صفحه 40 از 148 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    بقیه گشورها مشکلی تو گرفتن ویزا نداشتند.
    سلام

اطمینان کامل دارید ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    کسی میتونه برای قیمت گذاری ملک بمن راهنمایی کنه ؟!
    تو مصاحبه تنها چیزی که برای مدرک مالی قبول دارند پول تو حساب هست

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سلام

اطمینان کامل دارید ؟
    بعضی کشورهای عربی باید پروسه کلیرنس داشته باشند. بقیه کشورای بن شده هم وضعیتشون مثل ما هست. اما من او فاروم های دیگه میبینم بیشترشون ویزا میگیرند مگه اینکه شمارشون بالا باشه.

That's the price you pay

نقل قول نوشته اصلی توسط mobabami نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان کسی میدونه الان نوبت مصاحبه برا چه کیس نامبرهایی هست و اینکه کیس نامبر حدود 2050 چه تاریخی ممکنه مصاحبه داشته باشه؟
    الان ۱۵۰۰ هست و نوبت تو احتمالا نوامبر میشه.

That's the price you pay

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    "سلام
    لزومي به مدرك دانشگاهي نيست . اصل مدرك ديپلم را كه زمان ثبت نام ليسانس به دانشگاه داده ايد از دانشگاه تحويل بگيريد و ترجمه اش كنيد كافي است . چون مدرك دانشگاهي الزامي نيست ."

اولین باره که من اینو می شنوم! همه می گفتند و تو سایت های مختلف- که مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم اساسا ضروریه واسه ثبت نام و ثابت باید بکنی که داری 12 سال تحصیلات رو. علاوه بر اون هر مدرکی که موقع ثبت نام گفتی آخرین مدرک تحصیلته باید ببری نشون بدی و ثابت کنی داری. همه اونایی که سالهای پیش واسه مصاحبه رفتند، همه مدارکشونو بردند و ازشون تحویل گرفتند اونجا.

قانون لاتاري 12 سال تحصيل يا سابقه كار است . پس اگر يكي از اين دو را نداشته باشيد ريجت مي شويد . اما در مورد مدرك دانشگاهي ، حتي اگر هم مدرك دانشگاهي را در فرم 260 اظهار كرده باشيد و حالا امكان ارائه نداريد زمان مصاحبه و قبل از اينكه سوگند ياد كنيد توضيح دهيد كه چه مشكلي پيش آمده و اصلاح كنيد . مدرك دانشگاهي داشته باشيد مي توانيد ارائه كنيد و قبول مي كنند و اينكه چه تاثيري دارد نمي دانم ولي همانطور كه گفتم الزامي نيست .

سلام دوستان من مصاحبه ام اکتبره تنها دو نامه از کی سی سی دریافت کردم که در نامه دوم محل و زمان مصاحبه را داده اما یکی از دوستان در ترکیه میگفت شما باید نامه سوم که تمام مدارک را خواسته و نامبرده را نیز دریافت کنید این باعث شده که من فکر کنم که ممکنه تمام کارهام بی خود بوده اسا ایا کسی نامه سوم دریافت کرده ؟ من سوین ای میل که اونم از کی سی سی است را گرفتم ولی چیزی توی ان نیست.ضمنا من همسرم گرین کارتیه تازه واسمون اقدام کرده.اون کیس که اون نوشته از بین میره؟خوهشا کسی نامه سوم را گرفته با مشخصات بالا بگه.این دوستم ای میلی داده برای سفارت ترکیه گفته فرم 5355 را ای میل کن

Junior Member

سلام دوستان
    سوالم اینه که اگه در لاتاری 2020 شرکت کنم و اگر برنده شوم به ایرانی ها ویزا تعلق می گیرد یا خیر ؟
    چون از بعضی ها شنیدم که اگر هم برنده بشی ترامپ دادن ویزا به ایرانی ها را قدغن کرده. آیا این حقیقت دارد یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siszo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالم اینه که اگه در لاتاری 2020 شرکت کنم و اگر برنده شوم به ایرانی ها ویزا تعلق می گیرد یا خیر ؟
    چون از بعضی ها شنیدم که اگر هم برنده بشی ترامپ دادن ویزا به ایرانی ها را قدغن کرده. آیا این حقیقت دارد یا خیر؟
    جواب این سوال در این لحظه تقریبا 99 درصد خیر هست و برای کسانی که فامیل درجه یک در امریکا ندارند تقریبا غیر ممکن هست ویزای لاتاریشون تایید بشه

اما تا سال دیگه و برنده شدن و اعلام نتایج خیلی وقت هست
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

سلام منم نامه سوم نگرفتم، تا اونجايي كه ميدونم نامه سوني در كار نيست و در مورد فرم٥٣٥٥من چيزي نشنيدم، امكانش هست توضيح بديد؟

Junior Member

من وقت مصاحبم ٢ نوامر هست و آنكارا ، مداركمم آمادست فقط تمكن مالي مونده كه در نهايت بايد پست كنم، اگه كسي رفت مصاحبه لطفا نتيجشو بگه تو گروه ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)