنم و بهشون مشکل رو اطلاع بدم؟

Senior Member

امکان تغییر در فرم ارسال شده وجود ندارد، تماس هم فایده ای ندارد چون نه تغییری انجام میدن نه میتونن انجام بدن. اما ایمیل تماس KCCDV@state.gov هست

فقط دوباره ارسال نکنید، چون اسکن میکنن و حذف میکنن
    امضا نامرئی

ببخشید یعنی زن و شوهری که فرزندان بالای 21 سال دارن باید هم زن و هم شوهر و تک تک فرزندان بصورت جداگانه فرم پر کنن؟ در صورت قبولی یکی از والدین، به فرزندان بالای 21 سال گرین کارت تعلق نمی‌گیره؟
    در صورت قبول شدن زن یا شوهر، می‌تونه همسرش رو هم بیاره و گرین کارت بگیره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

دوستان سایتی میشناسید که عکس بگیره و مطابقت بده با فرمت اصلی که آیا شرایط دارا هست یا خیر
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

دوستان ببخشید شما چه جوری وارد سایت میشید؟
    برای من هنوز فقط قست چک کردن وضعیت قبولی سال قبل رو نشون میده

https://www.dvlottery.state.gov/esc/...)/default.aspx
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrScience نمایش پست ها
    ببخشید یعنی زن و شوهری که فرزندان بالای 21 سال دارن باید هم زن و هم شوهر و تک تک فرزندان بصورت جداگانه فرم پر کنن؟ در صورت قبولی یکی از والدین، به فرزندان بالای 21 سال گرین کارت تعلق نمی‌گیره؟
    در صورت قبول شدن زن یا شوهر، می‌تونه همسرش رو هم بیاره و گرین کارت بگیره؟
    سلام
    درسته اگر فرزندان بالای 21 سال سن داشته باشند باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند و اگر هر یک از زن یا شوهر برنده شوند می توانند برای دیگری گرین کارت بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)