صفحه 42 از 148 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط siszo نمایش پست ها
    من فامیل درجه یک خالمو دارم اکیه؟
    حدودا هزینه ی تقریبی برای برندگان به چه نحوی می باشد؟
    اگر از یک خانواده 2 نفر برنده بشن (خواهر و برادر بالای 21 سال)آیا یک نفر در آمریکا می تواند سپانسر 2 نفر باشد؟

خاله فامیل درجه یک محسوب نمیشه دوست عزیز. فامیل درجه یک که میشه بر اساس اون درخواست ویور کرد فقط پدر، مادر و همسر و فرزند هستن. که اونم باید ثابت بشه در شرایط حادی بسر خواهند برد اگه شما به دادشون نرسید. هزینه رو اطلاعی ندارم ولی در مورد سوال سومتون بستگی به وضع درآمد و بیمه ی اسپانسر داره. اینو خود سفارت تشخیص میده.

ضمنا در مورد برندگانی که بدنبال ورود به خاک امریکا از طرق دیگه هستند تا از داخل امریکا برای ادامه پروسه لاتاریشون اقدام کنند، مطلب زیر رو هم تازه متوجه شدم (برگرفته از سایت یکی از وکلای مهاجرتی):

If you're living in a country outside the United States, you’ll file at a local U.S. consulate and attend your visa interview in your home country before entering the United States to claim your permanent residence. This method is called consular processing. Do not attempt to find another way to enter the U.S. to apply for a green card, such as using a tourist visa -- that could be considered visa fraud, and disqualify you from receiving the green card.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : October 12th, 2018 در ساعت 05:35 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستان اگر همسر باردار باشد در كجاي فرم بايد بارداري ذكر شود
    و در فرمي كه مستقلا براي همسر پر مي شود آيا گزينه اي هست كه اين مسئله اعلام شود؟

Junior Member

من برای 6 نوامبر وقت دارم. آیا برای سفارت باید عدم سو پیشینه از ایران بگیرم؟

مگه با این قانون تراول بن ترامپ باز هم ویزا میدن؟؟؟؟
    من 2019 برنده شدم ولی هیچ اقدامی به خاطر این قانون نکردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman486 نمایش پست ها
    دوستان اگر همسر باردار باشد در كجاي فرم بايد بارداري ذكر شود
    و در فرمي كه مستقلا براي همسر پر مي شود آيا گزينه اي هست كه اين مسئله اعلام شود؟
    در فرم 260 پايين صفحه اول گزينه اي براي اضافه كردن اعضاء جديد كيس است ولي چون فرزند شما هنوز به دنيا نيامدند نمي توانيد از اين گزينه استفاده كنيد با فرض اين كه شما فرم 260 را تكميل كرده باشيد و منتظر دعوت به مصاحبه هستيد حالت هاي ذيل محتمل است .
    1-قبل از دعوت به مصاحبه فرزند شما به دنيا مي آيند : طي يك ايميل به KCC درخواست آنلاك كردن فرم را مي كنيد و بعد عضو جديد را اضافه مي كنيد . ريسك اين روش اين است كه احتمال داره مصحابه شما عقب بيافتد
    2- روز و تاريخ مصاحبه مشخص شده است و تا قبل از مصاحبه فرزند شما به دنيا مي آيد : با سفارت مكاتبه كنيد و موضوع را مطرح كنيد چون كيس شما از KCC به سفارت ارجاع شده است پس بهتر است مستقيم با سفرات مكاتبه كنيد . احتملا مي تونايد در زمان مصاحبه مدارك فرزند را ارائه كنيد و ايشان را به كيس خود اضافه كنيد .
    3- در زمان مصاحبه هنوز فرزند شما به دنيا نيامدند : در روز مصاحبه مدارك و مستندات بارداري همسر را به افسر سفارت نشان دهيد و راهنمايي بگيريد. تا جايي كه مي دانم تا فرزند شما به سلامتي به دنيا نيايند به رسميت شناخته نمي شوند
    4- حالت آخر اين است كه شما مصاحبه رفته و ويزا هم گرفتيد ولي هنوز فرزند شما به دنيا نيامدند . در حالت يا شما فرصت داريد تا خودتان را به خاك آمريكا برسانيد و بعد فرزند شما آنجا به دنيا بياييند كه مشكل كلا" حل است . ولي اگر قبل از مسافرت به دنيا بياند بدترين حالت است كه احتمالا" مجبور خواهيد شد حدود يك ماه تا 45 روز فرزندتان را به كسي بسپاريد و خودتان بريد كرين كارت و پاس سفيد بگيريد و برگرديد و كارهاي قدم نو رسيده را پيگيري كنيد .

Junior Member

سلام من يه سوال خيلي فوري داشتم وقت سفارت من ٢ نوامر هست
    يه جا خوندم كه ديگه براي آنكارا نياز نيست مدارك پست شه و مستقيم بايد با خودتون ببريد سفارت، ميخوام بدونم بايد پست كنم يا نه؟ و اينكه اگه آره،به چه آدرسي؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    يه جا خوندم كه ديگه براي آنكارا نياز نيست مدارك پست شه و مستقيم بايد با خودتون ببريد سفارت، ميخوام بدونم بايد پست كنم يا نه؟ و اينكه اگه آره،به چه آدرسي؟
    فرستادن یا بردن با خودتون به سفارت انتخابیه ولی خود KCC درخواست کرده که اطلاعات مربوط به هر سفارت آمریکا در هر کشوری رو در سایت مربوط به همون جا رو بخونید ممکنه قوانین بیشتری داشته باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    براي اطلاعات مورد نياز به آدرس ذيل مراجعه فرماييد
    https://ais.usvisa-info.com/fa-tr/iv...on/iv_overview

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    متوجه منظور شما شدم ولي موضوع به اين سادگي نيست . بنابراين توضيحاتي مي دهم شايد موضوع روشن تر بشه و اگر راه حلي پيشنهاد شد اين مواد هم در نظر گرفته بشه .
    1-زمان ثبت نام لاتاري كشور محل توليد و كشور محل زندگي پرسيده ميشه پس اگر كسي در زمان ثبت نام هر دو را ايران زده باشه پس ايراني است كه تو ايران زندگي مي كنه و دولت آمريكا به سوابقش دسترسي نداره و نمي تونه خطرناك نبودنش را تاييد كنه و مشول قانون بن ميشود . ولي اگر كسي محل زندگي را كشور ديگري زده باشه دو حالت داره يا اقامت داره و يا تابعيت ، اگر اقامت داشته باشه بنظرم باز شامل حالت قبل ميشه
    ولي اگر تابعيت داشته باشه كه با نظر ديگر دوستان موافق هستم كه اين گروه مشكلي ندارند .
    2-فكر مي كنم فاميل درجه يك ملاك نيست فقط در صورتي كه پدر و مادر باشند كه بچه شون در تو آمريكا است و شرايطي داره كه بايد پدر و مادرشان در كنارش باشند و اگر نباشند به بچه شون كه اقامت آمريكا داره به سختي مي افتد و يا بچه اي كه پدر و مادرشان مقيم آمريكا هستند و اگر نره پيش آنها ، والدينش تو سختي مي افتند يعني ملاك به سختي افتادن شخصي است كه مقيم آمريكا است و نه كسي كه برنده شده . پس ديگر فاميل ها مثب دايي خاله و عمه منتفي است
    3- حالت ديگه اينكه شخص برنده تو آمريكا در حال تحصيل است و نايز به ويزا ندارد و تنها شرايط اقامتش تغيير مي كنه
    4- يا اينكه شخصي قبل از برنده شدن سرمايه گذراي تو آمريكا كرده كه اگر نتونه به آمريكا برود سرمايه اش و يا كسب و كارش به خطر مي افتد .
    خلاصه اينكه كه شخص برنده بتونه به هر طريقي ويزا آمريكا را بگيره و بعد از ورود به فرودگاه فرايند لاتاري را شروع كنه .پس مشكل اينه كه ايراني ها نمي توانند ويزا ورود به آمريكا بگيرند تا وارد خاك امريكا بشوند
    لاتاري 2020 هم شروع شد و ايران همچنان جزء كشور هاي مجاز است . پس ممنوعيت بر اساس قانون لاتاري وجود نداره .
    نمي دونم شايد يك راه حل اين باشه كه قبل از پايان سال مالي 2019 بصورت پناهندگي وارد خاك آمريكا شد
    در آدرس ذيل قانون مهاجرتي توضيح داده شده است و يك سري سوال و جواب است كه اطلاعات خوبي مي دهد .
    https://travel.state.gov/content/tra...ation9645.html

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    در آدرس ذيل قانون مهاجرتي توضيح داده شده است و يك سري سوال و جواب است كه اطلاعات خوبي مي دهد .
    https://travel.state.gov/content/tra...ation9645.html
    باتوجه به این لینکی که شمافرستادین پس عده ی زیادی از ماها که قبول شدیم رد میشیم ،و سوال من اینه که تحصیلات عالی و حساب بانکی خوب میتونه تاثیر مثبت داشته باشه برای ویزا ؟!

کسانی که امسال اسمشون در اومده میتونن دوباره ثبت نام کنن چون ممکنه امسال رد بشن ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)