صفحه 38 از 148 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط gbtm نمایش پست ها
    به عنوان کسی‌ که مراحل لاتاری رو طی کرده ام،پاسخ میدهم:
    ۱.بله.
    ۲. برای شهروند ایرانی‌،بله
    ۳.نمیپرسن چجوری از کشور خارج شدید ؟ و شما که پاسپورت ندارید،چجوری می‌خواهید آمریکا سفر کنید؟
    دقت کنید،که در مصاحبه با افسر اداره مهاجرت،تحت قسم هستید و باید راستش رو بگویید.
    در ضمن این تراول بن،برای شهروند ایران صادق است،چه با پاسپورت،چه بدون پاسپورت. به عبارت دیگه،به فرض محال شما بدون پاسپورت و فرضا با یک مدرک شناسائی دیگه برید سفارت،باز هم چون شهروند ایران هستید،این تراول بن در مورد شما اعمال می‌شه.
    ممنون بابت پاسخی که دادید.

در نهایت میرسیم به همون عنوان شهروندی٬ بنظرم اینجا پیچیدگی حقوقی وجود داره و میشه روش کار کرد.
    خیلی خوب میشد دوستانی که به وکلای مهاجرت دسترسی دارند این نکته رو ازشون بپرسن که آیا امکان داره برنده لاتاری به نحوی شهروندی مسئله سازش رو توی پروسه ویزا گرفتن پنهان یا لغو کنه!؟
    یه نکته دیگه ای هم که هست سهمیه اولیه لاتاری هست؛ مثلا ۴-۵ هزار نفری که به ایران تعلق میگیره برای دارندگان پاسپورت ایرانی بوده و یا صرفا کسایی که از ایران اقدام کردن٬ این رو من یادم رفته! و اینکه آیا در ویزای لاتاری آمریکا٬ سهمیه ای تحت عنوان کسایی که اصلن پاسپورت ندارن وجود داره یا خیر!؟

باز هم میگم امکان نداره راهی برای شکستن این قانون وجود نداشته باشه٬ فقط کافیه پیداش کنیم؛)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوست عزیز شما هنگام ثبت نام، نام کشوری رو که شهروندش هستین رو درج کردین. یعنی از اون کشور پاسپورت دارین. بدون پاسپورت اصلا تو سفارت راهتون نمیدن. مضاف بر اینکه کشوری که بالغ بر هفتاد سال فقط سابقه قانون گذاری داره و مهاجرپذیری داره ، شما مطمئن باش خلا قانونی نمیتونی توش پیدا کنی. هنگام پر کردن فرم مصاحبه حتی برای ویزای توریستی ازت میخوان که کل اطلاعات محل هایی که 20 سال گذشته توش ساکن بودی رو بنویسی. ناامیدت نمی کنم ولی پیشنهاد می کنم اطلاعات نادرست در رسانه عمومی پخش نکن. برای رفع ابهاماتی از این دست هم، سوالاتتو با یه وکیل مهاجرتی در میون بذار.

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخی که دادید.

در نهایت میرسیم به همون عنوان شهروندی٬ بنظرم اینجا پیچیدگی حقوقی وجود داره و میشه روش کار کرد.
    خیلی خوب میشد دوستانی که به وکلای مهاجرت دسترسی دارند این نکته رو ازشون بپرسن که آیا امکان داره برنده لاتاری به نحوی شهروندی مسئله سازش رو توی پروسه ویزا گرفتن پنهان یا لغو کنه!؟
    یه نکته دیگه ای هم که هست سهمیه اولیه لاتاری هست؛ مثلا ۴-۵ هزار نفری که به ایران تعلق میگیره برای دارندگان پاسپورت ایرانی بوده و یا صرفا کسایی که از ایران اقدام کردن٬ این رو من یادم رفته! و اینکه آیا در ویزای لاتاری آمریکا٬ سهمیه ای تحت عنوان کسایی که اصلن پاسپورت ندارن وجود داره یا خیر!؟

باز هم میگم امکان نداره راهی برای شکستن این قانون وجود نداشته باشه٬ فقط کافیه پیداش کنیم؛)

سلام سوالی دارم من در موقع فرم پرکردن هم اسم شناسنامه را زدم و در بخش middle name اشتباها اسم مستعارم که تو خونه صدام میزنند زدم از بچگی دوتا اسم داشتم کلاس اول رفتم تازه اسم شناسنامه رو فهمیدم توی فرم هم خوب هر دو نامرا زدم الان وقتی نامه قبولی و دوم نامه ام اومد هر دو اسم دنبال هم اومده مثلا زده حسین پیمان ریاضی که حسین اسم شناسنامه و پیمان اسم خونگی ام است حالا برم سفارت مشکلی نمیشه که؟ چون اسم پاسپورت و شناسنامه ام مثلا حسین ریاضی است البته تو فرمدds 260مشخصات پاسپورت را دقیق زدم . اگه بگن چرا پاسپورتت حسین پیمان نیست چه کار کنم؟ باطلش نمیکنن.خواهشا یکی جواب بده نگران شدم.مصاحبه ام اومده ماه اکتبره. ضمنا دو بار ای میل زدم و گفتم اما جواب خاصی ندادن و اشاره به فرم ds260کردن.
    موضوع دپم این بوده که مادرم برام تو nvcپرونده تشکیل داده گرین کارت بگیرم دو سال دیگه اون پرونده ام نوبتش میشه ولی الات نام اپلیکنت نیم اسم دوتامون خورده یعنی دوتا پرونده را یکی کردن مگه هر شماره پرونده یا همون کیس جداگانه بررسی نمیشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط ARTIANA : September 7th, 2018 در ساعت 09:24 PM

سوال بعدی اینه که واسه فرزند 18 ساله ام فرم533 ازش میگیرن و مصاحبه باهاش میکنند؟ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم اونم میخوان؟ برنده اصلی من هستم نه دخترم،خودم مدرک دیپلم و لیسانس و ریز نمراتم را ترجمه بدون مهر دادگستری و وزارت خارحه کردم کافیه؟

اگه حساب بانکیمون موجودیش کم باشه و یک آپارتمان باسمم باشه برای سفارت کافیه ؟!
    ترجمه ی سند باید به چه صورت باشه ؟!
    ترجمه ی ساده از روی سند یا اینکه جایی باید مبلغی که ملک میارزه نوشته شده باشه ؟!
    از کجا میفهمن که ملک چقدر ارزش داره ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    اگه حساب بانکیمون موجودیش کم باشه و یک آپارتمان باسمم باشه برای سفارت کافیه ؟!
    ترجمه ی سند باید به چه صورت باشه ؟!
    ترجمه ی ساده از روی سند یا اینکه جایی باید مبلغی که ملک میارزه نوشته شده باشه ؟!
    از کجا میفهمن که ملک چقدر ارزش داره ؟!
    سلام من یک جا خوندم کانون رسمی دادگستری تعیین قیمت میکنه و نامه میده ضمنا بانک هم با دلار 4200 نامه تمکن میده که خوبه .برای برنده اصلی 15000 دلار و بقیه اعضا نفری 5000 دلار .مثلا سه نفر 25000 دلار اینا رو تو سایتا خونم .شاید به کارتون بیاد.البته بانک رو من تمکن مالی حضورا پرسیدم تو سایت نخومدم.

IMPORTANT – PLEASE READ THE INSTRUCTIONS
    • If you are unsure of the answer to a question, please provide a response to the best of your knowledge. For example, if you are unsure of an exact address, provide the city, state, and street name if you can recall them. U.S. Department of State will consider all the information derived from the form in its entirety.
    • Failure to answer every question will not necessarily preclude visa issuance, as the application is considered in its entirety.
    • If you believe a particular question does not apply to you or your circumstances, please write "not applicable" or "N/A."
    If you need more space to respond to a question, please continue under the same section. For example, if you need to add additional addresses and contact information, press “Enter” and add your additional information under the Address and Contact section. Please do not use charts and/or graphs on the form. Do not change the layout and/or format of the form.
    • Aside from your name, date of birth, and visa classification, please only provide information not included in your current visa application; for example, if all of your children are listed in your current visa application (Form DS-160 or DS-260), you do not need to list them again.

1- Personal Information
    Surname(s):
    Given Name(s):
    Date of Birth (mm-dd-yyyy)
    Case Number/Visa Type/Classification:
    2- Passport and Travel History
    Have you travelled to any country (other than your country of residence) in the last 15 years? • Yes • No
    If yes, provide details for each trip, including locations visited, date visited, source of funds, and length of stay.
    Have you ever held a passport other than the passport listed in your visa application?
    • Yes • No
    If yes, provide the following information.
    Country of Issuance Passport Number

3- Relatives
    Siblings (brothers and sisters) - Provide the full name(s) and date of birth of any sibling (full, half, step, adopted), living or deceased.
    Surname(s) Given Name(s) Date of Birth (mm-dd-yyyy)
    Children - Provide the full name(s) and date of birth of any child (minor and adult), living or deceased.
    Spouse - Provide the full name(s) of any current or previous spouse or civil/domestic partner, living or deceased.

4- Address and Contact Information
    Address - Provide all addresses where you have lived during the last 15 years, if not already provided in your application.
    Dates of Residence (mm-dd-yyyy)
    Address
    Street Address 1:
    Street Address 2:
    City:
    State/Province:
    Postal Zone/Zip Code:
    Country/Region:
    Phone Number - Provide all phone numbers you have used in the last five years, including primary, secondary, work, home, and mobile numbers.
    Phone Numbers:
    E-mail - Provide all email addresses you have used in the last five years, including primary, secondary, work, personal, and educational addresses.
    E-mail Addresses:
    5- Social Media
    Please provide your unique user name for any websites or applications you have used to create or share content (photos, videos, status updates, etc.) as part of a public profile within the last five years.
    Social Media Platform
    Social Media Identifier (Name/Handle)
    6- Employment History
    Provide the following information on all employers in the last fifteen years, if not already provided in your application.
    Employer Name:
    Dates of Employment (mm-dd-yyyy):
    Street Address 1:
    Street Address 2:
    City:
    State/Province:
    Postal Zone/Zip Code:
    Country/Region:
    Telephone Number:
    Job Title:
    Job Description:

The information provided in this application and other information submitted may be provided to other U.S. government agencies having statutory or other lawful authority to use such information, including for law enforcement and immigration law enforcement purposes. I understand that any willfully false or misleading statement or willful concealment of a material fact made by me herein may subject me to permanent exclusion from the United States and, if I am admitted to the United States, may subject me to criminal prosecution and/or removal.
    • Yes • No
    CONFIDENTIALITY STATEMENT
    AUTHORITIES: The information on this form is requested pursuant to Section 212(a) and 221 and as required by Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may, in the discretion of the Secretary of State, be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court.
    PURPOSE: The U.S. Department of State uses the information provided on this form to determine an individual's eligibility for a U.S. visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of an individual visa application.

سلام این فرم 5355 که تو سفارت میدن گذاشتم جوابهاتون رو آماده داشته باشید ظاهرا تک تک اعضا باید این فرم را پر کنند پرسیدم گفتن حتی فرزند 7 ساله ام هم باید پر کند.موفق باشین.

Junior Member

سلام
    ممنون از اينكه اطلاعات را با ما به اشتراك گذاشتيد .
    اگر براي شما مقدور بود لطفا اطلاعاتي از مصحابه از جمله روند مصاحبه سوالاتي كه مي پرسند و... را هم به اشتراك بگذرايد .
    سپاس

[QUOTE=maya1385;2565626]سلام
    ممنون از اينكه اطلاعات را با ما به اشتراك گذاشتيد .
    اگر براي شما مقدور بود لطفا اطلاعاتي از مصحابه از جمله روند مصاحبه سوالاتي كه مي پرسند و... را هم به اشتراك بگذرايد .
    سپاس[/Q

سلام من مصاحبه ام اکتبره .چشم .البته مشکلاتم و پیچیدگیهای زیاد در کیس من وجود داره.

Junior Member

ببخشيد تا الان چه شماره كيس نامبري نامه دوم كه وقت سفارت هست رو گرفتن؟ من حدود ٩٠٠ هستم ولي نامه اي نگرفتم ، دير نشده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)