صفحه 36 از 148 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نه خیر، من همچین ایمیلی دریافت نکردم، در اسپم هم نبود
    لینک خبرتون هم نگفته مردم این ایمیل را از کنتاکی دریافت کردند یا از کی...

ظمنا بعضی سایت ها گفتند به نقل از کنتاکی بررسی فرم ds260 دوازده هفته طول مکشه، که من اواخر می سابمیت کردم.
    https://www.globalfromasia.com/immig...ews-and-forms/

مردم نقاط دیگر جهان هم فاروم دارن، کسی ایمیل مصاحبه دریافت نکرده هنوز

اون ایران و نپال هم همیشه استثنا بودن تا ۸۰۰ و یمن و سایر کشورهای منع شده مثل بقیه آسیا تا ۱۰۰۰ کارنت میشن
    فعلن حرص نخورید، بعدا موقع حرص کردنه

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    دوستان تا حالا برای کسی یه همچین نامه ای که توی این گزارش ذکر شده اومده!؟https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D...AF%D8%A7%D8%AF

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا برای کسی نامه جدید اومده؟لطفا اگر برای کسی اومد بگه .من شماره ام زیر 100 است ولی هنوز چیزی دریافت نکردم.امسال چرا این قدر دیر شده ضمنا من سفارت رو ترکیه زدم با توجه به مشکلات سیاسی ممکنه سفارت عوض شه؟
    بهتره نگید شماره تون زیر ۱۰۰ هست. یکی تاریخ تولد شما را پیدا کنه، می تونه با تست کردن ۱۰۰ شماره، هر کاری خواست با پرونده تون بکنه.
    بگید زیر ۱۰۰۰ کافیه

نامه من اومد، باید شماره ای که موقع ثبت نام بهتون دادن (اکتبر پارسال) برای دیدن تاریخ مصاحبه در فرمی که لینکش بهتون ایمیل شده وارد کنید.

سلام مبارکه انشالله موفق باشین.خوشحال شدم.امیدوارم واسه من هم زودتر بیاد.
    میشه کمی توضیح بدین که لینککی گفتین همون CHECK STATUSE در DV LOTTERY بوده یا نه؟حدود زمان ارسالش کی بوده؟سابمیت فرمتون کی بوده؟

میشه کمی توضیح بدین که لینککی گفتین همون CHECK STATUSE در DV LOTTERY بوده یا نه؟حدود زمان ارسالش کی بوده؟سابمیت فرمتون کی بوده؟
    بله همون لینک چک استاتس، ۲۷ می سابمیت کردم. مصاحبه ۹ اکتبر

ationals of seven countries are currently subject to various travel restrictions contained in the Proclamation, as outlined in the following table, subject to exceptions and waivers set forth in the Proclamation.
    Country Nonimmigrant Visas Immigrant and Diversity Visas
    Iran No nonimmigrant visas except F, M, and J visas No immigrant or diversity visas
    Libya No B-1, B-2, and B-1/B-2 visas No immigrant or diversity visas
    North Korea No nonimmigrant visas No immigrant or diversity visas
    Somalia No immigrant or diversity visas
    Syria No nonimmigrant visas No immigrant or diversity visas
    Venezuela No B-1, B-2 or B-1/B-2 visas of any kind for officials of the following government agencies Ministry of Interior, Justice, and Peace; the Administrative Service of Identification, Migration, and Immigration; the Corps of Scientific Investigations, Judicial and Criminal; the Bolivarian Intelligence Service; and the People’s Power Ministry of Foreign Affairs, and their immediate family members.
    Yemen No B-1, B-2, and B-1/B-2 visas No immigrant or diversity visas

سلام من کیس نامبرم زیر 800 است چرا هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم؟ممکنه خودشون حذف کرده باشند ؟

ببخشید با توجه به اینکه احتمالا پذیرفته نشدگان زیاد خواهند بود ممکن دوباره در مهر اعلام نتایج بکنن!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo1988 نمایش پست ها
    ببخشید با توجه به اینکه احتمالا پذیرفته نشدگان زیاد خواهند بود ممکن دوباره در مهر اعلام نتایج بکنن!؟
    سلام به نظر من چون ظرفیت بیشتر همیشه اعلام میشه و تقریبا 98 درصد ایرانیا ریجکت میشن(اون دو درصد کسایی هستن که شرایط مث پاس دوم و ابسته نزدیک )دارند احتمالا از جاهای دیگه آسیا بیشتر بگیرن .من ds260 رو نوزدهم می سابمیت کردم.شماره کیس هم کارنت شده واسه اکتبر اما نامه دوم هنوز نیومده نامه زدم فقط میگه کارنتی واست نوتی فیکیشن میاد.!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    بله همون لینک چک استاتس، ۲۷ می سابمیت کردم. مصاحبه ۹ اکتبر
    من هم روزهای اخر ماه می سابمیت کردم ولی نامه ای دریافت نکردم ،براساس کیس نامبر هست یا براساس تاریخ سابمیت فرم ؟!
    شما تازگی این ایمیل و گرفتین ؟
    من کیس نامبرم زیر ۴۰۰۰ هست باید بیشتر صبر کنم ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)