صفحه 34 از 148 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    من همون کار لاتری را انجام میدم، بعید می دونم اگر ریجکت کنن دیگه بخام برای دانشگاه اپلی کنم.
    کشوری که گرین کارت لاتری را نمی ده، دانشگاهش هم برای خودش.
    ما که هیچ وقت قصدمون تحصیل نبوده و نیست. هرجا مهاجرت آسونتر، همون جا بهتر. بد شانسی که لاتری قبول شدیم. حیف پول مصاحبه که می شد خرج اپلی یه دانشگاه تو یه کشور بهتر کرد.
    من فرم را سابمیت کردم، آنلاک هم نمی کنم. مصاحبه هم اکتبر میشه.
    خدا کنه همون اکتبر ریجکت کنن، نذارن ۴ ماه بعد ریجکت کنن.
    شرکت در لاتری گرین کارت یک امتیاز میتونه باشه حق نیست. باید تا اخرین مرحله صبور باشید. این پیام در ابتدای ثبت نام ذکر شده بود.

Junior Member

Lightbulb پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید منم کارم راه بیفته خودم لیسانس هستم و تا به حال هم شرکت نکردم آموزش ها رو خودم برای پر کردن فرم فقط این قسمتش یکم گیج شدم
    برای یکی از آشناها هم میخوساتم ثبت نام کنم که ایشون دیپلمه نیست و تا سوم دبیرستان خواندن

• Primary school only معادل مدرک ایتدایی
    • High School, no degree معادل مدرک دبیرستان بدون گرفتن مدرک تا این لحظه یا دیپلم 11 ساله
    • high School degree معادل مدرک دیپلم 12 ساله یا پیش دانشگاهی
    • Vocational school معادل مدرک فنی و حرفه ای
    • Some university Courses معادل مدرک دانشجوی کاردانی و یا کارشناسی
    • university degree معادل مدرک کاردانی و یا کارشناسی
    • Some Graduate Level Courses معادل مدرک دانشجوی کارشناسی ارشد
    • Masters degree معادل مدرک کارشناسی ارشد
    • some Doctorate Level Courses معادل مدرک دانشجوی دکترا
    • Doctorate degree معادل مدرک دکترا
    برای خودم رو فکر کنم باید گذینه ی university degree رو تیک بزنم اگه اشتباه نکنم درسته؟
    ولی برای کسی که دیپلمه نیست باید کدام گذینه رو بزنم؟
    و این که نوشتن در صورت نداشتن دیپلم باید 2 سال سابقه کار داشته باشه این سابقه کار رو چطور باید ثابت کرد باید حتما سابقه بیمه داشته باشه ؟ (اگه نداشته باشه یا بیمه اختیاری باشه چی؟ کارینمیشه کرد یعنی؟)
    من خواندم که داخل سایت www.onetonline.org باید چک کنید svp بالای 7 باشه این svp یعنی چی؟ همگام ثبت نام کدام گذینه رو بزنم؟

ممنون میشم زاهنماییم کنید برای این دوستمون هم بتونم ثبت نام کنم یک دنیا ممنون

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط iustlondon نمایش پست ها
    شرکت در لاتری گرین کارت یک امتیاز میتونه باشه حق نیست. باید تا اخرین مرحله صبور باشید. این پیام در ابتدای ثبت نام ذکر شده 4بود.
    مشکل اینجاست که وسط اپلی کردن دانشگاه ها و کلی هزینه، یهو هزینه مصاحبه و تست پزشکی برای لاتری می افته وسط.
    صبر کردن مجانیه، ولی برنامه های دیگه خرج داره. پارسال آیلتس ۷۵۰ تومن، الان ۲ میلیون و نیم. همین ۳۳۰ دلار میشه ۳ تا دانشگاه اپلی کرد

در ظمن، ضربه روحی که لاتری می زنه، چندین ماه روی تز و اعصاب تاثیر می گذاره. همون قبول نشدنش شانس می خواست که ما نداشتیم.

من اومدم مرکز بهداشت شهرمون که در شمال هست برای واکسن هپاتیت ب ولی میگن واکسن نیست اصلا .کسی میدونه باید چکار کرد ؟
    میگم برای سفارت میخوام ولی باز هم اهمیت نمیدن ،پاستور تهران اگه برم میتونم بزنم این واکسن و ؟

سلام هپایتت و مننزیت رو هلال احمر میزنه و mmr رو هم همون جا آدرس رو دیوارش است نزدیکترین را بردارید و برین بزنید.تو پستهای قبلی بخونید همه اش است من از اونجا آدرس و اطلاعات برداشتم. قیمت هپاتیت و مننزیت حدودا 57 است و mmr قیمتش 50 تومنه.ادرس های هلال احمر تو سایت است تو انقلاب و نیز کنار بیمارستان خاتم النبیا تو ونک و... است ساعت 9-2 هم زمان تزریق است.اطلاعات را از همین سایت بردارید کامله.

تو این سایت برید لیست واکسنها و تعدادشو پاستور زده.

کارت سبز آمریکا :
    افرادي كه جهت دريافت كارت سبز اقامت در آمريكا اقدام مي نمايند با توجه به سن آنها نياز به تزريق واكسن هاي ذكر شده از طرف سفارت آن كشور را دارند. این افراد می توانند با مراجعه به انستيتو پاستور ايران و با در دست داشتن پاسپورت و دفترچه بیمه در روزهای شنبه تا چهارشنبه ، در این مورد اقدام نموده و کارت بین المللی واکسیناسیون دریافت نمایند. این واکسنها عبارتند از :

واکسن موارد تزریق
    سرخک، سرخجه ،اوریون (MMR) افرادی که در سال 1957 میلادی یا بعد از آن بدنیا آمده اند دو نوبت واکسن MMRبه فاصله حداقل یک ماه تزریق نمایند و گواهی تزریق را به انسیتو پاستور ایران ارائه نمایند. این واکسن در درمانگاهها و مطبها تزریق می گردد و در انستیتو پاستور موجود نیست. اگر تا زمان مصاحبه پزشکی،کمتر از یکماه فرصت باقی مانده باشد این واکسن نباید تزریق شود.
    هپاتیت این واکسن زیر 18 سال لازم به تزریق است
    مننژیت (چهار ظرفیتی) 11 سالگی لغایت 18سالگی ، که توسط هلال احمر تزریق میگردد
    آبله مرغان این واکسن در ایران موجود نمی باشد انجام آزمایش خون جهت بررسی سابقه بیماری آبله مرغان لازم است .
    ذات الریه (پنوموکوک) برای سفارت ترکیه، در افراد 60 ساله و بالاتر ،این واکسن باید تزریق شود. برای سایر سفارتها در افراد 65 ساله و بالاتر ، تزریق می شود. این واکسن در داروخانه ها موجود می باشد .
    آنفولانزا در فصل پاییز و زمستان هر سال باید تزریق شود
    دیفتری و کزاز بعد از واکسیناسیون دوران کودکی ، هر ده سال یکبار ، باید تزریق شود.

برای کسی نامه دعوت به مصاحبه اومده؟اخه تا 800 برای اکتبر کارنت شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    برای کسی نامه دعوت به مصاحبه اومده؟اخه تا 800 برای اکتبر کارنت شده.
    میشه لینک بذارین که کجا نقل کردن ۸۰۰ کارنت شده؟
    الان من چک می کنم نوشته

You have encountered an application error. Please try again later.

تو این سایت

https://ceac.state.gov/IV/Common/AppError.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)