صفحه 33 از 148 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط siszo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اولین باره می خوام تو لاتاری ثبت نام کنم
    می خواستم بدونم این آخرین لاتاریه ؟ چون اینجور شنیدم که دیگه از 2020 به بعد میخوان لاتاری رو بردارن
    تا جایی که اطلاع دارم باید 12 کلاس در دوران مدرسه گذرانده باشیمر(که در نظام جدید قبل تا سال 95 یا 94 اشتباه نکنم اگه دیپلمه هم باشی چون 11 کلاس خواندیم حساب نمیشه مگر این که وارد دانشگاه شده باشی یا دوره پیشدانشگاهی رو گذرانده باشی) یا 2 سال سابقه ی کار برای ثبت نام داشته باشیم. برای ثبت نام در لاتاری چه سایتی را پیشنهاد می کنید که راهنمای کامل در این زمینه باشد؟
    خودم لیسانسم ولی برای یکی از آشنایان هم میخواستم اقدام کنم چطور باید این داستان سابقه کار را اثبات کرد روش خاصی داره ؟ آیا منظور سابقه بیمه ؟ اگه سابقه بیمه نداشته باشیم چی؟
    خیلی از موسسات برای ثبت نام 50-60 تمن میگیرن و اعلام میکنن ما همه چیز را درست نمیکنیم شما کاریتون نباشه (چدا از بحث هزینه) آدم خودش انجام بده خیالش راحت که ثبت شده
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    و عذرخواهی میکنم اگه کمی نوشته طولانی شد چون هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم.
    سپاس
    سلام پرکردنش اسونه من دو سال شرکت کردم سال اول رو دادم شرکتی پر کرد و قبول نشدم.امسال خودم پر کردم باید انگلیسی بلد باشی عکستم خودت مطابق قالب سفارت در بیاری کاری نداره .ضمنا با ***** شکنم باید وارد شی.من با ***** شکن وارد شدم .موفق باشی .الکی پول نده.سایتم سرج کن بخون راهنمایی های خوب داره.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    اگر پیج های قبل رو مطالعه کرده باشید میبینید من قبلا این سوال رو پرسیده بودم٬ خلاصه پاسخی که بهم داده بودن این بود که ویزای دانشجویی non-immigrant هست اگر لاتاری برده باشید و ds-260 رو ثبت کرده باشید موقع مصاحبه برای ویزای دانشجویی آفیسر این اطلاعات رو خواهد داشت و تضاد قصد شما رو تشخیص میده.

حالا چه تصمیمی میگیره رو دیگه کسی نمیدونه٬ فقط میشه حدس زد...
    خوب پس من همیشه ویزای دانشجوییم ریجکت میشه. چه ترم بهار برم چه پاییز سال دیگه.
    حدس که فایده نداره، الان سفارت کانادا و آمریکا کنار دانشگاه هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    می تونم برم آمریکا با ویزای دانشجویی و گرین کارتم را بگیرم؟
    ویزای دانشجویی گرفتن کاری نداره.

میشه یکی این جواب من را بده. ممنون
    به نظر من اگر سنتون خیلی زیاد نیست(منظورم برای ویزای تحصیلیه) حتما و سریعا این کار رو بکنید و شانستون رو امتحان کنید.
    اگر فرم رو پر نکردید و ارسال نکردید که چه بهتر. فعلا هم پر نکنید.
    برای چنتا دانشگاه اقدام کنید و پذیرش بگیرید. حتما یه بورس حداقل پارشال هم بگیرید(نشد هم باز امتحان کنید). چون معمولا به سلف ها تازگیا یا نمیدن یا خیلی کم میدن و برید سفارت برای ویزای دانشجویی.
    روز مصاحبه هم اگر سوالی پرسید که چرا شرکت کردی بگو چون ویزای امریکا سینگله و من میخواستم راحت بتونم رفت و امد کنم به کشورم و خونوادم رو ببینم یا یه همچین چیزی. خیلیا خیلی راحت این سوال رو جواب دادن و مشکلی براشون ایجاد نشده. شما تمام قوا باید سعی کنید بگید که هدفتون تحصیله و قصد موندن ندارید.
    بعد اگر شانستون خوب بود و ویزا رو گرفتید به محض رسیدن توی خاک امریکا کارهای گرین کارتتون رو ادامه بدید.

ایشالا خبرش رو هم اینجا به ما بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام پرکردنش اسونه من دو سال شرکت کردم سال اول رو دادم شرکتی پر کرد و قبول نشدم.امسال خودم پر کردم باید انگلیسی بلد باشی عکستم خودت مطابق قالب سفارت در بیاری کاری نداره .ضمنا با ***** شکنم باید وارد شی.من با ***** شکن وارد شدم .موفق باشی .الکی پول نده.سایتم سرج کن بخون راهنمایی های خوب داره.
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    چند تا سوال دیگه هم داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    شما چه سایتی را پیشنهاد می کنید که راهنمای کامل در این زمینه باشد؟
    می خواستم بدونم این آخرین لاتاریه ؟
    یکی از اقواممون می خواست ثبت نام کنه اما 11 کلاس در دوران مدرسه گذرانده در حالی که خوندم حتما باید 12 کلاسو گذرانده باشن و سابقه کارم نداره. الآن با این شرایط می تونه ثبت نام کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط trav نمایش پست ها
    به نظر من اگر سنتون خیلی زیاد نیست(منظورم برای ویزای تحصیلیه) حتما و سریعا این کار رو بکنید و شانستون رو امتحان کنید.
    اگر فرم رو پر نکردید و ارسال نکردید که چه بهتر. فعلا هم پر نکنید.
    برای چنتا دانشگاه اقدام کنید و پذیرش بگیرید. حتما یه بورس حداقل پارشال هم بگیرید(نشد هم باز امتحان کنید). چون معمولا به سلف ها تازگیا یا نمیدن یا خیلی کم میدن و برید سفارت برای ویزای دانشجویی.
    روز مصاحبه هم اگر سوالی پرسید که چرا شرکت کردی بگو چون ویزای امریکا سینگله و من میخواستم راحت بتونم رفت و امد کنم به کشورم و خونوادم رو ببینم یا یه همچین چیزی. خیلیا خیلی راحت این سوال رو جواب دادن و مشکلی براشون ایجاد نشده. شما تمام قوا باید سعی کنید بگید که هدفتون تحصیله و قصد موندن ندارید.
    بعد اگر شانستون خوب بود و ویزا رو گرفتید به محض رسیدن توی خاک امریکا کارهای گرین کارتتون رو ادامه بدید.

ایشالا خبرش رو هم اینجا به ما بدین.
    میشه لطف کنید وقتی اطلاعات ندارید ملتو اشتباهی راهنمایی نکنید؟؟؟ در صورتی هم که برفرض محال ایشون ویزا بگیرن (اینطور نیست که دیگه هیچوقت نتونن ویزای دانشجویی بگیرن. این قضیه تا زمانیه که نوبت لاتاریشون باطل بشه ) ، حداقل سه تا شیش ماه زمان نیاز هست که شما ثابت کنی قصدت از ورود به آمریکا عوض شده. یعنی اگه الان بری و وارد آمریکا بشی ، چهار ماه بعدش میتونی کارای گرین کارتتو پیگیری کنی و بگی قصد موندن نداشتی و نظرت عوض شده. اگه بلافاصله اینکارو کنی ، تو روز مصاحبه گرین کارتت تو آمریکا ، ویزای دانشجویی ت رو هم باطل می کنن بدلیل عدم بیان صداقت در زمان مصاحبه سفارت و احتمال زیاد از همونجا دیپورت میشی. مخصوصا الان که قوانین شدیدا سخت شده. شما کاری که میتونی بکنی اینه: اگه تونستی چهار پنج ماه قبل از وارد منقضی شدن نوبت لاتاریت با ویزای دانشجویی وارد آمریکا بشی که فبها. حواست باشه فرم لاتاری و وقت مصاحبه لاتاری نباید تعیین کرده باشی از قبل. بعد که اومدی امریکا ، سه ماه صبر می کنی حداقل. بعدش فرم لاتاری رو پر می کنی و درخواست Change of status می کنی. کل این قضیه احتمالش یک درصده. اینو گفتم که فردا لعن و نفرینش نصیب من نشه. موفق باشید

من همون کار لاتری را انجام میدم، بعید می دونم اگر ریجکت کنن دیگه بخام برای دانشگاه اپلی کنم.
    کشوری که گرین کارت لاتری را نمی ده، دانشگاهش هم برای خودش.
    ما که هیچ وقت قصدمون تحصیل نبوده و نیست. هرجا مهاجرت آسونتر، همون جا بهتر. بد شانسی که لاتری قبول شدیم. حیف پول مصاحبه که می شد خرج اپلی یه دانشگاه تو یه کشور بهتر کرد.
    من فرم را سابمیت کردم، آنلاک هم نمی کنم. مصاحبه هم اکتبر میشه.
    خدا کنه همون اکتبر ریجکت کنن، نذارن ۴ ماه بعد ریجکت کنن.

سلام من چندین سال پیش واکسن هپاتیت و زدم ولی الان کارتشو ندارم .
    ۱.کسی میدونه از کجا میتونم این برگه رو که واکسن و زدم دوباره بگیرم ؟
    ۲.کلا چه واکسنهایی رو بایددر ایران زد ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام من چندین سال پیش واکسن هپاتیت و زدم ولی الان کارتشو ندارم .
    ۱.کسی میدونه از کجا میتونم این برگه رو که واکسن و زدم دوباره بگیرم ؟
    ۲.کلا چه واکسنهایی رو بایددر ایران زد ؟
    ممنون

ميخواستم بدونن براي كسي نامه از سفارت اونده براي وقت مصاحبه؟

Junior Member

برو انيستيتو تو تجريش كاملشو بهت ميگن براي واكسن

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    برو انيستيتو تو تجريش كاملشو بهت ميگن براي واكسن
    واکسن هپاتیتم و رکورد قبلی و میدن یا لیست واکسنهایی که باید برای اسفارت امریکا زد و میگن بهم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)