صفحه 4 از 148 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    دوستان ببخشید شما چه جوری وارد سایت میشید؟
    برای من هنوز فقط قست چک کردن وضعیت قبولی سال قبل رو نشون میده

https://www.dvlottery.state.gov/esc/...)/default.aspx
    دوست گرامی https://www.dvlottery.state.gov/(S(s...)/default.aspx از این ادرس اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دوستان سایتی میشناسید که عکس بگیره و مطابقت بده با فرمت اصلی که آیا شرایط دارا هست یا خیر
    دوست عزیز
    در خود سایت لاتاری قسمت چک کردن عکس هست و می توانید عکس خود را امتحان کنید. ضمنا با همین برنامه ساده paint هم میتوانید با انتخاب resize و گزینه پیکسل با ابعاد 600 در 600 عکس خود را درست کنید.

Junior Member

باسلام ووقت بخیر
    یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    برای یک زوج ویک بچه۱۲ سال آیا باید یک پرونده درخواست تشکیل داد؟
    یا اینکه امکانش هست یک پرونده من ودخترم ویک پرونده هم همسرم ودخترم درخواست بدیم؟
    چون اگر دوتا پرونده تشکیل بدیم شانسمون هم بیشترمیشه، همچنین چیزی امکان پذیرهست یاخلاف قوانین هست؟
    پیشاپیش سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط YasiA نمایش پست ها
    باسلام ووقت بخیر
    یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    برای یک زوج ویک بچه۱۲ سال آیا باید یک پرونده درخواست تشکیل داد؟
    یا اینکه امکانش هست یک پرونده من ودخترم ویک پرونده هم همسرم ودخترم درخواست بدیم؟
    چون اگر دوتا پرونده تشکیل بدیم شانسمون هم بیشترمیشه، همچنین چیزی امکان پذیرهست یاخلاف قوانین هست؟
    پیشاپیش سپاس

سلام

شما باید دو بار ثپت نام کنید یک بار با نام شما که اطلاعات همسر و دخترتون رو هم وارد میکنید و یک بار همسرتون ثپت نام میکنن که شما و دخترتون هم در فرم همسرتون باید باشید

دقیقا میشه 2 بار و شانس شما در واقع بیشتر میشه )))))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Managment

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    دوستان سایتی میشناسید که عکس بگیره و مطابقت بده با فرمت اصلی که آیا شرایط دارا هست یا خیر
    این فایل فلش رو خودشون گذاشتن.
    دانلود و با اینترنت اکسپلورر و یا km player ,... باز کنید و طبق دستورالعمل اقدام کنید.
    https://travel.state.gov/content/dam...IG_cropper.swf

سلام.
    1. در یک خانواده با فرزندان بالای 21 سال، در چه صورت یکی از اعضای خانواده می‌تواند در صورت قبولی در لاتاری، دیگر افراد خانواده را نیز با خود بیاورد؟
    2. اگر هنگام قبولی در لاتاری، فرد برنده شده در ایران دانشجو باشد آیا مهلتی برای فارغ التحصیلی به وی داده خواهد شد؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrScience نمایش پست ها
    سلام.
    1. در یک خانواده با فرزندان بالای 21 سال، در چه صورت یکی از اعضای خانواده می‌تواند در صورت قبولی در لاتاری، دیگر افراد خانواده را نیز با خود بیاورد؟
    2. اگر هنگام قبولی در لاتاری، فرد برنده شده در ایران دانشجو باشد آیا مهلتی برای فارغ التحصیلی به وی داده خواهد شد؟
    با تشکر.
    سلام،
    1-در برنامه گرین کارت از طریق لاتاری، تنها زن و شوهر میتونن در صورت برنده شدن همسر رو هم با خودشون ببرند و بچه های بالای 21 سال جز این قانون نمیشن و باید شانسشون رو جدا امتحان کنند. در صورتی که یکی از اعضای خانواده گرین کارت گرفت، میتواند برای اعضای دیگر هم درخواست بدهد که پروسه هر کدام با توجه به نسبت افراد با هم مدت زمان طولانی (چندید سال) طول خواهد کشید.
    2-تا جایی که من میدونم خیر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام دوستان. ببخشید ددلاین ثبت نام گرین کارد لاتری کی هست؟ چون من وسط دریا هستم الان و دسترسی به عکاس و اینا ندارم میخوام ببینم تا کی فرصت هست. خیلی ممنونم
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید ددلاین ثبت نام گرین کارد لاتری کی هست؟ چون من وسط دریا هستم الان و دسترسی به عکاس و اینا ندارم میخوام ببینم تا کی فرصت هست. خیلی ممنونم
    تا 22 nov یا به عبارتی آخر آبان وقت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    صفحه 6 پاراگراف اول دستورالعمل نوشته:

Do not submit an old photograph. Submitting the same photograph that you submittetd, with a prior year’s entry a photograph that has been manipulated, or a photograph that does not meet the specifications below will result in disqualification .
    به شخصه فکر نمی کنم راهی باشه. تنها راه ممکن پر کردن مجدد هست که اونم باعث حذف شدن میشه. توصیه می کنم بهشون ایمیل بزنین و ازشون سوال کنین که آیا امکان تغییر عکس وجود داره یا نه. من بعد هم همیشه اول دستورالعمل رو بطور کامل بخونید قبل از پر کردن هر فرمی. موفق باشید

در این خصوص بهشون ایمیل زدم و بعد از دو سه روز این جواب رو دادن:

Thank you for your inquiry.

There is no way to edit or cancel your eDV entry after it has been submitted. If you are selected for further processing in the DV-2019 program, you will have an opportunity to correct errors when the application period opens in May, 2018.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)