صفحه 39 از 148 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    ببخشيد تا الان چه شماره كيس نامبري نامه دوم كه وقت سفارت هست رو گرفتن؟ من حدود ٩٠٠ هستم ولي نامه اي نگرفتم ، دير نشده؟
    Visa Bulletin For October 2018

. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER
    For November, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2019 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:
    Region All DV Chargeability Areas Except
    Those Listed Separately
    AFRICA 6,400 Except: Egypt 4,000
    ASIA 1,600 Except: Iran 1,550
    Nepal 1,100
    EUROPE 4,400
    NORTH AMERICA (BAHAMAS) 9
    OCEANIA 200
    SOUTH AMERICA,
    and the CARIBBEAN
    355

سلام تو ویزا بولتن اکتبر که جدید اومده واسه ماه نوامبر ایران تا 1550 کارنت شده.من نوامبر بودم نامه ام 30 آگوست اومد.شما نوامبر هستید احتمالا تا آخر ماه میاد.1مروز 15 اگوست است فکر کنم تو این هفته یا هفته دیگه نهایتا واستون بیاد.برای من ای میل نیومد بعد اینکه اپدیت شد دو سه روز بعدش تازه ای میل اومد.مرتب چک کنید.موفق باشید.

https://travel.state.gov/content/tra...ober-2018.html

اینم لینکش

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من میخوام بدونم کسی میدونه دقیق برای اینکه قیمت ملک رو به سفارت اعلام کنیم چطور بایداقدام کنم؟
    یکی از دوستان گفت از کانون رسمی دادگستری اعلام کنیم ،چه مراحلی داره ؟!
    چقدر پروسه ش طول میکشه؟!هزینه ش چقدره؟

دوستانی که در تالارهای خارجی فعال هستید

ایا از قبولی و گرفتن ویزای بقیه کشورها خبر دارید ؟

چون اول نوامبر 2017 ترامپ گفت که باید ویزای لاتاری تعطیل بشه ، میخواستم ببینم که حرف ترامپ روی صدور ویزا برای بقیه کشورها تاثیر گذاشته یا افرادی موفق شدن بدون پیش شرط ویزاشون رو بگیرن ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    دوستانی که در تالارهای خارجی فعال هستید

ایا از قبولی و گرفتن ویزای بقیه کشورها خبر دارید ؟

چون اول نوامبر 2017 ترامپ گفت که باید ویزای لاتاری تعطیل بشه ، میخواستم ببینم که حرف ترامپ روی صدور ویزا برای بقیه کشورها تاثیر گذاشته یا افرادی موفق شدن بدون پیش شرط ویزاشون رو بگیرن ؟
    بقیه گشورها مشکلی تو گرفتن ویزا نداشتند.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

دوستان عزیز یه سوال دارم.

من افتادم دنبال گرفتن مدارک تحصیلی واسه ترجمه. 5 سال پیش فارغ التحصیل شدم و کاری هم پیدا نکردم این مدت. الان واسه آزاد کردن مدارک لیسانس و فوق لیسانس حداقل 10 میلیون باید خرج کنم!

روی مدرک موقت نوشته ارزش ترجمه ندارد.
    از اونجا که اصلا و ابدا قصد ادامه تحصیل ندارم، آیا راهی هست که بدون پرداخت مبلغ هنگفت نه مدرک اصلی و فقط یه مدرک قابل ترجمه بگیرم که واسه سفارت قابل قبول باشه؟
    کلا راهی به ذهنتون می رسه که بشه این مشکل رو حل کرد؟

آخه از یه طرف این یه شانسه که با وجود همه مشکلات -ترامپ و ادا اطواراش، وضعیت پول بی ارزش خودمون و..- ممکنه دری به تخته بخوره و ویزا رو بگیریم، از طرف دیگه ممکنه نتیجه نده و با پرداخت هزینه مدارک و سفارت و... آدم نقره داغ میشه! بنابراین می خوام تا حد امکان ریسک و ضرر رو به حداقل برسونم.

پذیرای هر گونه راهنمایی و راه دررو و ... هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    من میخوام بدونم کسی میدونه دقیق برای اینکه قیمت ملک رو به سفارت اعلام کنیم چطور بایداقدام کنم؟
    یکی از دوستان گفت از کانون رسمی دادگستری اعلام کنیم ،چه مراحلی داره ؟!
    چقدر پروسه ش طول میکشه؟!هزینه ش چقدره؟
    کسی میتونه برای قیمت گذاری ملک بمن راهنمایی کنه ؟!

Junior Member

سلام
    لزومي به مدرك دانشگاهي نيست . اصل مدرك ديپلم را كه زمان ثبت نام ليسانس به دانشگاه داده ايد از دانشگاه تحويل بگيريد و ترجمه اش كنيد كافي است . چون مدرك دانشگاهي الزامي نيست .

Junior Member

سلام
    براي تمكن مالي حساب بانكب ملاك است . ( موجودي حساب به دلار از بانك ) بعضي از افراد سند ملك را بردن كارشناس رسمي دادگستري ارزش گذراي كرد و بعد دادن ترجمه كردند و با خودشان بردن تاثيري در كارشان نداشت . البته بيشتر تحقيق كنيد . ملك مدرك اضافه محسوب ميشه

Junior Member

"سلام
    لزومي به مدرك دانشگاهي نيست . اصل مدرك ديپلم را كه زمان ثبت نام ليسانس به دانشگاه داده ايد از دانشگاه تحويل بگيريد و ترجمه اش كنيد كافي است . چون مدرك دانشگاهي الزامي نيست ."

اولین باره که من اینو می شنوم! همه می گفتند و تو سایت های مختلف- که مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم اساسا ضروریه واسه ثبت نام و ثابت باید بکنی که داری 12 سال تحصیلات رو. علاوه بر اون هر مدرکی که موقع ثبت نام گفتی آخرین مدرک تحصیلته باید ببری نشون بدی و ثابت کنی داری. همه اونایی که سالهای پیش واسه مصاحبه رفتند، همه مدارکشونو بردند و ازشون تحویل گرفتند اونجا.

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان کسی میدونه الان نوبت مصاحبه برا چه کیس نامبرهایی هست و اینکه کیس نامبر حدود 2050 چه تاریخی ممکنه مصاحبه داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)